Gedrukte elektronische tinplate verpakkings spoel TFS tinplate staal spoel 0,12 mm - 0,55 mm
Productdetails
| Productnaam:: | Gedrukte elektronische blikstaal spoel TFS blikstaal spoel 0,12 mm-0,55 mm | het met een laag bedekken:: | 2.8/2.8 5.6/2.8 5.6/5.6g/㎡ |
|---|---|---|---|
| Rolgewicht:: | 3-5 ton of op aanvraag | Dikte:: | 00,1-4,5 mm,0.2 mm~4.0 mm |
| Tolerantie:: | ±1% | Toepassing:: | Metalen verpakkingen, voedsel blikken, geverfde blikken, tin blik blik doos |
| Bui:: | T-2,T2.5 T-3, T-4, T-5, DR-7, DR8, DR9 | Port:: | haven van Shanghai |
| Markeren |
elektronische verpakkingen van tinplate,Tfs-spiraal van staal,van staal |
||
Productomschrijving
| Productnaam: | Gedrukte elektronische tinplate spoel TFS tinplate staal spoel 0,12 mm-0,55 mm |
|---|---|
| Verpakking: | 2.8/2.8 5.6/2.8 5.6/5.6 g/m2 |
| Gewicht van de spoel: | 3-5 ton of op aanvraag |
| Dikte: | 00,1-4,5 mm,0.2 mm~4.0 mm |
| Tolerantie: | ± 1% |
| Toepassing: | Metalen verpakkingen, voedselblikjes, geverfde blikjes, tinblikken |
| Temperatuur: | T-2,T2.5 T-3, T-4, T-5, DR-7, DR8, DR9 |
| Port: | haven van Shanghai |
- Uitstekende fysieke barrière:Het metaalsubstraat is sterk en kan extrusie en botsing weerstaan. De tinlaag vormt een dichte isolatielaag om zuurstof, vocht, licht en micro-organismen te isoleren, waardoor voedsel niet geoxideerd wordt,Het is vooral geschikt voor vlees, vis, conserven en andere levensmiddelen die lang moeten worden bewaard.
- Hoogtemperatuurbestendigheid en chemische stabiliteit:De tinlaag heeft stabiele chemische eigenschappen en reageert niet met zuren,zouten en andere ingrediënten in levensmiddelen, waardoor de migratie van metaalionen wordt voorkomen en de voedselveiligheid wordt gewaarborgd.
- Precieze afdichtingsprestaties:Gesloten verpakkingen worden bereikt door processen zoals krimpen en lassen om een "vacuümomgeving" te vormen, waardoor de houdbaarheid van voedsel wordt verlengd en het lekken van de inhoud wordt voorkomen.Geschikt voor vloeibare en halfvaste voedingsmiddelen (zoals dranken en sauzen).
- milieuvriendelijk basismateriaal:De basismateriaal van tinplate is staal, en de tinlaag is puur metaal tin.Beide zijn volledig recyclebare materialen..
- Efficiëntie van recycling en energiebesparing:Het energieverbruik van gerecycled tinplate bedraagt slechts 30% tot 40% van dat van originele staal.De Commissie heeft de Commissie verzocht om een verslag uit te brengen over de maatregelen die zij heeft genomen om de verontreiniging van de lucht met 60% en het waterverbruik met 40% te verminderen..
| Naam | Gedrukte elektronische tinplate spoel TFS tinplate staal spoel 0,12 mm-0,55 mm |
|---|---|
| Standaard | AISI, ASTM, bs, DIN, GB, JIS, enz. |
| Graad | SGCC, DX51D DX52D DX53D, CS G230-550, enz. |
| Dikte | 0.12-6.0 mm of op verzoek van de klant |
| Breedte | 600-1500 mm of op verzoek van de klant |
| Gewicht van de spoel | 3-10 ton of indien vereist |
| Afmeting van de spoel | ID: 508 mm of 610 mm |
| Temperatuur | T1, T2, T3, T4, T5, DR7, DR8, DR9, TH550, TH580, TH620, TH660 |
| Bescherming ((g/m2) | 1.1/1, 2.0/2.0, 2,8/2.8, 2,8/5.6, 5.6/5.6, 8.4/8.4, 11.2/11.2 ((g/m2), enz.) of op verzoek van de klant |
| Oppervlakte afwerking | Helder/Steen/Silver afwerking met passivatiebehandeling, DOS olie |
| Verpakking | Standaard exportverpakking of volgens de eisen van de klant |
| Betaling | T/T, D/A, D/P, L/C, Western Union, MoneyGram of volgens de eisen van de klant |
| Monsters | Kan monsters leveren |
| Aflevering | Gewoonlijk binnen 7 dagen, de tijd hangt af van het aantal producten |
| Certificaat | ISO 9001-2008, CE, enz. |
| Toepassingen | Breed gebruikt in de metaalverpakkingsindustrie, zoals het maken van blikjes voor voedsel, thee, olie, verven, chemicaliën, aerosolen, geschenken, drukwerk |
| Voordelen |
|
✔ Topkwaliteit tegen concurrerende prijzen
✔ Strikte QC voor consistente prestaties
✔ Vinnige levering (5-7 dagen na storting)
✔ Aanpasbare maten en coatings
-≤ $1000:100% voorschot
-> $1000:30% aanbetaling, saldo vóór verzending (T/T of LC bij zicht)
Producthoogtepunten
Gedrukte elektronische tinplate verpakkings spoel TFS tinplate staal spoel 0,12 mm - 0,55 mm Productkenmerken Productnaam: Gedrukte elektronische tinplate spoel TFS tinplate staal spoel 0,12 mm-0,55 mm Verpakking: 2.8/2.8 5.6/2.8 5.6/5.6 g/m2 Gewicht van de spoel: 3-5 ton of op aanvraag Dikte: 00,1...
0.5mm MR SPCC Staal Tinplate Food Grade Can Prime Elektrolytisch Tinplate 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Anti-roest staal tinplate T1 tot en met T5 drankenblikken tinplate coating DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
0,28 mm DR8 elektrolytische blikspoel voor melkpoederblikken voor zuigelingenvoeding
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
0,28 mm T4 blikblad 2,8 / 2,8 voor zeevruchtenblikken, JIS-gecertificeerde elektrolytische blikrol
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.