Geolieerde steen SPTE Elektrolytische tinplate spoel Helder afwerking Tinplate plaat spoel 0,15 mm
Productdetails
| Productnaam:: | Geoliede steen Blikplaat Coil Heldere afwerking SPTE-staal Elektrolytisch 0,15 mm | Coating:: | 2.8/2.8 5.6/2.8 5.6/5.6g/㎡ |
|---|---|---|---|
| Rolgewicht:: | 3-5 ton of op aanvraag | Dikte:: | 00,1-4,5 mm,0.2 mm~4.0 mm |
| Tolerantie:: | ± 1% | Sollicitatie:: | Metalen verpakkingen, voedsel blikken, geverfde blikken, tin blik blik doos |
| Woedeaanval:: | T-2,T2.5 T-3, T-4, T-5, DR-7, DR8, DR9 | Port:: | Shanghai -haven |
| Markeren |
Elektrolytische Blikrol,van tinplate coil helder,SPTE-spiraal van blikplaat |
||
Productomschrijving
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Productnaam | Geolieerde steen tinplate plaat spoel helder afwerking SPTE staal elektrolytisch 0,15 mm |
| Verpakkingen | 2.8/2.8 5.6/2.8 5.6/5.6 g/m2 |
| Gewicht van de spoel | 3-5 ton of op aanvraag |
| Dikte | 00,1-4,5 mm,0.2 mm~4.0 mm |
| Tolerantie | ± 1% |
| Toepassing | Metalen verpakkingen, voedselblikjes, geverfde blikjes, tinblikken |
| Temperatuur | T-2,T2.5 T-3, T-4, T-5, DR-7, DR8, DR9 |
| Haven | haven van Shanghai |
- 100% recyclebaar metaal:Elektrolytisch tinplate (tinplate) is een metaalmateriaal met tin op het oppervlak van een koolstofarm staalsubstraat.Er is geen materiële afbraak tijdens het recyclingproces en het kan onbepaald worden gerecycled.
- Efficiënt recyclingproces en lage milieubelang:Het is niet nodig dat bij het recyclen een complexe sortering plaatsvindt. Met magnetische scheiding kunnen metalen en andere verontreinigingen worden gescheiden. Het energieverbruik is slechts 1/3-1/4 van de oorspronkelijke staalproductie,die de CO2-uitstoot aanzienlijk vermindert.
- Economische efficiëntie van materialen en productie:De dunne specificaties (0,14-0,5 mm) van elektrolytisch tinplate kunnen voldoen aan de sterktevereisten van voedselverpakkingen.Het materiaalverbruik is 80% lager dan dat van glasverpakkingen in hetzelfde volume, en de vervoerkosten worden met meer dan 30% verlaagd.
- Verborgen kostenoptimalisatie door lange houdbaarheid en weinig verlies:De composietstructuur, gevormd door de tinplaatlaag en het staalsubstraat, heeft een uitstekende corrosiebestendigheid.vocht en voedselzuur- en alkalisch corrosie, zodat de houdbaarheid van ingeblikte voedingsmiddelen tot 2-3 jaar kan bedragen.
- Economisch gesloten kringloop van recycling en hergebruik:Recycled tinplate kan rechtstreeks als grondstof voor de staalindustrie worden gebruikt, waardoor een deel van het ijzererts wordt vervangen.maar de stabiliteit is hoger dan die van gerecycled plastic.
- Veiligheid en recycleerbaarheid zijn verenigd:De tinlaag is veilig en ongevaarlijk in contact met voedsel en het recyclingproces heeft geen invloed op de zuiverheid van het materiaal.ervoor te zorgen dat het gerecycleerde product nog steeds kan worden gebruikt op het gebied van voedselverpakking.
- Evenwicht tussen kosten en milieubescherming:In vergelijking met plastic verpakkingen heeft elektrolytisch tinplate aanzienlijke voordelen op het gebied van het risico op verontreiniging door maritiem afval en chemische stabiliteit bij hoge temperaturen.
| Naam | Geolieerde steen tinplate plaat spoel helder afwerking SPTE staal elektrolytisch 0,15 mm |
| Standaard | AISI, ASTM, bs, DIN, GB, JIS, enz. |
| Graad | SGCC, DX51D DX52D DX53D, CS G230-550, enz. |
| Dikte | 0.12-6.0 mm of op verzoek van de klant |
| Breedte | 600-1500 mm of op verzoek van de klant |
| Gewicht van de spoel | 3-10 ton of indien vereist |
| Afmeting van de spoel | ID: 508 mm of 610 mm |
| Temperatuur | T1, T2, T3, T4, T5, DR7, DR8, DR9, TH550, TH580, TH620, TH660 |
| Bescherming ((g/m2) | 1.1/1, 2.0/2.0, 2,8/2.8, 2,8/5.6, 5.6/5.6, 8.4/8.4, 11.2/11.2 ((g/m2), enz.) of op verzoek van de klant |
| Oppervlakte afwerking | Helder/Steen/Zilveren afwerking met passivatiebehandeling, DOS-olie |
| Verpakking | Standaard exportverpakking of volgens de eisen van de klant |
| Betaling | T/T, D/A, D/P, L/C, Western Union, MoneyGram of volgens de eisen van de klant |
| Monsters | Kan monsters leveren |
| Aflevering | Gewoonlijk binnen 7 dagen, de tijd hangt af van het aantal producten |
| Certificaat | ISO 9001-2008, CE, enz. |
| Toepassingen | Breed gebruikt in de metaalverpakkingsindustrie, zoals het maken van blikjes voor voedsel, thee, olie, verven, chemicaliën, aerosolen, geschenken, drukwerk |
- Een redelijke prijs met uitstekende kwaliteit
- Overvloedige voorraad en snelle levering
- Rijke leverings- en exportervaring, oprechte service

A:Blokplaat wordt hoofdzakelijk gebruikt voorvoedselblikjes, verpakkingen voor dranken, aerosolverpakkingen en huishoudelijke artikelenvanwege zijn corrosiebestendigheid en vormbaarheid.
- Topkwaliteit tegen concurrerende prijzen
- Strikte QC voor consistente prestaties
- Vinnige levering (5-7 dagen na deposito)
- Aanpasbare maten en coatings
A:We accepteren proeforders (kleine partijen) en bulk aankopen.
A:
- ≤ $1000:100% voorschot
- > $1000:30% aanbetaling, saldo vóór verzending (T/T of LC bij zicht)
A:Ja, monsters zijn op aanvraag beschikbaar.
Producthoogtepunten
Geolieerde steen SPTE Elektrolytische tinplate spoel Helder afwerking Tinplate plaat spoel 0,15 mm Productspecificaties Aantekening Waarde Productnaam Geolieerde steen tinplate plaat spoel helder afwerking SPTE staal elektrolytisch 0,15 mm Verpakkingen 2.8/2.8 5.6/2.8 5.6/5.6 g/m2 Gewicht van de ...
0.5mm MR SPCC Staal Tinplate Food Grade Can Prime Elektrolytisch Tinplate 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Anti-roest staal tinplate T1 tot en met T5 drankenblikken tinplate coating DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
0,28 mm DR8 elektrolytische blikspoel voor melkpoederblikken voor zuigelingenvoeding
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
0,28 mm T4 blikblad 2,8 / 2,8 voor zeevruchtenblikken, JIS-gecertificeerde elektrolytische blikrol
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.