ANSI PRE PRELVANIDED Square Tube 1 1/4 cala ocynkowane rurki żelazne 2 cale
Szczegóły produktu
| Nazwa produktu:: | Pre-galwanizowane Rury Żelazo i stal, 1 1/4 cali rurki stalowej, Galwanizowane Rury 2 cali | Tolerancja:: | ± 1% |
|---|---|---|---|
| Usługa przetwarzania:: | Spawanie, wykrawanie, cięcie, gięcie, odwijanie | Olejowane lub nieolejone:: | Nieolejowane |
| drugorzędne lub nie:: | Niedrugorzędne | Specyfikacja:: | 1,25 mm-35 mm |
| Pakiet transportowy:: | Wysyłka drogą morską | Zdolność produkcyjna:: | 500T/tydzień |
| Podkreślić |
rury ocynkowane 2 cale,rury ocynkowane 1 1/4 cala,ocynkowana rura kwadratowa 1 1/4 cala |
||
Opis produktu
| Tolerancja | ± 1% |
| Usługa przetwarzania | Spawanie, uderzenie, cięcie, zginanie, oddzielenie |
| Naoliwione lub nie naolite | Nie naoliwione |
| Wtórne czy nie | Nie-sekundowe |
| Specyfikacja | 1,25 mm-35 mm |
| Pakiet transportowy | Wysyłka drogą morską |
| Zdolność produkcyjna | 500T/tydzień |
Stalowa rura ocynkowana jest spawaną rurą stalową z gorącą lub galwanizowaną warstwą ocynkowaną na jej powierzchni. Galwanizacja zwiększa odporność na korozję i rozszerza żywotność usług.
Zastosowania:Rury rurociągowe dla płynów o niskim ciśnieniu (woda, gaz, olej), rurki olejowe, rurociągi olejowe w przemyśle naftowym (zwłaszcza morskie pola olejowe), rury do grzejników oleju, skraplaczy, wymienniki oleju do mycia smoły węglowej w chemicznych urządzeniach do kokowania oraz struktury wsporcze w napojach nabrzeżnych.
| Standardy | ASTM, EN, DIN, GB, ISO, JIS, BA, ANSI |
| Przybory | Q195-Q345, 10#-45#, 195-Q345, Gr.B-Gr.50, Din-S235Jr, Jis-SS400, Jis-SPHC, BS-040A10 |
| Grubość | 0,6 mm-25 mm (możliwe do dostosowania) |
| Długość | 5,5 m, 5,8 m, 6m, 11,8 m, 12 m (dostosowywany) |
| Szerokość ramki | 10 mm-450 mm |
| Formularz | Kwadrat, prostokąt |
| Obróbka powierzchniowa | Wstępnie galkowiste: 20-275 g/m², gorące dip ocynkowane: 180-500 g/m² |
| Technologia | Zimno -walcowanie i gorąco |
Jesteśmy profesjonalnym producentem płyty/rur/cewki/okrągłej płyty/okrągłej płyty ze stali nierdzewnej, a także aluminiowej płyty/rury/cewki/paska.
- Najwyższa jakość z rozsądnymi cenami
- Obszerne doświadczenie z doskonałą obsługą po sprzedaży
- Kontrola jakości na każdym etapie produkcyjnym
- Profesjonalne zespoły pakowania zapewniające bezpieczną dostawę
- Zamówienia procesowe zakończone w ciągu tygodnia
- Niestandardowe próbki dostępne na żądanie
Płatność ≤ 1000 USD: 100% z góry. Płatność ≥ 1000 USD: 30% T/T z góry, saldo na podstawie kopii BL lub LC na zasięgu wzroku.
Jako fabryka oferujemy bardzo konkurencyjne ceny. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania określonych cytatów.
Czasy dostawy różnią się w zależności od produktu. Zapewniamy jakość podczas dostarczania tak szybko, jak to możliwe, zwykle w ciągu 5 dni od otrzymania depozytu.
Najważniejsze cechy produktu
Pre-galtwanizowana rura żelaza i stalowa, 1 1/4 cala stalowa rurka, rura ocynkowana 2 cale Specyfikacje produktu Tolerancja ± 1% Usługa przetwarzania Spawanie, uderzenie, cięcie, zginanie, oddzielenie Naoliwione lub nie naolite Nie naoliwione Wtórne czy nie Nie-sekundowe Specyfikacja 1,25 mm-35 mm ...
Blacha stalowa SPCC MR o grubości 0,5 mm, ocynowana, przeznaczona do kontaktu z żywnością, blacha elektrolytyczna 0,15 mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Powierzchnia T1 do T5 powierzchnia DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Cewka elektrolityczna DR8 o średnicy 0,28 mm do puszek na mleko w proszku dla niemowląt
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Blacha blaszana T4 0,28 mm 2,8 / 2,8 do puszek z owocami morza, cewka elektrolityczna z certyfikatem JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.