Drukowana elektroniczna cewka opakowaniowa TFS Cewka stalowa 0,12 mm - 0,55 mm
Szczegóły produktu
| Nazwa produktu:: | Wydrukowana elektroniczna cewka z blaszaniem TFS Cewka stalowa 0,12 mm-0,55 mm | Powłoka:: | 2,8/2,8 5,6/2,8 5,6/5,6 g/㎡ |
|---|---|---|---|
| Waga cewki:: | 3-5 ton lub jako wymaganie | Grubość:: | 0,1-4,5 mm, 0,2 mm ~ 4,0 mm |
| Tolerancja:: | ± 1% | Zastosowanie:: | Opakowania metalowe, puszki na żywność, puszki malowane, puszka blaszana |
| Hartować:: | T-2, T2.5 T-3, T-4, T-5, DR-7, DR8, DR9 | Port:: | Port w Szanghaju |
| Podkreślić |
elektroniczne opakowania z blachy,Węzeł stalowy ze stali cynowej,o szerokości 0 |
||
Opis produktu
| Nazwa produktu: | Wydrukowana elektroniczna cewka z blaszaniem TFS Cewka stalowa 0,12 mm-0,55 mm |
|---|---|
| Powłoka: | 2.8/2,8 5.6/2,8 5.6/5,6 g/㎡ |
| Waga cewki: | 3-5 ton lub jako wymaganie |
| Grubość: | 0,1-4,5 mm, 0,2 mm ~ 4,0 mm |
| Tolerancja: | ± 1% |
| Aplikacja: | Metalowe opakowanie, puszki z jedzeniem, malowane puszki, pudą puszki puszki |
| Hartować: | T-2, T2.5 T-3, T-4, T-5, DR-7, DR8, DR9 |
| Port: | Port Szanghaju |
- Doskonała bariera fizyczna:Metalowy podłoże jest silny i może odpierać wytłaczanie i zderzenie. Warstwa blaszania tworzy gęstą warstwę izolacji do izolowania tlenu, wilgoci, światła i mikroorganizmów, zapobiegając utlenianiu, wilgoci lub pogorszeniu żywności. Jest szczególnie odpowiedni do mięsa, ryb, jedzenia w puszkach i innych potraw, które należy przechowywać przez długi czas.
- Odporność na wysoką temperaturę i stabilność chemiczna:Można wytrzymać procesy sterylizacji o wysokiej temperaturze (takie jak sterylizacja w puszkach). Warstwa blaszania ma stabilne właściwości chemiczne i nie reaguje z kwasami, solami i innymi składnikami żywności, unikając migracji jonów metali i zapewniania bezpieczeństwa żywności.
- Precyzyjna wydajność uszczelnienia:Zapieczętowane opakowanie osiąga się poprzez takie procesy, jak zaciśnięcie i spawanie w celu utworzenia „środowiska próżniowego”, przedłużającego okres przydatności żywności i zapobiegając wyciekom zawartości. Jest odpowiedni do żywności płynnej i półstalicznej (takich jak napoje i sosy).
- Przyjazny dla środowiska materiał podstawowy:Niewłaściwie recyklingowe właściwości metali, 100% recyklingu i cykl zerowej utraty. Materiał podstawowy blaszanej płyty (stalowa płyta stalowa) jest stalowa, a warstwa blaszania jest czystą metalową puszką. Oba są materiałami całkowicie recyklingami.
- Wydajność recyklingu i oszczędność energii:Zużycie energii na płycie recyklingu wynosi tylko 30% -40% zużycia oryginalnej stali. Każda tona recyklingu płyty cynowej może zaoszczędzić około 3 ton rudy żelaza i 1,2 tony węgla, jednocześnie zmniejszając 60% zanieczyszczenia powietrza i 40% zużycia wody.
| Nazwa | Wydrukowana elektroniczna cewka z blaszaniem TFS Cewka stalowa 0,12 mm-0,55 mm |
|---|---|
| Standard | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS itp. |
| Stopień | SGCC, DX51D DX52D DX53D, CS G230-550 itp. |
| Grubość | 0,12-6,0 mm lub zgodnie z wymaganiami klienta |
| Szerokość | 600-1500 mm lub zgodnie z wymogami klienta |
| Waga cewki | 3-10 stóp lub zgodnie z wymaganiami |
| Wymiar cewki | ID: 508 mm lub 610 mm |
| Hartować | T1, T2, T3, T4, T5, DR7, DR8, DR9, TH550, TH580, TH620, TH660 |
| Powłoka (g/m2) | 1.1/1, 2.0/2,0, 2.8/2.8, 2.8/5.6, 5.6/5.6, 8.4/8.4, 11,2/11.2 (g/m2) itp. Lub zgodnie z wymaganiami klienta |
| Wykończenie powierzchni | Jasne/kamienne/srebrne wykończenie z obróbką pasywacyjną, olejem DOS |
| Opakowanie | Standardowe pakowanie eksportu lub zgodnie z wymaganiami klienta |
| Zapłata | T/T, D/A, D/P, L/C, Western Union, Moneygram lub zgodnie z wymaganiami klientów |
| Próbki | Może dostarczyć próbki |
| Dostawa | Zwykle w ciągu 7 dni czas zależy od liczby produktów |
| Certyfikat | ISO 9001-2008, CE itp. |
| Zastosowania | Powszechnie stosowany w branży opakowań metalowych. Takie jak robienie puszek do jedzenia, herbaty, oleju, farb, chemikaliów, aerozolu, prezentów, drukowania |
| Zalety |
|
✔ Najważniejsza jakość w konkurencyjnych cenach
✔ Ścisłe QC dla konsekwentnej wydajności
✔ Szybka dostawa (5-7 dni po wpłaty)
✔ Konfigurowalne rozmiary i powłoki
-≤ 1000 $:100% płatności zaliczki
-> 1000 $:30% depozyt, saldo przed wysyłką (t/t lub lc na widoku)
Najważniejsze cechy produktu
Wydrukowana elektroniczna cewka opakowań TFS TFS Cewka stalowa 0,12 mm - 0,55 mm Atrybuty produktu Nazwa produktu: Wydrukowana elektroniczna cewka z blaszaniem TFS Cewka stalowa 0,12 mm-0,55 mm Powłoka: 2.8/2,8 5.6/2,8 5.6/5,6 g/㎡ Waga cewki: 3-5 ton lub jako wymaganie Grubość: 0,1-4,5 mm, 0,2 mm ~ ...
Blacha stalowa SPCC MR o grubości 0,5 mm, ocynowana, przeznaczona do kontaktu z żywnością, blacha elektrolytyczna 0,15 mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Powierzchnia T1 do T5 powierzchnia DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Cewka elektrolityczna DR8 o średnicy 0,28 mm do puszek na mleko w proszku dla niemowląt
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Blacha blaszana T4 0,28 mm 2,8 / 2,8 do puszek z owocami morza, cewka elektrolityczna z certyfikatem JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.