Τυπωμένο ηλεκτρονικό περιτυλίγμα από τσιμέντο TFS Τσιμέντο Σιδηροειδή 0,12 mm - 0,55 mm
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Ονομασία του προϊόντος:: | Τυπωμένο ηλεκτρονικό κασσίτερο TFS Κασσίτερο χάλυβα 0,12 mm-0,55 mm | επένδυση:: | 2.8/2.8 5.6/2.8 5.6/5.6g/㎡ |
|---|---|---|---|
| Βάρος πηνίου:: | 3-5 τόνους ή κατά παραγγελία | Δάχος:: | 00,1-4,5 mm,0.2mm~4.0mm |
| Συναισθησία:: | ±1% | Εφαρμογή:: | Μεταλλική συσκευασία, κονσέρβες τροφίμων, βαμμένες κονσέρβες, κονσέρβες κονσέρβων |
| Ιδιοσυγκρασία:: | T-2, T2.5, T-3, T-4, T-5, DR-7, DR-8, DR-9 | Λιμάνι:: | Λιμάνι της Σαγκάης |
| Επισημαίνω |
Ηλεκτρονική συσκευασία από κασσίτερο,σπείρα από χαλύβδινο χάλυβα,περιστροφή από χάλυβα από κασσίτερο 0 |
||
Περιγραφή προϊόντων
| Όνομα προϊόντος: | Τυπωμένο ηλεκτρονικό πηνίο κασσίτερου TFS Tinplate Steel Coil 0.12mm-0.55mm |
|---|---|
| Επένδυση: | 2.8/2.8 5.6/2.8 5.6/5.6g/㎡ |
| Βάρος πηνίου: | 3-5 τόνοι ή ως απαίτηση |
| Πάχος: | 0.1-4.5mm, 0.2mm ~ 4.0mm |
| Ανοχή: | ± 1% |
| Εφαρμογή: | |
| Ιδιοσυγκρασία: | T-2, T2.5 T-3, T-4, T-5, DR-7, DR8, DR9 |
| Λιμάνι: | Λιμάνι της Σαγκάης |
- Εξαιρετικό φυσικό φράγμα:Το μεταλλικό υπόστρωμα είναι ισχυρό και μπορεί να αντισταθεί στην εξώθηση και τη σύγκρουση. Το στρώμα κασσίτερου σχηματίζει ένα πυκνό στρώμα απομόνωσης για την απομόνωση του οξυγόνου, της υγρασίας, του φωτός και των μικροοργανισμών, εμποδίζοντας την οξείδωση, την υγρασία ή την υποβάθμιση. Είναι ιδιαίτερα κατάλληλο για κρέας, ψάρια, κονσερβοποιημένα τρόφιμα και άλλα τρόφιμα που πρέπει να αποθηκευτούν για μεγάλο χρονικό διάστημα.
- Αντίσταση υψηλής θερμοκρασίας και χημική σταθερότητα:Μπορεί να αντέξει τις διαδικασίες αποστείρωσης υψηλής θερμοκρασίας (όπως η κονσερβοποιημένη αποστείρωση). Το στρώμα κασσίτερου έχει σταθερές χημικές ιδιότητες και δεν αντιδρά με οξέα, άλατα και άλλα συστατικά στα τρόφιμα, αποφεύγοντας τη μετανάστευση ιόντων μετάλλων και εξασφαλίζοντας την ασφάλεια των τροφίμων.
- Ακριβής απόδοση σφράγισης:Η σφραγισμένη συσκευασία επιτυγχάνεται μέσω διαδικασιών όπως η πρεσβεία και η συγκόλληση για να σχηματίσουν ένα "περιβάλλον κενού", επεκτείνοντας τη διάρκεια ζωής των τροφίμων και αποτρέποντας τη διαρροή περιεχομένων. Είναι κατάλληλο για υγρά και ημι-στερεά τρόφιμα (όπως ποτά και σάλτσες).
- Περιβαλλοντικά φιλικό υλικό βάσης:Infinitely recyclable metal properties, 100% recyclability and zero loss cycle. Το βασικό υλικό του κασσίτερου (πλάκα χαλύβδινων με κασσίτερο) είναι χάλυβας και το στρώμα κασσίτερου είναι καθαρό μεταλλικό κασσίτερο. Και τα δύο είναι πλήρως ανακυκλώσιμα υλικά.
- Αποτελεσματικότητα ανακύκλωσης και εξοικονόμηση ενέργειας:Η κατανάλωση ενέργειας του ανακυκλωμένου κασσίτερου είναι μόνο 30% -40% αυτού του αρχικού χάλυβα. Κάθε τόνος ανακυκλωμένου κασσίτερου μπορεί να εξοικονομήσει περίπου 3 τόνους σιδηρομεταλλεύματος και 1,2 τόνους άνθρακα, μειώνοντας ταυτόχρονα το 60% της ατμοσφαιρικής ρύπανσης και το 40% της κατανάλωσης νερού.
| Ονομα | Τυπωμένο ηλεκτρονικό πηνίο κασσίτερου TFS Tinplate Steel Coil 0.12mm-0.55mm |
|---|---|
| Πρότυπο | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS κ.λπ. |
| Βαθμός | SGCC, DX51D DX52D DX53D, CS G230-550, κλπ. |
| Πάχος | |
| Πλάτος | 600-1500mm ή σύμφωνα με την απαίτηση του πελάτη |
| Βάρος πηνίου | 3-10TONS ή όπως απαιτείται |
| Διάσταση πηνίου | ID: 508mm ή 610mm |
| Ιδιοσυγκρασία | Τ1, Τ2, Τ3, Τ4, Τ5, DR7, DR8, DR9, TH550, TH580, TH620, TH660 |
| Επικάλυψη (G/M2) | 1.1/1, 2.0/2.0, 2.8/2.8, 2.8/5.6, 5.6/5.6, 8.4/8.4, 11.2/11.2 (g/m2) κ.λπ. |
| Φινίρισμα επιφάνειας | Φωτεινό/πέτρινο/ασημένιο φινίρισμα με θεραπεία παθητικοποίησης, λάδι dos |
| Συσκευασία | Τυπική συσκευασία εξαγωγής ή σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
| Πληρωμή | T/T, D/A, D/P, L/C, Western Union, MoneyGram ή σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών |
| Δείγματα | Μπορεί να παράσχει δείγματα |
| Διανομή | Συνήθως εντός 7 ημερών, ο χρόνος εξαρτάται από τον αριθμό των προϊόντων |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001-2008, CE, κλπ. |
| Αιτήσεις | Χρησιμοποιείται ευρέως για τη βιομηχανία μεταλλικών συσκευασιών. Όπως τα δοχεία για φαγητό, τσάι, λάδι, χρώματα, χημικά, αερολύματα, δώρα, εκτύπωση |
| Φόντα |
|
✔ Πρωταρχική ποιότητα σε ανταγωνιστικές τιμές
✔ Γρήγορη παράδοση (5-7 ημέρες μετά την κατάθεση)
✔ Προσαρμόσιμα μεγέθη και επικαλύψεις
-≤ $ 1000:100% προκαταβολή
-> $ 1000:
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Τυπωμένο ηλεκτρονικό πηνίο συσκευασίας κασσίτερου TFS Tinplate Steel Coil 0.12mm - 0.55mm Χαρακτηριστικά προϊόντος Όνομα προϊόντος: Τυπωμένο ηλεκτρονικό πηνίο κασσίτερου TFS Tinplate Steel Coil 0.12mm-0.55mm Επένδυση: 2.8/2.8 5.6/2.8 5.6/5.6g/㎡ Βάρος πηνίου: 3-5 τόνοι ή ως απαίτηση Πάχος: 0.1-4.5mm, ...
0.5mm MR SPCC Χάλυβα Τσιμέντο Τροφίμων Κατηγορία Can Prime Ηλεκτρολυτική Τσιμέντο 0,15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Αντισκωριακό Ατσάλι Λευκοσιδήρου T1 έως T5 για Κονσέρβες Ποτών Επίστρωση DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Πηνίο 0,28 mm DR8 ηλεκτρολυτικό λευκοσίδηρο για δοχεία γάλακτος σε σκόνη βρεφικής φόρμουλα
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Φύλλο λευκοσίδηρου 0,28 mm T4 2,8/2,8 για κουτιά θαλασσινών, πιστοποιημένο ηλεκτρολυτικό πηνίο από λευκοσίδηρο JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.