Aangepaste vertinde stalen plaat 0,12 mm - 0,55 mm blik
Productdetails
| Productnaam:: | Exportverpakking voor blikstaal. Maatwerkverpakking beschikbaar voor de behoeften van de klant. | Type:: | Blikblad of blikrol |
|---|---|---|---|
| Tin Coating:: | 1.1/1.1, customerized 2.8/2.8, 5.6/5.6, enz. of | Materiaal:: | M., SPCC, eerste blik/TFS |
| Dikte:: | 0.15-0.50 mm | Kleur:: | goud, gewoon |
| Oppervlak:: | Helder, Steen, Steen, Strook, ruwe steen | Hardheid:: | T1-T5,DR9,DR8 |
| Markeren |
Aangepaste vertinde stalen plaat,Vertinde stalen plaat 0,12 mm |
||
Productomschrijving
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Productnaam: | Exportverpakking voor blik- en staalverpakkingen |
| Type: | Plaat of spoel van tinplaat |
| met een gewicht van niet meer dan 10 kg | 1.1/1.1, 2,8/2.8,5.6/5.6Of aangepast. |
| Materiaal: | MR,SPCC,prime Tinplate / TFS |
| Dikte: | 0.15-0.50 mm |
| Kleur: | Goud, Plain. |
| Oppervlak: | Helder, Steen, Mat, Slib, Ruwe Steen |
| Hardheid: | T1-T5,DR9,DR8 |
Exportverpakking voor blik- en staalverpakkingen
70% van de tinplatenmaterialen wordt gebruikt voor verpakkingen van voedingsmiddelen en dranken, zoals bierblikjes, voedselblikjes, enz.het is ook een veel voorkomende verpakking en grondstof voor chemische stoffen, farmaceutische, elektromechanische, hardware- en andere industrieën.
Met de ontwikkeling van de wereldhandel blijft de vraag naar blikverpakkingsproducten in verschillende landen toenemen.Duitsland en andere landen gebruiken in grote hoeveelheden tinplateverpakkingen om zich aan te passen aan de wereldwijde toeleveringsketen, die de export van tinplate bevordert.
- Bescherm producten:Het kan worden aangepast aan productkenmerken, zoals voedingsmiddelen,cosmetica en andere producten met hoge eisen aan de opslagomgeving, die het best beschermd kunnen worden tijdens transport en opslag.
- Milieuvriendelijk en duurzaam:Blokplaat is 100% recyclebaar, met een wereldwijd gemiddelde recyclingpercentage van meer dan 75%, en zelfs meer dan 90% in sommige ontwikkelde landen.Het recyclingproces is energiezuiniger dan glasflessen, die voldoet aan de internationale eisen voor milieuvriendelijke verpakkingen en de trend van groene toeleveringsketens.
| Dikte | 0.12mm-0.55mm |
| Breedte | 200 mm-1250 mm |
| Lange | Als klantvereiste of spoel |
| Hardheid | T1,T2,T2,5,T3,T4,T5,DR-8,DR-7M |
| met een breedte van niet meer dan 15 mm | 2.0/2.0,2.2/2.2,2.8/2.8,5.6/5.6 |
| Gewicht van de tincoating | 1.1g/m2-8.4g/m2 |
| Standaard | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| Materiaal | MR, SPCC |
| Afmaken. | Steen, helder, goud gelakt |
| Toepassing | chemische blikken, voedselblikken, theeblikken en andere blikken |
| Verpakking | Standaardpakket voor uitvoer |
- Topkwaliteit en redelijke prijs
- Uitstekende ervaringen met de after-sale service
- Elk proces wordt gecontroleerd door verantwoorde QC die de kwaliteit van elk product verzekert
- Professionele verpakkingsteams die elke verpakking veilig houden
- Een proefbevel kan binnen een week worden gedaan.
- Monsters kunnen worden geleverd als uw vereisten
Producthoogtepunten
Gepersonaliseerde met tin beklede stalen plaat 0,12 mm - 0,55 mm Productspecificaties Aantekening Waarde Productnaam: Exportverpakking voor blik- en staalverpakkingen Type: Plaat of spoel van tinplaat met een gewicht van niet meer dan 10 kg 1.1/1.1, 2,8/2.8,5.6/5.6Of aangepast. Materiaal: MR,SPCC...
0.5mm MR SPCC Staal Tinplate Food Grade Can Prime Elektrolytisch Tinplate 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Anti-roest staal tinplate T1 tot en met T5 drankenblikken tinplate coating DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
0,28 mm DR8 elektrolytische blikspoel voor melkpoederblikken voor zuigelingenvoeding
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
0,28 mm T4 blikblad 2,8 / 2,8 voor zeevruchtenblikken, JIS-gecertificeerde elektrolytische blikrol
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.