Ματ Ηλεκτρολυτική Λευκοσιδηροποιία 0.2mm-0.8mm για Καπάκια
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Ονομασία του προϊόντος:: | Ματ Ηλεκτρολυτική Λευκοσιδηροποιία 0.2mm-0.8mm για Καπάκια | Υλικό:: | SPCC, MR |
|---|---|---|---|
| Επιφάνεια:: | Β (Φωτεινό) Ρ (Πετράνιο) Σ (Ασημένιο) | Χρήση:: | Μεταλλική συσκευασία, κονσέρβες τροφίμων, βαμμένες κονσέρβες, κονσέρβες κονσέρβων |
| Δάχος:: | 0.15-0.50mm | Χρώμα:: | χρυσός, απλός |
| Κανονισμός:: | JIS DIN ASTM ΜΒ EN AISI | Σκληρότητα:: | Τ1-Τ5,ΔΡ9,ΔΡ8 |
| Επισημαίνω |
ηλεκτρολυτικό κασσίτερο 0,2 mm,0.2mm ηλεκτρολυτικό κασσίτερο |
||
Περιγραφή προϊόντων
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Ματ Ηλεκτρολυτική Χάλυβα 0,2-0,8 mm για Κλείσματα |
| Υλικό | SPCC, MR |
| Τελεία επιφάνειας | Β (Φωτεινή), Ρ (Παργαριτώδης), Σ (Ασημένια) |
| Χρήση | Μεταλλικές συσκευασίες, κονσέρβες τροφίμων, βαμμένες κονσέρβες, κονσέρβες μεταλλίου |
| Δάχος | 0.15-0.50mm |
| Χρώμα | Χρυσό, απλό |
| Τύπος | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| Σκληρότητα | Τ1-Τ5, DR9, DR8 |
Η ματ ηλεκτρολυτική κονία μας είναι ένα υψηλής ποιότητας χαλύβδινο φύλλο με κασσίτερο επιχρίστωση που εφαρμόζεται μέσω ηλεκτρολυτικής εναπόθεσης.Η διαδικασία αυτή δημιουργεί ένα ανθεκτικό υλικό ιδανικό για διάφορες εφαρμογές συσκευασίας.
- Ανακυκλώσιμο:Εύκολο διαχωρισμό από τα απόβλητα με τη χρήση τεχνολογίας μαγνητικού διαχωρισμού, επιτυγχάνοντας αποτελεσματικότητα ανακύκλωσης έως 80%
- Περιβαλλοντικά οφέλη:Μειώνει τον όγκο των αποβλήτων και υποστηρίζει βιώσιμες λύσεις συσκευασίας
- Πολυδιάστατες εφαρμογές:Κατάλληλο για κονσέρβες τροφίμων, δοχεία χημικών, κονσέρβες τσαγιού και διάφορες μεταλλικές συσκευασίες
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Δάχος | 0.12mm-0.55mm |
| Διάμετρο | 200 mm-1250 mm |
| Διάρκεια | Προσαρμόσιμα στις απαιτήσεις του πελάτη ή σε κυλίνδρους |
| Σκληρότητα | T1, T2, T2.5, T3, T4, T5, DR-8, DR-7M |
| Επιχρίσεις από κασσίτερο | 2.0/2.0, 2.2/2.2, 2.8/2.8, 5.6/5.6 |
| Βάρος επίστρωσης κασσίτερου | 1.1g/m2-8.4g/m2 |
- Προϊόντα υψηλής ποιότητας σε ανταγωνιστικές τιμές
- Μεγάλη εμπειρία με εξαιρετική υπηρεσία μετά την πώληση
- Σκληρός έλεγχος ποιότητας σε κάθε στάδιο παραγωγής
- Επαγγελματικές ομάδες συσκευασίας που εξασφαλίζουν την ασφάλεια των προϊόντων
- Γρήγορη ανταπόκριση για τις δοκιμαστικές παραγγελίες (μέσα σε μία εβδομάδα)
- Δείγματα προσαρμοσμένα σε παραγγελία
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Ματ Ηλεκτρολυτική Χάλυβα 0,2-0,8 mm για Κλείσματα Προδιαγραφές προϊόντος Ειδικότητα Αξία Ονομασία του προϊόντος Ματ Ηλεκτρολυτική Χάλυβα 0,2-0,8 mm για Κλείσματα Υλικό SPCC, MR Τελεία επιφάνειας Β (Φωτεινή), Ρ (Παργαριτώδης), Σ (Ασημένια) Χρήση Μεταλλικές συσκευασίες, κονσέρβες τροφίμων, βαμμένες κο...
0.5mm MR SPCC Χάλυβα Τσιμέντο Τροφίμων Κατηγορία Can Prime Ηλεκτρολυτική Τσιμέντο 0,15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Αντισκωριακό Ατσάλι Λευκοσιδήρου T1 έως T5 για Κονσέρβες Ποτών Επίστρωση DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Πηνίο 0,28 mm DR8 ηλεκτρολυτικό λευκοσίδηρο για δοχεία γάλακτος σε σκόνη βρεφικής φόρμουλα
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Φύλλο λευκοσίδηρου 0,28 mm T4 2,8/2,8 για κουτιά θαλασσινών, πιστοποιημένο ηλεκτρολυτικό πηνίο από λευκοσίδηρο JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.