Olejowana blacha stalowa SPTE, elektrolitycznie ocynowana, w kręgu, wykończenie błyszczące, blacha w kręgu 0,15 mm
Szczegóły produktu
| Nazwa produktu:: | Naoliwiona kamienna blacha biała Cewka Jasne wykończenie SPTE Stal elektrolityczna 0,15 mm | Powłoka:: | 2,8/2,8 5,6/2,8 5,6/5,6 g/㎡ |
|---|---|---|---|
| Waga cewki:: | 3-5 ton lub jako wymaganie | Grubość:: | 0,1-4,5 mm, 0,2 mm ~ 4,0 mm |
| Tolerancja:: | ± 1% | Aplikacja:: | Opakowania metalowe, puszki na żywność, puszki malowane, puszka blaszana |
| Hartować:: | T-2, T2.5 T-3, T-4, T-5, DR-7, DR8, DR9 | Port:: | Port Szanghaju |
| Podkreślić |
Elektrolityczna cewka z blachy białej,krąg blachy ocynowanej,błyszczący |
||
Opis produktu
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Nazwa produktu | Cewka blachy ocynowanej z wykończeniem na połysk SPTE Steel Electrolytic 0,15 mm |
| Powłoka | 2.8/2.8 5.6/2.8 5.6/5.6g/㎡ |
| Waga cewki | 3-5 ton lub zgodnie z wymaganiami |
| Grubość | 0,1-4,5 mm, 0,2 mm~4,0 mm |
| Tolerancja | ±1% |
| Zastosowanie | Opakowania metalowe, puszki do żywności, puszki malowane, puszki |
| Twardość | T-2, T2.5 T-3, T-4, T-5, DR-7, DR8, DR9 |
| Port | Port w Szanghaju |
- 100% właściwości metalu nadającego się do recyklingu: Blacha ocynowana elektrolitycznie (blacha ocynowana) to materiał metalowy z cyną na powierzchni podłoża ze stali niskowęglowej. Jest to zasób w pełni nadający się do recyklingu. Podczas procesu recyklingu nie następuje degradacja materiału i można go poddawać recyklingowi w nieskończoność.
- Wydajny proces recyklingu i niskie obciążenie środowiska: Podczas recyklingu nie jest wymagane skomplikowane sortowanie. Separacja magnetyczna może oddzielać metale i inne zanieczyszczenia. Zużycie energii wynosi tylko 1/3-1/4 pierwotnej produkcji stali, co znacznie zmniejsza emisję dwutlenku węgla.
- Efektywność ekonomiczna materiałów i produkcji: Cienkie specyfikacje (0,14-0,5 mm) blachy ocynowanej elektrolitycznie mogą spełniać wymagania wytrzymałościowe opakowań do żywności. Zużycie materiału jest o 80% mniejsze niż w przypadku opakowań szklanych przy tej samej objętości, a koszty transportu są obniżone o ponad 30%.
- Ukryta optymalizacja kosztów wynikająca z długiego okresu przydatności do spożycia i niskich strat: Struktura kompozytowa utworzona przez warstwę cynowania i podłoże stalowe ma doskonałą odporność na korozję. Dzięki powłoce wewnętrznej może skutecznie blokować tlen, wilgoć oraz korozję kwasami i zasadami zawartymi w żywności, dzięki czemu okres przydatności do spożycia żywności w puszkach może wynosić nawet 2-3 lata.
- Ekonomiczna pętla zamknięta recyklingu i ponownego użycia: Blacha ocynowana z recyklingu może być bezpośrednio wykorzystywana jako surowiec do produkcji stali, zastępując część rudy żelaza. Jej cena rynkowa waha się wraz z rynkiem metali, ale jej stabilność jest wyższa niż w przypadku materiałów z recyklingu tworzyw sztucznych.
- Bezpieczeństwo i możliwość recyklingu są ujednolicone: Warstwa cynowania jest bezpieczna i nieszkodliwa w kontakcie z żywnością, a proces recyklingu nie wpływa na czystość materiału, zapewniając, że produkt z recyklingu może być nadal używany w dziedzinie opakowań do żywności.
- Równowaga między kosztami a ochroną środowiska: W porównaniu z opakowaniami z tworzyw sztucznych, blacha ocynowana elektrolitycznie ma znaczące zalety pod względem ryzyka zanieczyszczenia odpadami morskimi i stabilności chemicznej w wysokich temperaturach.
| Nazwa | Cewka blachy ocynowanej z wykończeniem na połysk SPTE Steel Electrolytic 0,15 mm |
| Standard | AISI, ASTM, bs, DIN, GB, JIS itp. |
| Gatunek | SGCC, DX51D DX52D DX53D, CS G230-550 itp. |
| Grubość | 0,12-6,0 mm lub zgodnie z wymaganiami klienta |
| Szerokość | 600-1500 mm lub zgodnie z wymaganiami klienta |
| Waga cewki | 3-10 ton lub zgodnie z wymaganiami |
| Wymiar cewki | ID: 508 mm lub 610 mm |
| Twardość | T1, T2, T3, T4, T5, DR7, DR8, DR9, TH550, TH580, TH620, TH660 |
| Powłoka (g/m2) | 1.1/1, 2.0/2.0, 2.8/2.8, 2.8/5.6, 5.6/5.6, 8.4/8.4, 11.2/11.2 (g/m2) itp. lub zgodnie z wymaganiami klienta |
| Wykończenie powierzchni | Wykończenie na połysk/kamień/srebro z obróbką pasywacyjną, olej DOS |
| Pakowanie | Standardowe opakowanie eksportowe lub zgodnie z wymaganiami klienta |
| Płatność | T/T, D/A, D/P, L/C, Western Union, MoneyGram lub zgodnie z wymaganiami klienta |
| Próbki | Możemy dostarczyć próbki |
| Dostawa | Zazwyczaj w ciągu 7 dni, czas zależy od liczby produktów |
| Certyfikat | ISO 9001-2008, CE itp. |
| Zastosowania | Szeroko stosowane w przemyśle opakowań metalowych. Takie jak produkcja puszek na żywność, herbatę, olej, farby, chemikalia, aerozole, prezenty, druk |
- Rozsądna cena z doskonałą jakością
- Obfity zapas i szybka dostawa
- Bogate doświadczenie w dostawach i eksporcie, szczera obsługa

A: Blacha ocynowana jest używana głównie do puszek do żywności, opakowań napojów, pojemników aerozolowych i artykułów gospodarstwa domowego ze względu na swoją odporność na korozję i podatność na formowanie.
- Najwyższa jakość w konkurencyjnych cenach
- Ścisła kontrola jakości dla stałej wydajności
- Szybka dostawa (5-7 dni po wpłacie)
- Konfigurowalne rozmiary i powłoki
A: Akceptujemy zamówienia próbne (małe partie) i zakupy hurtowe. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje.
A:
- ≤ 1000 USD: 100% płatności z góry
- > 1000 USD: 30% depozytu, saldo przed wysyłką (T/T lub LC w zasięgu wzroku)
A: Tak, próbki są dostępne na żądanie.
Najważniejsze cechy produktu
Cewka blachy ocynowanej SPTE z wykończeniem na połysk, cewka blachy ocynowanej 0,15 mm Specyfikacje produktu Atrybut Wartość Nazwa produktu Cewka blachy ocynowanej z wykończeniem na połysk SPTE Steel Electrolytic 0,15 mm Powłoka 2.8/2.8 5.6/2.8 5.6/5.6g/㎡ Waga cewki 3-5 ton lub zgodnie z wymaganiami ...
Blacha stalowa SPCC MR o grubości 0,5 mm, ocynowana, przeznaczona do kontaktu z żywnością, blacha elektrolytyczna 0,15 mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Powierzchnia T1 do T5 powierzchnia DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Cewka elektrolityczna DR8 o średnicy 0,28 mm do puszek na mleko w proszku dla niemowląt
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Blacha blaszana T4 0,28 mm 2,8 / 2,8 do puszek z owocami morza, cewka elektrolityczna z certyfikatem JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.