Yağlı Taş SPTE Elektrolitik Teneke Bobine Parlak Dönüşüm Teneke Yaprak Bobini 0.15mm
Ürün Detayları
| Ürün Adı:: | Yağlı Taş Teneke Sac Bobin Parlak Kaplama SPTE Çelik Elektrolitik 0.15mm | Kaplama:: | 2,8/2,8 5,6/2,8 5,6/5,6 gr/㎡ |
|---|---|---|---|
| Bobin Ağırlığı:: | 3-5 Ton veya gereği olarak | Kalınlık:: | 0,1-4,5 mm,0,2 mm~4,0 mm |
| Tolerans:: | ±% 1 | Başvuru:: | Metal Ambalaj, Gıda Kutuları, boyalı kutular, teneke kutu teneke kutu |
| Öfke:: | T-2, T2.5 T-3, T-4, T-5, DR-7, DR8, DR9 | Liman:: | Şangay Limanı |
| Vurgulamak |
Elektrolitik Teneke Bobin,teneke bobin parlak,SPTE teneke kağıt bobini |
||
Ürün Tanımı
| Bağlanmak | Değer |
|---|---|
| Ürün adı | Yağlı taş teneke plakası bobin parlak kaplama spte çelik elektrolitik 0.15 mm |
| Kaplama | 2.8/2.8 5.6/2.8 5.6/5.6g/㎡ |
| Bobin ağırlığı | 3-5 ton veya gereksinim olarak |
| Kalınlık | 0.1-4.5mm, 0.2mm ~ 4.0mm |
| Tolerans | ±% 1 |
| Başvuru | Metal ambalaj, yiyecek kutuları, boyalı kutular, teneke kutu kutusu |
| Temper | T-2, T2.5 T-3, T-4, T-5, DR-7, DR8, DR9 |
| Liman | Şangay Limanı |
- % 100 geri dönüştürülebilir metal özellikleri:Elektrolitik kalay (tinplate), düşük karbonlu çelik bir substratın yüzeyinde kalaylı metal bir malzemedir. Tamamen geri dönüştürülebilir bir kaynaktır. Geri dönüşüm işlemi sırasında malzeme bozulması yoktur ve süresiz olarak geri dönüştürülebilir.
- Verimli geri dönüşüm işlemi ve düşük çevresel yük:Geri dönüşüm sırasında karmaşık bir sıralama gerekmez. Manyetik ayırma metalleri ve diğer safsızlıkları ayırabilir. Enerji tüketimi, orijinal çelik üretiminin sadece 1/3-1/4'üdür ve bu da karbon emisyonlarını önemli ölçüde azaltır.
- Malzemelerin ve Üretimin Ekonomik Verimliliği:Elektrolitik tinplatın ince spesifikasyonları (0.14-0.5mm) gıda ambalajının güç gereksinimlerini karşılayabilir. Malzeme tüketimi aynı hacim altında cam ambalajınkinden% 80 daha azdır ve ulaşım maliyeti% 30'dan fazla azalır.
- Uzun raf ömrü ve düşük kayıp tarafından getirilen gizli maliyet optimizasyonu:Kalay kaplama tabakası ve çelik substrat tarafından oluşturulan kompozit yapı mükemmel korozyon direncine sahiptir. İç kaplama ile oksijen, nem ve gıda asidi ve alkali korozyonunu etkili bir şekilde bloke edebilir, böylece konserve gıdaların raf ömrü 2-3 yıl kadar olabilir.
- Ekonomik Kapalı Geri Dönüşüm ve Yeniden Kullanım Döngüsü:Geri dönüştürülmüş teneke, demir cevherinin bir kısmının yerini alan çelik üretimi için doğrudan bir hammadde olarak kullanılabilir. Piyasa fiyatı metal pazarı ile dalgalanıyor, ancak istikrarı plastik geri dönüştürülmüş malzemelerinkinden daha yüksek.
- Güvenlik ve geri dönüştürülebilirlik birleşik:Kalay kaplama tabakası, gıda ile temas halinde güvenli ve zararsızdır ve geri dönüşüm işlemi, malzemenin saflığını etkilemez, bu da geri dönüştürülmüş ürünün gıda ambalajı alanında hala kullanılabilmesini sağlar.
- Maliyet ve çevre koruması arasındaki denge:Plastik ambalajla karşılaştırıldığında, elektrolitik kalay, deniz enkaz kirliliği riski ve yüksek sıcaklıklarda kimyasal stabilite açısından önemli avantajlara sahiptir.
| İsim | Yağlı taş teneke plakası bobin parlak kaplama spte çelik elektrolitik 0.15 mm |
| Standart | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS, vb. |
| Seviye | SGCC, DX51D DX52D DX53D, CS G230-550, vb. |
| Kalınlık | 0.12-6.0mm veya müşterinin gereksinimine göre |
| Genişlik | 600-1500mm veya müşterinin gereksinimine göre |
| Bobin ağırlığı | 3-10 ton veya gerektiği gibi |
| Bobin boyutu | Kimlik: 508mm veya 610mm |
| Temper | T1, T2, T3, T4, T5, DR7, DR8, DR9, TH550, TH580, TH620, TH660 |
| Kaplama (g/m2) | 1.1/1, 2.0/2.0, 2.8/2.8, 2.8/5.6, 5.6/5.6, 8.4/8.4, 11.2/11.2 (g/m2), vb. Müşterinin gereksinimine göre |
| Yüzey kaplaması | Pasivasyon tedavisi ile parlak/taş/gümüş kaplama, DOS yağı |
| Ambalajlama | Standart ihracat ambalajı veya müşterinin gereksinimlerine göre |
| Ödeme | T/T, D/A, D/P, L/C, Western Union, MoneyGram veya Müşteri Gereksinimlerine göre |
| Örnekler | Örnekler sağlayabilir |
| Teslimat | Genellikle 7 gün içinde, zaman ürün sayısına bağlıdır |
| Sertifika | ISO 9001-2008, CE, vb. |
| Başvuru | Metal ambalaj endüstrisi için yaygın olarak kullanılmaktadır. Yiyecek, çay, yağ, boyalar, kimyasallar, aerosol, hediyeler, baskı için kutular yapmak gibi |
- Mükemmel kalitede makul fiyat
- Bol miktarda stok ve hızlı teslimat
- Zengin arz ve ihracat deneyimi, samimi hizmet

A:Tinplate esas olarak için kullanılırGıda kutuları, içecek ambalajları, aerosol kapları ve ev eşyalarıkorozyon direnci ve şekillendirilebilirliği nedeniyle.
- Rekabetçi fiyatlarla ana kalite
- Tutarlı performans için katı QC
- Hızlı teslimat (depozitodan 5-7 gün sonra)
- Özelleştirilebilir boyutlar ve kaplamalar
A:Deneme siparişlerini (küçük partiler) ve toplu alımları kabul ediyoruz. Ayrıntılar için bizimle iletişime geçin.
A:
- ≤ 1000 $:% 100 önceden ödeme
- > 1000 dolar:% 30 depozito, sevkiyattan önce bakiye (görüşte t/t veya lc)
A:Evet, örnekler talep üzerine mevcuttur.
Ürün Özellikleri
Yağlı taş spte elektrolitik kalay teneke bobin parlak kaplama teneke plaka bobini 0.15 mm Ürün özellikleri Bağlanmak Değer Ürün adı Yağlı taş teneke plakası bobin parlak kaplama spte çelik elektrolitik 0.15 mm Kaplama 2.8/2.8 5.6/2.8 5.6/5.6g/㎡ Bobin ağırlığı 3-5 ton veya gereksinim olarak Kalınlık ...
0.5mm MR SPCC Çelik Teneke Gıda Sınıfı Teneke Kutu Astar Elektrolitik Teneke 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Paslanmaz çelik teneke T1'den T5'e kadar içecekler teneke kaplama DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Bebek Formülü Süt Tozu Kutuları için 0.28mm DR8 Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Deniz Ürünleri Kutuları için 0.28mm T4 Teneke Levha 2.8/2.8, JIS Sertifikalı Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.