لوله مربع گالوانیزه ANSI 1 1/4 اینچ لوله های آهن گالوانیزه 2 اینچ
جزئیات محصول
| نام محصول:: | لوله آهن و فولاد، لوله فولاد 1 1/4 اینچ، لوله گالوانیزه 2 اینچ | تحمل:: | ±1% |
|---|---|---|---|
| خدمات پردازش:: | جوشاندن، ضربه زدن، برش، خم کردن، پاک کردن | روغنی یا بدون روغن:: | بدون روغن |
| ثانویه یا نه:: | غیر ثانویه | مشخصات:: | 1.25mm-35mm |
| بسته حمل و نقل:: | حمل و نقل از طریق دریا | ظرفیت تولید:: | 500t/هفته |
| برجسته کردن |
لوله های آهن گالوانیزه 2 اینچ,لوله های آهن گالوانیزه 1 1/4 اینچ,لوله مربع گالوانیزه 1 1/4 اینچ,1 1/4 inch galvanized iron pipes,galvanised square tube 1 1/4 inch |
||
توضیحات محصول
| تحمل | ±1% |
| خدمات پردازش | جوشاندن، ضربه زدن، برش، خم کردن، پاک کردن |
| روغن یا بدون روغن | بدون روغن |
| ثانویه یا نه | غیر ثانویه |
| مشخصات | 1.25mm-35mm |
| بسته حمل و نقل | حمل و نقل دریایی |
| ظرفیت تولید | 500 تن/هفته |
لوله فولادی گالوانیزه یک لوله فولادی جوش خورده با یک لایه گالوانیزه گرم یا الکتروپلاستی بر روی سطح آن است. گالوانیزه کردن مقاومت در برابر خوردگی را افزایش می دهد و طول عمر خدمت را افزایش می دهد.
کاربردها:لوله های لوله کشی برای مایعات با فشار پایین (آب، گاز، نفت) ، لوله های چاه نفت، لوله های نفت در صنعت نفت (به ویژه میدان های نفت دریایی) ، لوله های برای بخاری های نفت، تهویه کننده ها،مبادلات روغن شستشوی قیر زغال سنگ در تجهیزات کوکس شیمیایی، و سازه های حمایتی در استخر ها و تونل های معدن.
| استانداردها | ASTM، EN، DIN، GB، ISO، JIS، BA، ANSI |
| مواد | Q195-Q345, 10#-45#, 195-q345, gr.B-Gr.50، DIN-S235JR، JIS-SS400، JIS-SPHC، BS-040A10 |
| ضخامت | 0.6mm-25mm (قابل سفارشی سازی) |
| طول | 5.5 متری، 5.8 متری، 6 متری، 11.8 متری، 12 متری |
| عرض فریم | 10mm-450mm |
| فرم | مربع، مستطیل |
| درمان سطح | گالوانیزه شده: 20-275g/m2 ، گالوانیزه شده گرم: 180-500g/m2 |
| تکنولوژی | نوردی سرد و نوردی گرم |
ما یک تولید کننده حرفه ای از صفحه فولاد ضد زنگ / لوله / کویل / میله های گرد و همچنین صفحه آلومینیوم / لوله / کویل / میله هستیم.
- کیفیت عالی با قیمت مناسب
- تجربه گسترده ای با خدمات عالی پس از فروش
- کنترل کیفیت در هر مرحله از تولید
- تیم های بسته بندی حرفه ای تضمین تحویل امن
- دستورات آزمایشی در عرض یک هفته تکمیل شد
- نمونه های سفارشی در صورت درخواست در دسترس است
پرداخت ≤ $1000 USD: 100٪ پیش پرداخت ≥ $1000 USD: 30٪ T/T پیش پرداخت، تعادل بر اساس کپی BL یا LC در نظر.
به عنوان یک کارخانه، ما قیمت های بسیار رقابتی ارائه می دهیم. برای نقل قول های دقیق با ما تماس بگیرید.
زمان تحویل بسته به محصول متفاوت است. ما کیفیت را تضمین می کنیم در حالی که در اسرع وقت تحویل می دهیم، معمولاً در عرض 5 روز پس از دریافت سپرده.
نکات برجسته محصول
لوله آهن و فولاد، 1 1/4 اینچ لوله فولاد، لوله گالوانیزه 2 اینچ مشخصات محصول تحمل ±1% خدمات پردازش جوشاندن، ضربه زدن، برش، خم کردن، پاک کردن روغن یا بدون روغن بدون روغن ثانویه یا نه غیر ثانویه مشخصات 1.25mm-35mm بسته حمل و نقل حمل و نقل دریایی ظرفیت تولید 500 تن/هفته توضیحات محصول لوله فولادی گالوانی...
0.5mm MR SPCC فولاد ورق قلع اندود درجه غذایی قوطی ورق قلع اندود الکترولیتی اولیه 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
ضد زنگ استیل قوطی T1 تا T5 قوطی نوشیدنی قوطی DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
کویل حلبی الکترولیتی 0.28 میلی متری DR8 برای قوطی های شیر پودر شیر نوزادان
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
ورق حلبی 0.28 میلیمتری T4 2.8/2.8 برای قوطیهای غذاهای دریایی، کویل قلعدار الکترولیتی دارای گواهی JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
لطفا از فرم تماس آنلاین در زیر استفاده کنید اگر سوالی دارید، تیم ما در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت.