Blacha w kręgu PPGI ocynkowana ogniowo 1250mm, blacha do pokryć dachowych
Szczegóły produktu
| Nazwa produktu:: | PPGI Prepainted Galvanized Steel Coil 1250mm dla metalowej blachy dachowej | Szerokość:: | 600mm-1250mm, 800~1250mm |
|---|---|---|---|
| Kolor: | Czerwony/niebieski/zielony/czarny/biały/szary/ral kolor | Obróbka powierzchniowa:: | Pokryty |
| Powierzchnia: | Z80, Z100, AZ100, AZ120, AZ150 | Usługa przetwarzania: | Spawanie, uderzenie, cięcie, zginanie, oddzielenie |
| Zastosowanie: | Budynek \ Construction \ Roofing \ faliste | Obsługa powierzchni: | Pokryty |
| Szczegóły pakowania:: | Dostosowane opakowanie | ||
| Podkreślić |
Krąg blachy dachowej 1250mm,Węzeł z tektury Gi,Węzeł metalowy do dachu budowlany |
||
Opis produktu
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Nazwa produktu | PPGI Prepainted Galvanized Steel Coil 1250mm dla metalowej blachy dachowej |
| Szerokość | 600 mm-1250 mm, 800~1250 mm |
| Kolor | Czerwony/niebieski/zielony/czarny/biały/szary/kolorowy |
| Obsługa powierzchni | O masie przekroju |
| Powierzchnia z cynkiem | Z80,Z100,Az100,Az120,Az150 |
| Usługa przetwarzania | Włókno, cienie, cięcie, gięcie, odwijanie |
| Zastosowanie | Budownictwo/Budownictwo/Szczelony dach |
| Szczegóły opakowania | Opakowanie na zamówienie |
Kolorowa cewka posiada lekką masę ciała, atrakcyjny wygląd i doskonałe właściwości antykorozyjne.i czerwony cegłyUżywane głównie w branży reklamowej, budowlanej, sprzętu domowego, sprzętu elektrycznego, mebli i transportu.
Z galwanizowanej stali idealnie nadaje się do zastosowań dachowych ze względu na odporne na działanie pogody powłoki.Dostępne w różnych wymiarach w celu spełnienia różnych wymagań projektu.
| Specyfikacja | Szczegóły |
|---|---|
| Klasa | CGCC, CGCH, DX52D, DX53D, G550, DX51D |
| Okres płatności | 30% T/T jako depozyt, 70% saldo |
| Obsługa powierzchni | Pozostałe, o masie nieprzekraczającej 10 kg |
| Powierzchniowa powłoka | PE, SMP, ADP, PVDF |
| Powierzchnia z cynkiem | 30 g do 275 g/m2 |
| Waga cewki | 3-8 ton |
| Gęstość | 0.18-2.0 mm. |
| Szerokość | 800~1250 mm |
| Kolor | Wszystkie kody RAL lub jako próbka klienta |
| Długość | Węzeł lub na żądanie klienta |
| Szczegóły opakowania | Papier wodoodporny+folia z tworzyw sztucznych+opakowanie żelazne+płyty lub na żądanie klienta |
| Czas dostawy | 15-25 dni po otrzymaniu depozytu |
- Najwyższa jakość i rozsądna cena
- Szerokie doświadczenia z obsługą posprzedażną
- Każdy proces sprawdzany przez odpowiedzialny QC w celu zapewnienia jakości produktu
- Profesjonalne zespoły pakowania zapewniające bezpieczny transport
- Rozkaz może być zakończony w ciągu tygodnia.
- Próbki dostępne zgodnie z wymaganiami
Najważniejsze cechy produktu
PPGI Prepainted Galvanized Steel Coil 1250mm dla metalowej blachy dachowej Specyfikacja produktu Atrybut Wartość Nazwa produktu PPGI Prepainted Galvanized Steel Coil 1250mm dla metalowej blachy dachowej Szerokość 600 mm-1250 mm, 800~1250 mm Kolor Czerwony/niebieski/zielony/czarny/biały/szary...
Blacha stalowa SPCC MR o grubości 0,5 mm, ocynowana, przeznaczona do kontaktu z żywnością, blacha elektrolytyczna 0,15 mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Powierzchnia T1 do T5 powierzchnia DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Cewka elektrolityczna DR8 o średnicy 0,28 mm do puszek na mleko w proszku dla niemowląt
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Blacha blaszana T4 0,28 mm 2,8 / 2,8 do puszek z owocami morza, cewka elektrolityczna z certyfikatem JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.