Matte Elektrolytisch Vertind Staal 0.2mm-0.8mm voor Deksel
Productdetails
| Productnaam:: | Matte Elektrolytisch Vertind Staal 0.2mm-0.8mm voor Deksel | Materiaal:: | SPCC, MR |
|---|---|---|---|
| Oppervlakte afwerking:: | B (helder) R (steen) S (zilver) | Gebruik:: | Metalen verpakkingen, voedsel blikken, geverfde blikken, tin blik blik doos |
| Dikte:: | 0.15-0.50 mm | Kleur:: | goud, gewoon |
| Standaard: | JIS DIN ASTM GB ENGELSE AISI | Hardheid:: | T1-T5,DR9,DR8 |
| Markeren |
elektrolytische tinplaat 0,2 mm,0.2 mm elektrolytisch tin |
||
Productomschrijving
| Attribuut | Waarde |
|---|---|
| Productnaam | Matte Elektrolytisch Vertind Plaatstaal 0.2mm-0.8mm voor Deksel |
| Materiaal | SPCC, MR |
| Oppervlakteafwerking | B (Helder), R (Steen), S (Zilver) |
| Gebruik | Metalen Verpakkingen, Voedselblikken, Geverfde Blikken, Blikken Dozen |
| Dikte | 0.15-0.50mm |
| Kleur | Goud, Effen |
| Standaard | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| Hardheid | T1-T5, DR9, DR8 |
Ons matte elektrolytisch vertinde plaatstaal is een hoogwaardige staalplaat met een tincoating aangebracht door middel van elektrolytische depositie. Dit proces creëert een duurzaam materiaal dat ideaal is voor diverse verpakkingstoepassingen.
- Recyclebaar: Gemakkelijk te scheiden van afval met behulp van magnetische scheidingstechnologie, met een recyclingefficiëntie tot 80%
- Milieuvoordelen: Vermindert de afvalhoeveelheid en ondersteunt duurzame verpakkingsoplossingen
- Veelzijdige toepassingen: Geschikt voor voedselblikken, chemische containers, theeblikken en diverse metalen verpakkingen
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Dikte | 0.12mm-0.55mm |
| Breedte | 200mm-1250mm |
| Lengte | Aanpasbaar aan de eisen van de klant of geleverd in rollen |
| Hardheid | T1, T2, T2.5, T3, T4, T5, DR-8, DR-7M |
| Tin Coating | 2.0/2.0, 2.2/2.2, 2.8/2.8, 5.6/5.6 |
| Tin Coating Gewicht | 1.1g/m²-8.4g/m² |
- Producten van topkwaliteit tegen concurrerende prijzen
- Uitgebreide ervaring met uitstekende after-sales service
- Strikte kwaliteitscontrole in elke productiefase
- Professionele verpakkingsteams die de veiligheid van het product garanderen
- Snelle doorlooptijd voor proefbestellingen (binnen een week)
- Aangepaste monsters beschikbaar op aanvraag
Producthoogtepunten
Matte Elektrolytisch Vertind Plaatstaal 0.2mm-0.8mm voor Deksel Productspecificaties Attribuut Waarde Productnaam Matte Elektrolytisch Vertind Plaatstaal 0.2mm-0.8mm voor Deksel Materiaal SPCC, MR Oppervlakteafwerking B (Helder), R (Steen), S (Zilver) Gebruik Metalen Verpakkingen, Voedselblikken, ...
0.5mm MR SPCC Staal Tinplate Food Grade Can Prime Elektrolytisch Tinplate 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Anti-roest staal tinplate T1 tot en met T5 drankenblikken tinplate coating DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
0,28 mm DR8 elektrolytische blikspoel voor melkpoederblikken voor zuigelingenvoeding
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
0,28 mm T4 blikblad 2,8 / 2,8 voor zeevruchtenblikken, JIS-gecertificeerde elektrolytische blikrol
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.