Εξατομικευμένο λαμαρίνα από χάλυβα με επίστρωση κασσίτερου 0,12mm - 0,55mm
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Ονομασία του προϊόντος:: | Εξαγωγική συσκευασία για κασσίτερο από χάλυβα Προσαρμοσμένη συσκευασία διαθέσιμη για τις ανάγκες των | Τύπος:: | Φύλλο λευκοσιδήρου ή σπείρα λευκοσιδήρου |
|---|---|---|---|
| Επίστρωμα κασσίτερου:: | 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, κ.λπ. ή | Υλικό:: | Ο Κ., SPCC, πρωταρχικοί λευκοσίδηρος/TFS |
| Δάχος:: | 0.15-0.50mm | Χρώμα:: | χρυσός, απλός |
| Επιφάνεια:: | Φωτεινός, πέτρινος, μεταλλίνη, αγκίδα, τραχιά πέτρα | Σκληρότητα:: | Τ1-Τ5,ΔΡ9,ΔΡ8 |
| Επισημαίνω |
Εξατομικευμένη λαμαρίνα από χάλυβα με επίστρωση κασσίτερου,Λαμαρίνα από χάλυβα με επίστρωση κασσίτερου 0,12mm |
||
Περιγραφή προϊόντων
| Χαρακτηριστικό | Αξία |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | Εξαγωγική συσκευασία για χάλυβα λαμαρίνας Εξατομικευμένη συσκευασία Διαθέσιμη για τις ανάγκες του πελάτη |
| Τύπος: | Φύλλο λαμαρίνας ή πηνίο λαμαρίνας |
| Επικάλυψη κασσίτερου: | 1.1/1.1, 2.8/2.8,5.6/5.6, κ.λπ. Ή Εξατομικευμένο |
| Υλικό: | MR, SPCC, prime Tinplate / TFS |
| Πάχος: | 0.15-0.50mm |
| Χρώμα: | Χρυσό, Απλό |
| Επιφάνεια: | Λαμπερό, Πέτρα, Ματ, Ασημί, Τραχύ πέτρα |
| Σκληρότητα: | T1-T5, DR9, DR8 |
Εξαγωγική συσκευασία για χάλυβα λαμαρίνας Εξατομικευμένη συσκευασία Διαθέσιμη για τις ανάγκες του πελάτη
Η λαμαρίνα έχει καλές ιδιότητες, καθιστώντας την ευρέως χρησιμοποιούμενη σε προϊόντα εξαγωγής. Το 70% των υλικών λαμαρίνας χρησιμοποιούνται για συσκευασίες τροφίμων και ποτών, όπως κουτιά μπύρας, κουτιά τροφίμων κ.λπ. Ταυτόχρονα, είναι επίσης μια κοινή συσκευασία και πρώτη ύλη για τη χημική, φαρμακευτική, ηλεκτρομηχανική, υλικού και άλλες βιομηχανίες.
Με την ανάπτυξη του παγκόσμιου εμπορίου, η ζήτηση για προϊόντα συσκευασίας λαμαρίνας σε διάφορες χώρες συνεχίζει να αυξάνεται. Για παράδειγμα, εταιρείες craft beer στην Κίνα, τις Ηνωμένες Πολιτείες, τη Γερμανία και άλλες χώρες χρησιμοποιούν συσκευασίες λαμαρίνας σε μεγάλες ποσότητες για να προσαρμοστούν στην παγκόσμια εφοδιαστική αλυσίδα, η οποία προωθεί την εξαγωγή λαμαρίνας.
- Προστασία προϊόντων: Η λαμαρίνα από μόνη της είναι ισχυρή και ανθεκτική, με καλές ιδιότητες ανθεκτικότητας στην υγρασία, αντιοξειδωτικές και σφράγισης. Η κατάλληλη συσκευασία μπορεί να προσαρμοστεί σύμφωνα με τα χαρακτηριστικά του προϊόντος, όπως τρόφιμα, καλλυντικά και άλλα προϊόντα με υψηλές απαιτήσεις για το περιβάλλον αποθήκευσης, τα οποία μπορούν να προστατευθούν καλύτερα κατά τη μεταφορά και την αποθήκευση.
- Φιλικό προς το περιβάλλον και βιώσιμο: Η λαμαρίνα είναι 100% ανακυκλώσιμη, με μέσο παγκόσμιο ποσοστό ανακύκλωσης άνω του 75%, και ακόμη και πάνω από 90% σε ορισμένες ανεπτυγμένες χώρες. Η διαδικασία ανακύκλωσης είναι πιο ενεργειακά αποδοτική από τα γυάλινα μπουκάλια, γεγονός που πληροί τις διεθνείς απαιτήσεις για φιλικές προς το περιβάλλον συσκευασίες και την τάση των πράσινων αλυσίδων εφοδιασμού.
| Πάχος | 0.12mm-0.55mm |
| Πλάτος | 200mm-1250mm |
| Μήκος | Ως απαίτηση πελάτη ή πηνίο |
| Σκληρότητα | T1, T2, T2.5, T3, T4, T5, DR-8, DR-7M |
| Επικάλυψη κασσίτερου | 2.0/2.0, 2.2/2.2, 2.8/2.8, 5.6/5.6 |
| Βάρος επικάλυψης κασσίτερου | 1.1g/m2-8.4g/m2 |
| Πρότυπο | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| Υλικό | MR, SPCC |
| Φινίρισμα | Πέτρα, Λαμπερό, χρυσό βερνικωμένο |
| Εφαρμογή | Χημικά κουτιά, κουτιά τροφίμων, κουτιά τσαγιού και οποιαδήποτε άλλα κουτιά |
| Συσκευασία | Τυπική συσκευασία εξαγωγής |
- Εξαιρετική ποιότητα και λογική τιμή
- Ευρείες εξαιρετικές εμπειρίες με την εξυπηρέτηση μετά την πώληση
- Κάθε διαδικασία θα ελέγχεται από υπεύθυνο QC που εξασφαλίζει την ποιότητα κάθε προϊόντος
- Επαγγελματικές ομάδες συσκευασίας που διατηρούν κάθε συσκευασία ασφαλή
- Η δοκιμαστική παραγγελία μπορεί να γίνει σε μια εβδομάδα
- Δείγματα μπορούν να παρασχεθούν σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Εξατομικευμένο φύλλο χάλυβα με επικάλυψη κασσίτερου 0,12mm - 0,55mm Λαμαρίνα Προδιαγραφές Προϊόντος Χαρακτηριστικό Αξία Όνομα Προϊόντος: Εξαγωγική συσκευασία για χάλυβα λαμαρίνας Εξατομικευμένη συσκευασία Διαθέσιμη για τις ανάγκες του πελάτη Τύπος: Φύλλο λαμαρίνας ή πηνίο λαμαρίνας Επικάλυψη κασσίτε...
0.5mm MR SPCC Χάλυβα Τσιμέντο Τροφίμων Κατηγορία Can Prime Ηλεκτρολυτική Τσιμέντο 0,15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Αντισκωριακό Ατσάλι Λευκοσιδήρου T1 έως T5 για Κονσέρβες Ποτών Επίστρωση DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Πηνίο 0,28 mm DR8 ηλεκτρολυτικό λευκοσίδηρο για δοχεία γάλακτος σε σκόνη βρεφικής φόρμουλα
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Φύλλο λευκοσίδηρου 0,28 mm T4 2,8/2,8 για κουτιά θαλασσινών, πιστοποιημένο ηλεκτρολυτικό πηνίο από λευκοσίδηρο JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.