İnşaat PPGI Sıcak Daldırma Galvanizli Rulo 1250mm Metal Çatı Kaplama Rulosu
Ürün Detayları
| Ürün adı:: | PPGI Metal Çatı Yaprakları İçin 1250mm Ön Boyalı Galvanizli Çelik Bobin | Genişlik:: | 600mm-1250mm, 800~1250mm |
|---|---|---|---|
| Renk: | Kırmızı/mavi/yeşil/siyah/beyaz/gri/ral renk | Yüzey İşlem:: | Kaplanmış |
| Çinko Kaplama: | Z80, Z100, AZ100, AZ120, AZ150 | İşleme hizmeti: | Kaynak, delme, kesme, bükme, boşaltma |
| Uygulama: | Bina \ Construction \ Roofing \ oluklu | Yüzey Tedavisi: | Kaplanmış |
| Paketleme Detayları:: | Özelleştirilmiş Ambalaj | ||
| Vurgulamak |
1250mm metal çatı kaplama rulosu,İnşaat Galvanizli Sac Rulo,İnşaat metal çatı bobini |
||
Ürün Tanımı
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Ürün Adı | PPGI Metal Çatı Yaprakları İçin 1250mm Ön Boyalı Galvanizli Çelik Bobin |
| Genişliği | 600mm-1250mm, 800~1250mm |
| Renk | Kırmızı/Mavi/Yeşil/Siyah/Beyaz/Gri/Ral Rengi |
| Yüzey Tedavisi | Kaplı |
| Çinko Kaplama | Z80,Z100,Az100,Az120,Az150 |
| İşleme hizmeti | Kaynaklama, yumruklama, kesme, bükme, sarmalama |
| Uygulama | Bina/İşletme/Taşlama/Gürültülü |
| Paketleme Ayrıntıları | Özel ambalaj |
Renkli kaplama bobini hafif ağırlığa, çekici görünüm ve mükemmel korozyon önleyici özelliklere sahiptir.ve tuğla kırmızı. Genellikle reklamcılık, inşaat, ev aletleri, elektrikli ekipman, mobilya ve ulaşım endüstrilerinde kullanılır.
Galvanizli çelik bobin, hava koşullarına dayanıklı kaplama nedeniyle çatı uygulamaları için idealdir.Farklı proje gereksinimlerini karşılamak için çeşitli boyutlarda mevcuttur.
| Spesifikasyon | Ayrıntılar |
|---|---|
| Sınıf | CGCC, CGCH, DX52D, DX53D, G550, DX51D |
| Ödeme Süresi | %30 T/T teminat, %70 bakiye |
| Yüzey Tedavisi | Kaplı/Önceden Boyalı Galvanize |
| Yüzey kaplama | PE, SMP, ADP, PVDF |
| Çinko Kaplama | 30 g ila 275 g/m2 arasında |
| Bobin Ağırlığı | 3-8 ton |
| Kalınlığı | 0.18-2.0 mm. |
| Genişliği | 800~1250mm |
| Renk | Tüm RAL kodu veya müşteri örneği olarak |
| Uzunluk | Kablo veya müşteri talebi olarak |
| Paketleme ayrıntıları | Su geçirmez kağıt + plastik film + demir ambalaj + bağlama veya müşterilerin isteğine göre |
| Teslim süresi | Depozito aldıktan 15-25 gün sonra |
- En iyi kalite ve makul fiyat
- Satış sonrası hizmetle ilgili geniş mükemmel deneyimler
- Ürünün kalitesini sağlamak için sorumlu QC tarafından kontrol edilen her süreç
- Güvenli nakliyeyi sağlamak için profesyonel paketleme ekipleri
- Deneme emri bir hafta içinde tamamlanabilir.
- Gereksinimlerinize göre örnekler mevcuttur.
Ürün Özellikleri
PPGI Metal Çatı Yaprakları İçin 1250mm Ön Boyalı Galvanizli Çelik Bobin Ürün Özellikleri Özellik Değer Ürün Adı PPGI Metal Çatı Yaprakları İçin 1250mm Ön Boyalı Galvanizli Çelik Bobin Genişliği 600mm-1250mm, 800~1250mm Renk Kırmızı/Mavi/Yeşil/Siyah/Beyaz/Gri/Ral Rengi Yüzey Tedavisi Kaplı Çinko ...
0.5mm MR SPCC Çelik Teneke Gıda Sınıfı Teneke Kutu Astar Elektrolitik Teneke 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Paslanmaz çelik teneke T1'den T5'e kadar içecekler teneke kaplama DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Bebek Formülü Süt Tozu Kutuları için 0.28mm DR8 Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Deniz Ürünleri Kutuları için 0.28mm T4 Teneke Levha 2.8/2.8, JIS Sertifikalı Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.