Kapaklar için mat elektrolitik kalay 0.2mm-0.8mm
Ürün Detayları
| Ürün Adı:: | Kapaklar için mat elektrolitik kalay 0.2mm-0.8mm | Malzeme:: | SPCC, BAY |
|---|---|---|---|
| Yüzey:: | B(Parlak) R(Taş) S(Gümüş) | Kullanmak:: | Metal Ambalaj, Gıda Kutuları, boyalı kutular, teneke kutu teneke kutu |
| Kalınlık:: | 0,15-0,50 mm | Rengi:: | altın, Düz |
| Standart:: | JIS DIN ASTM GB EN AISI | sertlik:: | T1-T5,DR9,DR8 |
| Vurgulamak |
0.2mm elektrolitik kalaylı sac,0.2mm elektrolitik kalay,0.8mm elektrolitik kalay |
||
Ürün Tanımı
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Ürün Adı | Kapaklar için mat elektrolitik teneke 0.2mm-0.8mm |
| Malzeme | SPCC, MR |
| Yüzey Dönüşümü | B (parlak), R (taş), S (gümüş) |
| Kullanımı | Metal ambalaj, yiyecek konserveleri, boyalı konserveler, teneke kutular |
| Kalınlığı | 0.15-0.50mm |
| Renk | Altın, düz |
| Standart | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| Sertlik | T1-T5, DR9, DR8 |
Bizim mat elektrolitik teneke levhamız yüksek kaliteli bir çelik levhası ve elektrolitik çöküntü yoluyla yapılmış bir teneke kaplamadır.Bu işlem, çeşitli ambalaj uygulamaları için ideal bir dayanıklı malzeme oluşturur.
- Geri dönüştürülebilir:Mıknatıslı ayrım teknolojisi kullanılarak atıklardan kolayca ayrılır,% 80'e kadar geri dönüşüm verimliliğine ulaşılır
- Çevre yararları:Atık miktarını azaltır ve sürdürülebilir ambalaj çözümlerini destekler
- Çok yönlü uygulamalar:Gıda kutuları, kimyasal kaplar, çay kutuları ve çeşitli metal ambalajlar için uygundur
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Kalınlığı | 0.12mm-0.55mm |
| Genişliği | 200mm-1250mm |
| Uzunluk | Müşterinin gereksinimlerine göre özelleştirilebilir veya sarmal olarak sunulur |
| Sertlik | T1, T2, T2.5, T3, T4, T5, DR-8, DR-7M |
| Teneke kaplama | 2.0/2.0, 2.2/2.2, 2.8/2.8, 5.6/5.6 |
| Teneke kaplama ağırlığı | 1.1g/m2-8.4g/m2 |
- Rekabetçi fiyatlarla en kaliteli ürünler
- Mükemmel satış sonrası hizmetle geniş deneyim
- Her üretim aşamasında sıkı kalite kontrolü
- Ürünün güvenliğini sağlayan profesyonel ambalaj ekipleri
- Deneme siparişleri için hızlı dönüş (bir hafta içinde)
- İsteğe bağlı olarak özel örnekler
Ürün Özellikleri
Kapaklar için mat elektrolitik teneke 0.2mm-0.8mm Ürün Özellikleri Özellik Değer Ürün Adı Kapaklar için mat elektrolitik teneke 0.2mm-0.8mm Malzeme SPCC, MR Yüzey Dönüşümü B (parlak), R (taş), S (gümüş) Kullanımı Metal ambalaj, yiyecek konserveleri, boyalı konserveler, teneke kutular Kalınlığı 0.15...
0.5mm MR SPCC Çelik Teneke Gıda Sınıfı Teneke Kutu Astar Elektrolitik Teneke 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Paslanmaz çelik teneke T1'den T5'e kadar içecekler teneke kaplama DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Bebek Formülü Süt Tozu Kutuları için 0.28mm DR8 Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Deniz Ürünleri Kutuları için 0.28mm T4 Teneke Levha 2.8/2.8, JIS Sertifikalı Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.