ANSI Ön Galvanizli Kare Tüp 1 1/4 Inç Galvanizli Demir Borular 2 Inç
Ürün Detayları
| Ürün Adı:: | Ön Galvanize Boru Demir ve Çelik, 1 1/4 Inç Çelik Tüp, Galvanize Boru 2 Inç | Tolerans:: | ±1% |
|---|---|---|---|
| İşleme Hizmeti:: | Kaynaklama, yumruklama, kesme, bükme, sarmalama | Yağlı veya Yağsız:: | yağsız |
| İkincil veya Değil:: | ikincil olmayan | Şartname:: | 1.25mm-35mm |
| Taşıma Paketi:: | Deniz yoluyla nakliye | Üretim kapasitesi:: | 500t/hafta |
| Vurgulamak |
galvanizli demir borular 2 inç,1 1/4 inç galvanizli demir borular,galvanizli kare boru 1 1/4 inç |
||
Ürün Tanımı
| Dayanıklılık | ±1% |
| İşleme hizmeti | Kaynaklama, yumruklama, kesme, bükme, sarmalama |
| Yağlı veya yağsız | Yağlanmamış |
| İkincil mi yoksa değil mi? | İkincil olmayan |
| Spesifikasyon | 1.25mm-35mm. |
| Taşıma Paketi | Deniz yoluyla nakliye |
| Üretim Kapasitesi | 500 ton/haftada |
Galvanizli çelik boru, yüzeyinde sıcak daldırılmış veya galvanizli bir katman bulunan kaynaklı çelik borudur. Galvanizleme korozyon direnci artırır ve hizmet ömrünü uzatır.
Uygulamalar:Düşük basınçlı sıvılar (su, gaz, petrol) için boru boruları, petrol kuyu boruları, petrol endüstrisindeki petrol boru boruları (özellikle deniz petrol sahaları), petrol ısıtıcıları, kondansörler için boru boruları,kimyasal koklama ekipmanlarında kömür katranı yıkama yağı değiştiricileri, ve rıhtım pillerindeki ve madencilik tünellerindeki destek yapıları.
| Standartlar | ASTM, EN, DIN, GB, ISO, JIS, BA, ANSI |
| Malzemeler | Q195-Q345, 10#-45#, 195-q345, gr.B-Gr.50, DIN-S235JR, JIS-SS400, JIS-SPHC, BS-040A10 |
| Kalınlığı | 0.6mm-25mm (özelleştirilebilir) |
| Uzunluk | 5.5m, 5.8m, 6m, 11.8m, 12m (özelleştirilebilir) |
| Çerçeve Genişliği | 10mm-450mm |
| Form | Kare, dikdörtgen |
| Yüzey Tedavisi | Ön galvanize: 20-275g/m2, Sıcak daldırma galvanize: 180-500g/m2 |
| Teknoloji | Soğuk vallası ve sıcak vallası |
Biz profesyonel bir paslanmaz çelik plaka / boru / bobin / yuvarlak çubuk üreticisiyiz. Ayrıca alüminyum plaka / boru / bobin / bar.
- Makul fiyatlarla kaliteli.
- Mükemmel satış sonrası hizmetle geniş deneyim
- Her üretim aşamasında kalite kontrolü
- Profesyonel paketleme ekipleri güvenli teslimatı sağlar
- Deneme emirleri bir hafta içinde tamamlandı.
- İsteğe bağlı olarak özel örnekler
Ödeme ≤ $1000 USD: %100 önceden. Ödeme ≥ $1000 USD: %30 T/T önceden, bakiye BL kopyasına veya LC'ye göre.
Fabrika olarak çok rekabetçi fiyatlar sunuyoruz.
Teslimat süreleri ürünlere göre değişir. Depozito aldıktan sonra genellikle 5 gün içinde mümkün olduğunca hızlı teslim ederken kaliteyi garanti ederiz.
Ürün Özellikleri
Ön Galvanize Boru Demir ve Çelik, 1 1/4 Inç Çelik Tüp, Galvanize Boru 2 Inç Ürün Özellikleri Dayanıklılık ±1% İşleme hizmeti Kaynaklama, yumruklama, kesme, bükme, sarmalama Yağlı veya yağsız Yağlanmamış İkincil mi yoksa değil mi? İkincil olmayan Spesifikasyon 1.25mm-35mm. Taşıma Paketi Deniz yoluyla ...
0.5mm MR SPCC Çelik Teneke Gıda Sınıfı Teneke Kutu Astar Elektrolitik Teneke 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Paslanmaz çelik teneke T1'den T5'e kadar içecekler teneke kaplama DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Bebek Formülü Süt Tozu Kutuları için 0.28mm DR8 Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Deniz Ürünleri Kutuları için 0.28mm T4 Teneke Levha 2.8/2.8, JIS Sertifikalı Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.