Bouw PPGI Warmdipp gegalvaniseerde spoel 1250 mm Metalen dakspulplaat
Productdetails
| De producten noemen:: | PPGI Voorgeverfde gegalvaniseerde stalen spoel 1250 mm voor metalen dakplaat | Breedte:: | 600mm-1250mm, 800~1250mm |
|---|---|---|---|
| Kleur: | Rode/blauwe/groene/zwarte/witte/grijze/roze kleur | Surface Treatment:: | Oppervlaktebehandeling: |
| Zinkcoating: | Z80,Z100,Az100,Az120,Az150 | Verwerkingsdienst: | Lassen |
| Toepassing: | Gebouw\Constructie\Dakbedekking\Gorrelvormig | Oppervlaktebehandeling: | Oppervlaktebehandeling: |
| Verpakking:: | Persoonlijke verpakking | ||
| Markeren |
Metalen dakband van 1250 mm,Bouw Gi-plaat spoel,metalen dakbanden voor de bouw |
||
Productomschrijving
| Attribuut | Waarde |
|---|---|
| Productennaam | PPGI Preported Gegalvanised stalen spoel 1250 mm voor metalen dakplaat |
| Breedte | 600 mm-1250 mm, 800 ~ 1250 mm |
| Kleur | Rood/blauw/groen/zwart/wit/grijs/ral kleur |
| Oppervlaktebehandeling | Bedekt |
| Zinkcoating | Z80, Z100, AZ100, AZ120, AZ150 |
| Verwerkingsservice | Lassen, ponsen, snijden, buigen, vervallen |
| Sollicitatie | Bouw/constructie/dakbedekking/golf |
| Verpakkingsgegevens | Aangepaste verpakking |
Kleurgecoate spoel heeft lichtgewicht, aantrekkelijk uiterlijk en uitstekende anti-corrosie-eigenschappen. Klaar voor directe verwerking, beschikbaar in standaardkleuren, waaronder grijs, wit, zeeblauw en bakstenen rood. Voornamelijk gebruikt in advertenties, bouw, huishoudelijke apparaten, elektrische apparatuur, meubels en transportindustrie.
Gegalvaniseerde stalen spoel is ideaal voor dakcomplicaties vanwege de weerbestendige coating. De natuurlijke roest- en corrosieweerstand maakt het geschikt voor gebruik buitenshuis. Beschikbaar in verschillende dimensies om aan verschillende projectvereisten te voldoen.
| Specificatie | Details |
|---|---|
| Cijfer | CGCC, CGCH, DX52D, DX53D, G550, DX51D |
| Betalingstermijn | 30% T/T als storting, 70% saldo |
| Oppervlaktebehandeling | Gecoat/voorgeschoten gegalvaniseerd |
| Oppervlakte -coating | PE, SMP, ADP, PVDF |
| Zinkcoating | 30 g tot 275 g/㎡ |
| Spoelgewicht | 3-8 ton |
| Dikte | 0,18-2,0 mm |
| Breedte | 800 ~ 1250 mm |
| Kleur | Alle RAL -code of als voorbeeld van de klant |
| Lengte | Spoel of als verzoek van de klant |
| Verpakkingsgegevens | Waterdicht papier+plastic film+ijzerpakking+bunding of volgens klanten aanvragen |
| Levertijd | 15-25 dagen na het ontvangen van deposito |
- Prime kwaliteit en redelijke prijs
- Brede uitstekende ervaringen met after-sale-service
- Elk proces dat wordt gecontroleerd door verantwoordelijke QC om de productkwaliteit te waarborgen
- Professionele verpakkingsteams om veilig transport te garanderen
- Trial Order kan binnen één week worden voltooid
- Monsters beschikbaar volgens uw vereisten
Producthoogtepunten
PPGI Preported Gegalvanised stalen spoel 1250 mm voor metalen dakplaat Productspecificaties Attribuut Waarde Productennaam PPGI Preported Gegalvanised stalen spoel 1250 mm voor metalen dakplaat Breedte 600 mm-1250 mm, 800 ~ 1250 mm Kleur Rood/blauw/groen/zwart/wit/grijs/ral kleur Oppervlaktebehandel...
0.5mm MR SPCC Staal Tinplate Food Grade Can Prime Elektrolytisch Tinplate 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Anti-roest staal tinplate T1 tot en met T5 drankenblikken tinplate coating DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
0,28 mm DR8 elektrolytische blikspoel voor melkpoederblikken voor zuigelingenvoeding
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
0,28 mm T4 blikblad 2,8 / 2,8 voor zeevruchtenblikken, JIS-gecertificeerde elektrolytische blikrol
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.