ANSI Πραγματικά γαλβανισμένο τετραγωνικό σωλήνα 1 1/4 ίντσες Γαλβανισμένα σωλήνες σιδήρου 2 ίντσες
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Ονομασία του προϊόντος:: | Προ-Γαλβανισμένο σωλήνα Σίδηρο και χάλυβα, 1 1/4 ίντσες χάλυβα σωλήνα, Γαλβανισμένο σωλήνα 2 ίντσες | Συναισθησία:: | ±1% |
|---|---|---|---|
| Υπηρεσία επεξεργασίας:: | Ζύγιση, τριβή, κοπή, κάμψη, αποσύνδεση | Λαδωμένος ή μη-λαδωμένος:: | Άλλοι |
| Δευτεροβάθμιος ή όχι:: | Μη δευτεροβάθμια | Ειδικότητα:: | 1.25 χιλ.-35 χιλ. |
| Πακέτο μεταφοράς:: | Ναυτιλία θαλασσίως | Ικανότητα παραγωγής:: | 500 τόνους/εβδομάδα |
| Επισημαίνω |
Ζυγισμένα σωλήνες σιδήρου 2 ίντσες,Τεχνουργήματα από χαλύβδινο,Ζυγισμένο τετραγωνικό σωλήνα 1 1/4 ίντσες |
||
Περιγραφή προϊόντων
| Ανεκτικότητα | ± 1% |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Ζύγιση, τριβή, κοπή, κάμψη, αποσύνδεση |
| Άλλα από τα προϊόντα της κλάσης 8521 | Χωρίς λάδι |
| Δευτερογενής ή όχι | Μη δευτεροβάθμια |
| Προδιαγραφές | 1.25mm-35mm |
| Πακέτο μεταφοράς | Ναυτιλία |
| Κατανάλωση | 500 τόνους/εβδομάδα |
Ο γαλβανισμένος σωλήνας χάλυβα είναι ένας συγκολλημένος σωλήνας χάλυβα με ένα θερμό ή ηλεκτροπληρωμένο γαλβανισμένο στρώμα στην επιφάνεια του.
Εφαρμογές:Σωλήνες για υγρές χαμηλής πίεσης (νερό, αέριο, πετρέλαιο), σωλήνες πετρελαίου, σωλήνες πετρελαίου στη βιομηχανία πετρελαίου (ειδικά θαλάσσια πετρελαϊκά πεδία), σωλήνες για θερμαντήρες πετρελαίου, συμπυκνωτές,Μεταλλευτές πετρελαίου απορρίμματος από πίσσα άνθρακα σε εξοπλισμό χημικής κοκκαλίας, και δομές στήριξης σε αποβάθρες και σήραγγες εξόρυξης.
| Προδιαγραφές | Αρμόδια για την παραγωγή προϊόντων που χρησιμοποιούνται για την παραγωγή ορυκτών προϊόντων |
| Υλικά | Αρκετά. Αρκετά.50, DIN-S235JR, JIS-SS400, JIS-SPHC, BS-040A10 |
| Δάχος | 0.6mm-25mm (προσαρμόσιμο) |
| Διάρκεια | 5.5m, 5.8m, 6m, 11.8m, 12m (προσαρμόζεται) |
| Διάμετρος πλαισίου | 10 mm-450 mm |
| Τύπος | Τετράγωνο, ορθογώνιο |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Προκαθαρισμένο: 20-275g/m2, καυτό καλσόν: 180-500g/m2 |
| Τεχνολογία | Κρύο κύκλωμα και ζεστό κύκλωμα |
Είμαστε επαγγελματίας κατασκευαστής πλακών/σωλήνων/τροχιακών/τριγυριστών ράβδων από ανοξείδωτο χάλυβα, καθώς και πλακών/σωλήνων/τροχιακών/ράβδων από αλουμίνιο.
- Υψηλής ποιότητας με λογικές τιμές
- Μεγάλη εμπειρία με εξαιρετική υπηρεσία μετά την πώληση
- Έλεγχος ποιότητας σε κάθε στάδιο παραγωγής
- Επαγγελματικές ομάδες συσκευασίας που εξασφαλίζουν την ασφαλή παράδοση
- Δοκιμαστικές εντολές ολοκληρώθηκαν εντός μιας εβδομάδας
- Δείγματα προσαρμοσμένα σε παραγγελία
Πληρωμή ≤ $1000 USD: 100% προκαταβολικά. Πληρωμή ≥ $1000 USD: 30% T/T προκαταβολικά, υπόλοιπο με βάση αντίγραφο BL ή LC επί τόπου.
Ως εργοστάσιο, προσφέρουμε πολύ ανταγωνιστικές τιμές.
Οι χρόνοι παράδοσης ποικίλλουν ανάλογα με το προϊόν.
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Προ-Γαλβανισμένο σωλήνα Σίδηρο και χάλυβα, 1 1/4 ίντσες χάλυβα σωλήνα, Γαλβανισμένο σωλήνα 2 ίντσες Προδιαγραφές προϊόντος Ανεκτικότητα ± 1% Υπηρεσία επεξεργασίας Ζύγιση, τριβή, κοπή, κάμψη, αποσύνδεση Άλλα από τα προϊόντα της κλάσης 8521 Χωρίς λάδι Δευτερογενής ή όχι Μη δευτεροβάθμια Προδιαγραφές 1...
0.5mm MR SPCC Χάλυβα Τσιμέντο Τροφίμων Κατηγορία Can Prime Ηλεκτρολυτική Τσιμέντο 0,15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Αντισκωριακό Ατσάλι Λευκοσιδήρου T1 έως T5 για Κονσέρβες Ποτών Επίστρωση DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Πηνίο 0,28 mm DR8 ηλεκτρολυτικό λευκοσίδηρο για δοχεία γάλακτος σε σκόνη βρεφικής φόρμουλα
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Φύλλο λευκοσίδηρου 0,28 mm T4 2,8/2,8 για κουτιά θαλασσινών, πιστοποιημένο ηλεκτρολυτικό πηνίο από λευκοσίδηρο JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.