TINPLATE الکترولیتی مات 0.2mm-0.8mm برای درب ها
جزئیات محصول
| نام محصول:: | TINPLATE الکترولیتی مات 0.2mm-0.8mm برای درب ها | ماده:: | SPCC، MR |
|---|---|---|---|
| پایان سطح:: | B(روشن) R(Stone) S(نقره ای) | استفاده کنید:: | بسته بندی فلزی، قوطی های مواد غذایی، قوطی های رنگ شده، جعبه قلع قوطی قلع |
| ضخامت:: | 0.15-0.50 میلی متر | رنگ:: | طلا، ساده |
| استاندارد:: | JIS DIN ASTM GB EN AISI | سختی:: | T1-T5،DR9،DR8 |
| برجسته کردن |
فلز الکترولیتی 0.2mm,0قلع الکترولیتی ۲ میلی متر,0.8mm قلع الکترولیتی,0.2mm electrolytic tin,0.8mm electrolytic tin |
||
توضیحات محصول
| ویژگی | ارزش |
|---|---|
| نام محصول | فلز الکترولیتی مات 0.2mm-0.8mm برای پوشش |
| مواد | SPCC، MR |
| پوشش سطح | B (براق) ، R (حجر) ، S (فضایی) |
| استفاده | بسته بندی فلزی، قوطی های مواد غذایی، قوطی های رنگ آمیزی، جعبه های قوطی |
| ضخامت | 0.15-0.50mm |
| رنگ | طلا، ساده |
| استاندارد | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| سختی | T1-T5، DR9، DR8 |
سينه الکتروليتک مات ما يک ورق فولادي با کيفيت بالا با پوشش قلعي است که از طريق رسوب الکتروليتک اعمال شده است.این فرآیند یک ماده پایدار را برای کاربردهای مختلف بسته بندی ایجاد می کند.
- قابل بازیافت:به راحتی با استفاده از تکنولوژی جداسازی مغناطیسی از زباله جدا می شود و تا 80٪ بازیافت را به دست می آورد
- مزایای زیست محیطی:کاهش حجم زباله و حمایت از راه حل های بسته بندی پایدار
- کاربردهای متنوع:مناسب برای قوطی های مواد غذایی، ظروف شیمیایی، قوطی های چای و بسته بندی های فلزی مختلف
| پارامتر | مشخصات |
|---|---|
| ضخامت | 0.12mm-0.55mm |
| عرض | 200mm-1250mm |
| طول | بسته به نیازهای مشتری یا در طناب عرضه می شود |
| سختی | T1، T2، T25, T3, T4, T5, DR-8, DR-7M |
| پوشش قلع | 2.۰/۲0، 2.2/2.2، 2.8/2.8، 5.6/5.6 |
| وزن پوشش قلع | 1.1g/m2-8.4g/m2 |
- محصولات با کیفیت بالا با قیمت های رقابتی
- تجربه گسترده ای با خدمات عالی پس از فروش
- کنترل کیفیت سختگیرانه در هر مرحله تولید
- تیم های بسته بندی حرفه ای که ایمنی محصول را تضمین می کنند
- پاسخ سریع برای سفارشات آزمایشی (در عرض یک هفته)
- نمونه های سفارشی در صورت درخواست در دسترس است
نکات برجسته محصول
فلز الکترولیتی مات 0.2mm-0.8mm برای پوشش مشخصات محصول ویژگی ارزش نام محصول فلز الکترولیتی مات 0.2mm-0.8mm برای پوشش مواد SPCC، MR پوشش سطح B (براق) ، R (حجر) ، S (فضایی) استفاده بسته بندی فلزی، قوطی های مواد غذایی، قوطی های رنگ آمیزی، جعبه های قوطی ضخامت 0.15-0.50mm رنگ طلا، ساده استاندارد JIS DIN ...
0.5mm MR SPCC فولاد ورق قلع اندود درجه غذایی قوطی ورق قلع اندود الکترولیتی اولیه 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
ضد زنگ استیل قوطی T1 تا T5 قوطی نوشیدنی قوطی DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
کویل حلبی الکترولیتی 0.28 میلی متری DR8 برای قوطی های شیر پودر شیر نوزادان
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
ورق حلبی 0.28 میلیمتری T4 2.8/2.8 برای قوطیهای غذاهای دریایی، کویل قلعدار الکترولیتی دارای گواهی JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
لطفا از فرم تماس آنلاین در زیر استفاده کنید اگر سوالی دارید، تیم ما در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت.