ساخت و ساز کویل گالوانیزه گرم PPGI 1250mm ورق کویل سقف فلزی
جزئیات محصول
| نام محصولات:: | پی پی جی ای مدل گالوانیزه فولادی 1250mm برای ورق سقف فلزی | عرض:: | 600mm-1250mm، 800-1250mm |
|---|---|---|---|
| رنگ: | رنگ قرمز/آبی/سبز/سیاه/سفید/خاکستری/RAL | درمان سطحی:: | روکش شده |
| پوشش روی: | Z80 ، Z100 ، AZ100 ، AZ120 ، AZ150 | خدمات پردازش: | جوشکاری ، مشت زدن ، برش ، خم شدن ، خنثی کردن |
| درخواست: | ساختمان \ ساخت \ بام \ راه راه | درمان سطح: | روکش شده |
| جزئیات بسته بندی:: | بسته بندی سفارشی | ||
| برجسته کردن |
کویل سقف فلزی 1250mm,طناب ورق Gi ساختمانی,سیم پیچ سقف فلزی ساختمانی,construction gi sheet coil,construction metal roofing coil |
||
توضیحات محصول
| ویژگی | مقدار |
|---|---|
| نام محصولات | کویل فولادی گالوانیزه رنگ شده PPGI 1250mm برای ورق سقف فلزی |
| عرض | 600mm-1250mm, 800~1250mm |
| رنگ | قرمز/آبی/سبز/مشکی/سفید/خاکستری/رنگ رال |
| تصفیه سطح | روکش دار |
| پوشش روی | Z80,Z100,Az100,Az120,Az150 |
| خدمات پردازش | جوشکاری، پانچ، برش، خم شدن، باز کردن کویل |
| کاربرد | ساختمان/ساخت و ساز/سقف/شیاردار |
| جزئیات بسته بندی | بسته بندی سفارشی |
کویل رنگی دارای وزن سبک، ظاهر جذاب و خواص ضد خوردگی عالی است. آماده برای پردازش مستقیم، موجود در رنگ های استاندارد از جمله خاکستری، سفید، آبی دریایی و قرمز آجری. عمدتاً در تبلیغات، ساخت و ساز، لوازم خانگی، تجهیزات الکتریکی، مبلمان و صنایع حمل و نقل استفاده می شود.
کویل فولادی گالوانیزه به دلیل پوشش مقاوم در برابر آب و هوا برای کاربردهای سقف ایده آل است. مقاومت طبیعی در برابر زنگ زدگی و خوردگی آن را برای استفاده در فضای باز مناسب می کند. در ابعاد مختلف برای پاسخگویی به نیازهای مختلف پروژه موجود است.
| مشخصات | جزئیات |
|---|---|
| درجه | CGCC, CGCH, DX52D, DX53D, G550, DX51D |
| مدت پرداخت | 30٪ T/T به عنوان سپرده، 70٪ موجودی |
| تصفیه سطح | روکش دار/گالوانیزه رنگ شده |
| پوشش سطح | PE, SMP, ADP, PVDF |
| پوشش روی | 30g تا 275g/㎡ |
| وزن کویل | 3-8 تن |
| ضخامت | 0.18-2.0mm |
| عرض | 800~1250mm |
| رنگ | تمام کد رال یا به عنوان نمونه مشتری |
| طول | کویل یا به درخواست مشتری |
| جزئیات بسته بندی | کاغذ ضد آب + فیلم پلاستیکی + بسته بندی آهن + باندینگ یا طبق درخواست مشتری |
| زمان تحویل | 15-25 روز پس از دریافت سپرده |
- کیفیت عالی و قیمت مناسب
- تجربیات عالی گسترده با خدمات پس از فروش
- هر فرآیند توسط QC مسئول بررسی می شود تا از کیفیت محصول اطمینان حاصل شود
- تیم های بسته بندی حرفه ای برای اطمینان از حمل و نقل ایمن
- سفارش آزمایشی را می توان در یک هفته تکمیل کرد
- نمونه ها با توجه به نیاز شما در دسترس هستند
نکات برجسته محصول
کویل فولادی گالوانیزه رنگ شده PPGI 1250mm برای ورق سقف فلزی مشخصات محصول ویژگی مقدار نام محصولات کویل فولادی گالوانیزه رنگ شده PPGI 1250mm برای ورق سقف فلزی عرض 600mm-1250mm, 800~1250mm رنگ قرمز/آبی/سبز/مشکی/سفید/خاکستری/رنگ رال تصفیه سطح روکش دار پوشش روی Z80,Z100,Az100,Az120,Az150 خدمات پردازش جوش...
0.5mm MR SPCC فولاد ورق قلع اندود درجه غذایی قوطی ورق قلع اندود الکترولیتی اولیه 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
ضد زنگ استیل قوطی T1 تا T5 قوطی نوشیدنی قوطی DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
کویل حلبی الکترولیتی 0.28 میلی متری DR8 برای قوطی های شیر پودر شیر نوزادان
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
ورق حلبی 0.28 میلیمتری T4 2.8/2.8 برای قوطیهای غذاهای دریایی، کویل قلعدار الکترولیتی دارای گواهی JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
لطفا از فرم تماس آنلاین در زیر استفاده کنید اگر سوالی دارید، تیم ما در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت.