Zastosowane blachy stalowe powlekane cyną 0,12 mm - 0,55 mm Blachy cynkowe
Szczegóły produktu
| Nazwa produktu:: | Pakowanie eksportowe dla opakowania dostosowane do stali Tinplate dostępne dla potrzeb klientów | Rodzaj:: | Blacha biała lub cewka z blachy białej |
|---|---|---|---|
| Powłoka cynowa:: | 1.1/1.1, 2.8/2.8,5.6/5.6 itd. Lub zindywidualizowane | Materiał:: | MR, SPCC, podstawowa blacha biała / TFS |
| Grubość:: | 0,15-0,50 mm | Kolor:: | złoty, zwykły |
| Powierzchnia:: | Jasny, kamienny, matowy, srebrny, szorstki kamień | twardość:: | T1-T5,DR9,DR8 |
| Podkreślić |
Specjalistyczna blacha stalowa powlekana cynową,blacha stalowa powlekana cynową 0,12 mm |
||
Opis produktu
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Pakowanie eksportowe dla blachy stalowej ocynowanej. Dostępne niestandardowe opakowania dla potrzeb klienta |
| Typ: | Blacha ocynowana lub cewka ocynowana |
| Powłoka cynowa: | 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, itp. Lub dostosowane |
| Materiał: | MR, SPCC, blacha ocynowana / TFS |
| Grubość: | 0,15-0,50 mm |
| Kolor: | Złoty, Gładki |
| Powierzchnia: | Błyszcząca, Kamienna, Matowa, Srebrna, Szorstka kamienna |
| Twardość: | T1-T5, DR9, DR8 |
Pakowanie eksportowe dla blachy stalowej ocynowanej. Dostępne niestandardowe opakowania dla potrzeb klienta
Blacha ocynowana ma dobre właściwości, dzięki czemu jest szeroko stosowana w produktach eksportowych. 70% materiałów z blachy ocynowanej jest wykorzystywane do pakowania żywności i napojów, takich jak puszki po piwie, puszki po żywności itp. Jednocześnie jest to również powszechny materiał opakowaniowy i surowiec dla przemysłu chemicznego, farmaceutycznego, elektromechanicznego, sprzętowego i innych.
Wraz z rozwojem handlu światowego, zapotrzebowanie na produkty opakowaniowe z blachy ocynowanej w różnych krajach stale rośnie. Na przykład firmy produkujące piwo rzemieślnicze w Chinach, Stanach Zjednoczonych, Niemczech i innych krajach używają blachy ocynowanej w dużych ilościach, aby dostosować się do globalnego łańcucha dostaw, co promuje eksport blachy ocynowanej.
- Ochrona produktów: Sama blacha ocynowana jest mocna i trwała, z dobrymi właściwościami odporności na wilgoć, utlenianie i uszczelnianie. Odpowiednie opakowanie można dostosować do charakterystyki produktu, takiego jak żywność, kosmetyki i inne produkty o wysokich wymaganiach dotyczących środowiska przechowywania, które można najlepiej chronić podczas transportu i przechowywania.
- Przyjazne dla środowiska i zrównoważone: Blacha ocynowana w 100% nadaje się do recyklingu, ze średnim globalnym wskaźnikiem recyklingu wynoszącym ponad 75%, a nawet ponad 90% w niektórych krajach rozwiniętych. Proces recyklingu jest bardziej energooszczędny niż butelki szklane, co spełnia międzynarodowe wymagania dotyczące ekologicznych opakowań i trendu zielonych łańcuchów dostaw.
| Grubość | 0,12 mm-0,55 mm |
| Szerokość | 200 mm-1250 mm |
| Długość | Zgodnie z wymaganiami klienta lub w kręgu |
| Twardość | T1, T2, T2.5, T3, T4, T5, DR-8, DR-7M |
| Powłoka cynowa | 2.0/2.0, 2.2/2.2, 2.8/2.8, 5.6/5.6 |
| Waga powłoki cynowej | 1,1 g/m2-8,4 g/m2 |
| Standard | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| Materiał | MR, SPCC |
| Wykończenie | Kamień, Błyszczący, lakierowany na złoto |
| Zastosowanie | Puszki chemiczne, puszki na żywność, puszki na herbatę i inne puszki |
| Pakowanie | Standardowy pakiet eksportowy |
- Najwyższa jakość i rozsądna cena
- Szerokie, doskonałe doświadczenie z obsługą posprzedażną
- Każdy proces będzie sprawdzany przez odpowiedzialną kontrolę jakości, co zapewnia jakość każdego produktu
- Profesjonalne zespoły pakujące, które zapewniają bezpieczeństwo każdego opakowania
- Zamówienie próbne można zrealizować w ciągu tygodnia
- Próbki mogą być dostarczone zgodnie z Państwa wymaganiami
Najważniejsze cechy produktu
Niestandardowa blacha stalowa ocynowana 0,12 mm - 0,55 mm Specyfikacje produktu Atrybut Wartość Nazwa produktu: Pakowanie eksportowe dla blachy stalowej ocynowanej. Dostępne niestandardowe opakowania dla potrzeb klienta Typ: Blacha ocynowana lub cewka ocynowana Powłoka cynowa: 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6...
Blacha stalowa SPCC MR o grubości 0,5 mm, ocynowana, przeznaczona do kontaktu z żywnością, blacha elektrolytyczna 0,15 mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Powierzchnia T1 do T5 powierzchnia DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Cewka elektrolityczna DR8 o średnicy 0,28 mm do puszek na mleko w proszku dla niemowląt
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Blacha blaszana T4 0,28 mm 2,8 / 2,8 do puszek z owocami morza, cewka elektrolityczna z certyfikatem JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.