Ελαιοποιημένη πέτρα SPTE Ηλεκτρολυτική περιστροφή τσιμέντου φωτεινή τελική περιστροφή φύλλου τσιμέντου 0,15 mm
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Όνομα προϊόντος:: | Πηνίο λαδωμένης πέτρας Λευκοσιδήρου Φινίρισμα Φωτεινό φινίρισμα SPTE Steel Electrolytic 0,15mm | Επένδυση:: | 2.8/2.8 5.6/2.8 5.6/5.6g/㎡ |
|---|---|---|---|
| Βάρος πηνίου:: | 3-5 τόνους ή κατά παραγγελία | Πάχος:: | 00,1-4,5 mm,0.2mm~4.0mm |
| Ανοχή:: | ± 1% | Εφαρμογή:: | Μεταλλική συσκευασία, κονσέρβες τροφίμων, βαμμένες κονσέρβες, κονσέρβες κονσέρβων |
| Ιδιοσυγκρασία:: | T-2, T2.5, T-3, T-4, T-5, DR-7, DR-8, DR-9 | Λιμάνι:: | Λιμάνι της Σαγκάης |
| Επισημαίνω |
Ηλεκτρολυτική σπείρα λευκοσιδήρου,Λεπτοειδής κυλίνδρος φωτεινό,SPTE Στρογγυλοειδή φύλλου από κασσίτερο |
||
Περιγραφή προϊόντων
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | Λαμαρίνα από Λαμαρίνα Κασσίτερου Bright Finish SPTE Steel Electrolytic 0.15mm |
| Επίστρωση | 2.8/2.8 5.6/2.8 5.6/5.6g/㎡ |
| Βάρος Πηνίου | 3-5 Τόνοι Ή Κατά Απαίτηση |
| Πάχος | 0.1-4.5mm,0.2mm~4.0mm |
| Ανοχή | ±1% |
| Εφαρμογή | Μεταλλικές Συσκευασίες, Κονσέρβες Τροφίμων, Βαμμένα Δοχεία, Δοχείο από Κασσίτερο |
| Σκληρότητα | T-2,T2.5 T-3, T-4, T-5, DR-7,DR8, DR9 |
| Λιμάνι | Λιμάνι Σαγκάης |
- 100% ανακυκλώσιμες μεταλλικές ιδιότητες: Η ηλεκτρολυτική λαμαρίνα (λαμαρίνα) είναι ένα μεταλλικό υλικό με κασσίτερο στην επιφάνεια ενός υποστρώματος χάλυβα χαμηλού άνθρακα. Είναι ένας εντελώς ανακυκλώσιμος πόρος. Δεν υπάρχει υποβάθμιση του υλικού κατά τη διάρκεια της διαδικασίας ανακύκλωσης και μπορεί να ανακυκλωθεί επ' αόριστον.
- Αποτελεσματική διαδικασία ανακύκλωσης και χαμηλό περιβαλλοντικό φορτίο: Δεν απαιτείται πολύπλοκη διαλογή κατά την ανακύκλωση. Ο μαγνητικός διαχωρισμός μπορεί να διαχωρίσει μέταλλα και άλλες ακαθαρσίες. Η κατανάλωση ενέργειας είναι μόνο 1/3-1/4 της αρχικής παραγωγής χάλυβα, γεγονός που μειώνει σημαντικά τις εκπομπές άνθρακα.
- Οικονομική απόδοση υλικών και παραγωγής: Οι λεπτές προδιαγραφές (0,14-0,5 mm) της ηλεκτρολυτικής λαμαρίνας μπορούν να καλύψουν τις απαιτήσεις αντοχής των συσκευασιών τροφίμων. Η κατανάλωση υλικού είναι 80% λιγότερη από αυτή των γυάλινων συσκευασιών στον ίδιο όγκο και το κόστος μεταφοράς μειώνεται κατά περισσότερο από 30%.
- Βελτιστοποίηση κρυφού κόστους που προκύπτει από τη μεγάλη διάρκεια ζωής και τη χαμηλή απώλεια: Η σύνθετη δομή που σχηματίζεται από το στρώμα επιμετάλλωσης κασσίτερου και το υπόστρωμα χάλυβα έχει εξαιρετική αντοχή στη διάβρωση. Με την εσωτερική επίστρωση, μπορεί να εμποδίσει αποτελεσματικά το οξυγόνο, την υγρασία και τη διάβρωση των οξέων και των αλκαλίων των τροφίμων, έτσι ώστε η διάρκεια ζωής των κονσερβοποιημένων τροφίμων να μπορεί να είναι έως και 2-3 χρόνια.
- Οικονομικός κλειστός βρόχος ανακύκλωσης και επαναχρησιμοποίησης: Η ανακυκλωμένη λαμαρίνα μπορεί να χρησιμοποιηθεί απευθείας ως πρώτη ύλη για την παραγωγή χάλυβα, αντικαθιστώντας μέρος του μεταλλεύματος σιδήρου. Η τιμή της στην αγορά κυμαίνεται ανάλογα με την αγορά μετάλλων, αλλά η σταθερότητά της είναι υψηλότερη από αυτή των ανακυκλωμένων πλαστικών υλικών.
- Η ασφάλεια και η ανακυκλωσιμότητα είναι ενοποιημένες: Το στρώμα επιμετάλλωσης κασσίτερου είναι ασφαλές και αβλαβές σε επαφή με τα τρόφιμα και η διαδικασία ανακύκλωσης δεν επηρεάζει την καθαρότητα του υλικού, διασφαλίζοντας ότι το ανακυκλωμένο προϊόν μπορεί ακόμα να χρησιμοποιηθεί στον τομέα των συσκευασιών τροφίμων.
- Ισορροπία μεταξύ κόστους και περιβαλλοντικής προστασίας: Σε σύγκριση με τις πλαστικές συσκευασίες, η ηλεκτρολυτική λαμαρίνα έχει σημαντικά πλεονεκτήματα όσον αφορά τον κίνδυνο ρύπανσης από θαλάσσια απορρίμματα και τη χημική σταθερότητα σε υψηλές θερμοκρασίες.
| Όνομα | Λαμαρίνα από Λαμαρίνα Κασσίτερου Bright Finish SPTE Steel Electrolytic 0.15mm |
| Πρότυπο | AISI, ASTM, bs, DIN, GB, JIS, κ.λπ. |
| Βαθμός | SGCC, DX51D DX52D DX53D, CS G230-550, κ.λπ. |
| Πάχος | 0.12-6.0mm ή σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
| Πλάτος | 600-1500mm ή σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
| Βάρος Πηνίου | 3-10Tons ή όπως απαιτείται |
| Διάσταση Πηνίου | ID: 508mm ή 610mm |
| Σκληρότητα | T1, T2, T3, T4, T5, DR7, DR8, DR9, TH550, TH580, TH620, TH660 |
| Επίστρωση(g/m2) | 1.1/1, 2.0/2.0, 2.8/2.8, 2.8/5.6, 5.6/5.6, 8.4/8.4, 11.2/11.2(g/m2), κ.λπ. ή σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
| Φινίρισμα Επιφάνειας | Bright/Stone/Silver finish with passivation treatment, DOS oil |
| Συσκευασία | Τυπική συσκευασία εξαγωγής ή σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
| Πληρωμή | T/T, D/A, D/P, L/C, Western Union, MoneyGram ή σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
| Δείγματα | Μπορεί να παρέχει δείγματα |
| Παράδοση | Συνήθως εντός 7 ημερών, ο χρόνος εξαρτάται από τον αριθμό των προϊόντων |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001-2008, CE, κ.λπ. |
| Εφαρμογές | Χρησιμοποιείται ευρέως για τη βιομηχανία μεταλλικών συσκευασιών. Όπως η κατασκευή δοχείων για τρόφιμα, τσάι, λάδι, χρώματα, χημικά, αεροζόλ, δώρα, εκτύπωση |
- Λογική τιμή με εξαιρετική ποιότητα
- Άφθονο απόθεμα και άμεση παράδοση
- Πλούσια εμπειρία προμήθειας και εξαγωγής, ειλικρινής εξυπηρέτηση

Α: Η λαμαρίνα χρησιμοποιείται κυρίως για κονσέρβες τροφίμων, συσκευασίες ποτών, δοχεία αεροζόλ και οικιακά είδη λόγω της αντοχής της στη διάβρωση και της μορφοποίησής της.
- Κορυφαία ποιότητα σε ανταγωνιστικές τιμές
- Αυστηρός ποιοτικός έλεγχος για σταθερή απόδοση
- Γρήγορη παράδοση (5-7 ημέρες μετά την κατάθεση)
- Προσαρμόσιμα μεγέθη και επιστρώσεις
Α: Δεχόμαστε δοκιμαστικές παραγγελίες (μικρές παρτίδες) και μαζικές αγορές. Επικοινωνήστε μαζί μας για λεπτομέρειες.
Α:
- ≤ $1000: 100% προκαταβολή
- > $1000: 30% κατάθεση, υπόλοιπο πριν από την αποστολή (T/T ή LC στην όψη)
Α: Ναι, τα δείγματα είναι διαθέσιμα κατόπιν αιτήματος.
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Λαμαρίνα από Λαμαρίνα SPTE Ηλεκτρολυτική Κασσίτερου Φινίρισμα Bright Coil Sheet Coil 0.15mm Προδιαγραφές Προϊόντος Χαρακτηριστικό Τιμή Όνομα Προϊόντος Λαμαρίνα από Λαμαρίνα Κασσίτερου Bright Finish SPTE Steel Electrolytic 0.15mm Επίστρωση 2.8/2.8 5.6/2.8 5.6/5.6g/㎡ Βάρος Πηνίου 3-5 Τόνοι Ή Κατά Απαί...
0.5mm MR SPCC Χάλυβα Τσιμέντο Τροφίμων Κατηγορία Can Prime Ηλεκτρολυτική Τσιμέντο 0,15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Αντισκωριακό Ατσάλι Λευκοσιδήρου T1 έως T5 για Κονσέρβες Ποτών Επίστρωση DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Πηνίο 0,28 mm DR8 ηλεκτρολυτικό λευκοσίδηρο για δοχεία γάλακτος σε σκόνη βρεφικής φόρμουλα
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Φύλλο λευκοσίδηρου 0,28 mm T4 2,8/2,8 για κουτιά θαλασσινών, πιστοποιημένο ηλεκτρολυτικό πηνίο από λευκοσίδηρο JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.