طومار بسته بندی کاغذی الکترونیکی چاپی TFS طومار فولاد کاغذی 0.12mm - 0.55mm
جزئیات محصول
| نام محصول:: | سیم پیچ TINPLATE الکترونیکی چاپ شده TFS سیم پیچ فولادی 0.12mm-0.55mm | پوشش:: | 2.8/2.8 5.6/2.8 5.6/5.6g/㎡ |
|---|---|---|---|
| وزن کویل:: | 3-5 تن یا به عنوان نیاز | ضخامت:: | 0.1-4.5mm، 0.2mm~4.0mm |
| تحمل:: | ±1% | کاربرد:: | بسته بندی فلزی، قوطی های مواد غذایی، قوطی های رنگ شده، جعبه قلع قوطی قلع |
| خلق و خوی:: | T-2 ، T2.5 T-3 ، T-4 ، T-5 ، DR-7 ، DR8 ، DR9 | بندر:: | بندر شانگهای |
| برجسته کردن |
بسته بندی های الکترونیکی,طناب فولادی طناب,سیم پیچ فولادی 0.12 میلی متر,tfs tinplate steel coil,tinplate steel coil 0.12mm |
||
توضیحات محصول
| نام محصول: | طناب کاغذی الکترونیکی چاپی TFS طناب کاغذی فولادی 0.12mm-0.55mm |
|---|---|
| پوشش: | 2.8/2.8 5.6/2.8 5.6/5.6g/m2 |
| وزن کویل: | 3-5 تن یا به عنوان نیاز |
| ضخامت: | 0.1-4.5mm،0.2mm~4.0mm |
| تحمل: | ±1% |
| کاربرد: | بسته بندی فلزی، قوطی های غذایی، قوطی های رنگ آمیزی، جعبه قوطی قوطی |
| درجه حرارت: | T-2,T2.5 T-3, T-4, T-5, DR-7, DR8, DR9 |
| بندر: | بندر شانگهای |
- موانع بدنی عالی:بستر فلزی قوی است و می تواند در برابر اکستروژن و برخورد مقاومت کند. لایه قلع یک لایه عایق بندی متراکم را برای عزل اکسیژن، رطوبت، نور و میکروارگانیسم ها تشکیل می دهد و از اکسیداسیون مواد غذایی جلوگیری می کند,رطوبت یا خراب شدن. به ویژه برای گوشت، ماهی، غذاهای کنسرو شده و سایر غذاهایی که نیاز به نگهداری طولانی دارند مناسب است.
- مقاومت در برابر دمای بالا و ثبات شیمیایی:این می تواند به فرایندهای استریلیزاسیون دمای بالا (مانند استریلیزاسیون قوطی) مقاومت کند. لایه قلع دارای خواص شیمیایی پایدار است و با اسید ها واکنش نشان نمی دهد.نمک ها و سایر مواد غذایی، جلوگیری از مهاجرت یون های فلزی و اطمینان از ایمنی مواد غذایی.
- عملکرد مهر و موم دقیق:بسته بندی مهر و موم شده از طریق فرآیندهایی مانند پیچ و جوش برای تشکیل "محیط خلاء" به دست می آید، طول عمر غذا را افزایش می دهد و از نشت محتویات جلوگیری می کند.مناسب برای غذاهای مایع و نیمه جامد (مانند نوشیدنی ها و سس ها).
- مواد پایه سازگار با محیط زیست:ویژگی های فلزی بازیافت ناپذیر ، بازیافت 100٪ و چرخه صفر از دست دادن. ماده پایه قلع (پلاک فولادی قلع) فولاد است و لایه قلع قلع فلزی خالص است.هر دو مواد کاملا قابل بازیافت هستند.
- بهره وری بازیافت و صرفه جویی در انرژیمصرف انرژی قفس بازیافت شده تنها ۳۰ تا ۴۰ درصد از فولاد اصلی است. هر تن قفس بازیافت شده می تواند حدود ۳ تن سنگ آهن و ۱.۲ تن زغال سنگ را صرفه جویی کند.در حالی که 60 درصد آلودگی هوا و 40 درصد مصرف آب را کاهش می دهد.
| نام | طناب کاغذی الکترونیکی چاپی TFS طناب کاغذی فولادی 0.12mm-0.55mm |
|---|---|
| استاندارد | AISI، ASTM، bs، DIN، GB، JIS و غیره |
| درجه | SGCC، DX51D DX52D DX53D، CS G230-550، و غیره |
| ضخامت | 0.12-6.0mm یا با توجه به نیاز مشتری |
| عرض | 600-1500mm یا با توجه به نیاز مشتری |
| وزن کویل | 3 تا 10 تن یا به صورت مورد نیاز |
| ابعاد کویل | ID: 508mm یا 610mm |
| گرما | T1, T2, T3, T4, T5, DR7, DR8, DR9, TH550, TH580, TH620, TH660 |
| پوشش ((g/m2) | 1.1/1، 2.0/2.0، 2.8/2.8، 2.8/5.6، 5.6/5.6، 8.4/8.4، 11.2/11.2 ((g/m2) ، و غیره یا بر اساس نیاز مشتری |
| پوشش سطح | رنگ روشن / سنگ / نقره ای با درمان پاسیویشن ، روغن DOS |
| بسته بندی | بسته بندی استاندارد صادرات یا بر اساس الزامات مشتری |
| پرداخت | T/T، D/A، D/P، L/C، Western Union، MoneyGram یا بر اساس الزامات مشتری |
| نمونه ها | می تواند نمونه ها را ارائه دهد |
| تحویل | معمولاً در عرض 7 روز، زمان بستگی به تعداد محصولات دارد |
| گواهینامه | ISO 9001-2008، CE و غیره |
| درخواست ها | به طور گسترده ای برای صنعت بسته بندی فلزی استفاده می شود. مانند ساخت قوطی ها برای غذا، چای، روغن، رنگ، مواد شیمیایی، اسپری، هدیه، چاپ |
| مزایا |
|
✔ کیفیت عالی با قیمت های رقابتی
✔ کنترل کیفیت سختگیرانه برای عملکرد ثابت
✔ تحویل سریع (5-7 روز پس از سپرده گذاری)
✔ اندازه ها و پوشش های قابل تنظیم
-≤ $1000:پرداخت مقدماتی ۱۰۰%
-> 1000 دلار:سپرده 30٪، تعادل قبل از حمل (T / T یا LC در نظر)
نکات برجسته محصول
طومار بسته بندی کاغذی الکترونیکی چاپی TFS طومار فولاد کاغذی 0.12mm - 0.55mm ویژگی های محصول نام محصول: طناب کاغذی الکترونیکی چاپی TFS طناب کاغذی فولادی 0.12mm-0.55mm پوشش: 2.8/2.8 5.6/2.8 5.6/5.6g/m2 وزن کویل: 3-5 تن یا به عنوان نیاز ضخامت: 0.1-4.5mm،0.2mm~4.0mm تحمل: ±1% کاربرد: بسته بندی فلزی، قوط...
0.5mm MR SPCC فولاد ورق قلع اندود درجه غذایی قوطی ورق قلع اندود الکترولیتی اولیه 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
ضد زنگ استیل قوطی T1 تا T5 قوطی نوشیدنی قوطی DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
کویل حلبی الکترولیتی 0.28 میلی متری DR8 برای قوطی های شیر پودر شیر نوزادان
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
ورق حلبی 0.28 میلیمتری T4 2.8/2.8 برای قوطیهای غذاهای دریایی، کویل قلعدار الکترولیتی دارای گواهی JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
لطفا از فرم تماس آنلاین در زیر استفاده کنید اگر سوالی دارید، تیم ما در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت.