ANSI Voorverzinkte Vierkante Buis 1 1/4 Inch Gegalvaniseerde IJzeren Buizen 2 Inch
Productdetails
| Productnaam:: | Voorgegalvaniseerde buis ijzer en staal, 1 1/4 inch staal buis, gegalvaniseerde buis 2 inch | Tolerantie:: | ±1% |
|---|---|---|---|
| Processing Service:: | Laswerk, Ponsen, Snijden, Buigen, Ontrollen | Geoli?d of niet-Geoli?d:: | niet geolied |
| Secundair of niet:: | Niet-secundaire | Specificatie:: | 1.25mm-35mm |
| Transportpakket:: | Het verschepen door Overzees | Productiecapaciteit:: | 500t/Week |
| Markeren |
gegalvaniseerde ijzeren buizen 2 inch,1 1/4 inch gegalvaniseerde ijzeren buizen,gegalvaniseerde vierkante buis 1 1/4 inch |
||
Productomschrijving
| Tolerantie | ± 1% |
| Verwerkingsservice | Lassen, ponsen, snijden, buigen, vervallen |
| Geolied of niet geolied | Niet geolied |
| Secundair of niet | Niet-secundair |
| Specificatie | 1,25 mm-35 mm |
| Transportpakket | Verzending over zee |
| Productiecapaciteit | 500t/week |
Gegalvaniseerde stalen buis is een gelaste stalen buis met een warm-dip of geëlektroplateerde gegalvaniseerde laag op het oppervlak. Galvaniseren verhoogt de corrosieweerstand en verlengt de levensduur van de dienstverlening.
Toepassingen:Pijpleidingen voor vloeistoffen op lage druk (water, gas, olie), oliebronnen, oliepijpleidingen in de aardolie-industrie (met name zeeolievelden), leidingen voor olieverwarmers, condensers, koolhekdieren van koolteerwastolie in chemische cokesapparatuur en ondersteunen structuren in Wharf-palen en mijntunnels.
| Normen | ASTM, EN, DIN, GB, ISO, JIS, BA, ANSI |
| Materialen | Q195-Q345, 10#-45#, 195-Q345, Gr.B-Gr.50, DIN-S235JR, JIS-SS400, JIS-SPHC, BS-040A10 |
| Dikte | 0,6 mm-25 mm (aanpasbaar) |
| Lengte | 5,5 m, 5,8 m, 6m, 11,8 m, 12m (aanpasbaar) |
| Framebreedte | 10 mm-450 mm |
| Formulier | Vierkante, rechthoek |
| Oppervlaktebehandeling | Voorgalvaniseerd: 20-275 g/m², hete dip gegalvaniseerd: 180-500 g/m² |
| Technologie | Koud rollend en heet rollen |
Wij zijn een professionele fabrikant van roestvrijstalen plaat/buis/spoel/ronde staven, evenals aluminiumplaat/pijp/spoel/bar.
- Prime Quality met redelijke prijzen
- Uitgebreide ervaring met uitstekende after-sale-service
- Kwaliteitscontrole bij elke productiefase
- Professionele pakkingteams die voor veilige levering zorgen
- Proefopdrachten ingevuld binnen een week
- Aangepaste voorbeelden beschikbaar op aanvraag
Betaling ≤ $ 1000 USD: 100% vooraf. Betaling ≥ $ 1000 USD: 30% T/T vooraf, saldo op basis van BL Copy of LC bij zicht.
Als fabriek bieden we zeer competitieve prijzen. Neem contact met ons op voor specifieke citaten.
Levertijden variëren per product. We zorgen voor kwaliteit terwijl we zo snel mogelijk leveren, meestal binnen 5 dagen na het ontvangen van deposito.
Producthoogtepunten
Voorgalvaniseerde buis ijzer en staal, 1 1/4 inch stalen buis, gegalvaniseerde buis 2 inch Productspecificaties Tolerantie ± 1% Verwerkingsservice Lassen, ponsen, snijden, buigen, vervallen Geolied of niet geolied Niet geolied Secundair of niet Niet-secundair Specificatie 1,25 mm-35 mm Transportpakk...
0.5mm MR SPCC Staal Tinplate Food Grade Can Prime Elektrolytisch Tinplate 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Anti-roest staal tinplate T1 tot en met T5 drankenblikken tinplate coating DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
0,28 mm DR8 elektrolytische blikspoel voor melkpoederblikken voor zuigelingenvoeding
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
0,28 mm T4 blikblad 2,8 / 2,8 voor zeevruchtenblikken, JIS-gecertificeerde elektrolytische blikrol
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.