800mm ~ 1250mm Ön Boyama Galvanizli Bobin 2.0mm Sıcak Daldırılmış Galvanizli Bobin
Ürün Detayları
| Ürün adı:: | Prime RAL rengi yeni Ön boyalı Galvanizli Çelik Bobin PPGI / PPGL Soğuk lastikli çelik levha | Genişlik:: | 600mm-1250mm, 800~1250mm |
|---|---|---|---|
| Renk: | Kırmızı/mavi/yeşil/siyah/beyaz/gri/ral renk | Yüzey İşlem:: | Kaplanmış |
| Çinko Kaplama: | Z80, Z100, AZ100, AZ120, AZ150 | İşleme hizmeti: | Kaynak, delme, kesme, bükme, boşaltma |
| Uygulama: | Bina \ Construction \ Roofing \ oluklu | Yüzey Tedavisi: | Kaplanmış |
| Paketleme Detayları:: | Özelleştirilmiş Ambalaj | ||
| Vurgulamak |
1250mm önceden boyanmış galvanize bobin,2,0 mm'lik önceden boyanmış galvanize bobin |
||
Ürün Tanımı
| Bağlanmak | Detaylar |
|---|---|
| Ürün adı | Prime Ral Renk Yeni Hazır Galvanizli Çelik Bobin PPGI / PPGL Soğuk Haddelenmiş Çelik Sac |
| Genişlik | 600mm-1250mm, 800 ~ 1250mm |
| Mevcut Renkler | Kırmızı/mavi/yeşil/siyah/beyaz/gri/ral renkler |
| Yüzey tedavisi | Kaplanmış |
| Çinko kaplama | Z80, Z100, AZ100, AZ120, AZ150 |
| İşleme hizmetleri | Kaynak, delme, kesme, bükme, boşaltma |
| Başvuru | Bina, inşaat, çatı kaplama, oluklu |
| Ambalajlama | Özelleştirilmiş ambalaj mevcut |
Renk kaplı çelik bobinlerimiz hafif yapı, çekici görünüm ve mükemmel korozyon önleyici özelliklere sahiptir. Gri, beyaz, deniz mavisi ve tuğla kırmızısı dahil olmak üzere standart renklerde bulunan bu bobinler doğrudan işleme hazırdır ve reklam, inşaat, ev aletleri, mobilya ve ulaşım endüstrileri için idealdir.
Galvanizli çelik bobinler, hava koşullarına dayanıklı kaplamaları nedeniyle özellikle çatı uygulamaları için uygundur. Doğal pas ve korozyon direnci onları dış mekan kullanımı için mükemmel hale getirir. Farklı proje gereksinimlerini karşılamak için çeşitli boyutlarda mevcuttur.
| Seviye | CGCC, CGCH, DX52D, DX53D, G550, DX51D |
| Yüzey kaplama | PE, SMP, ADP, PVDF |
| Çinko kaplama | 30g ila 275g/㎡ |
| Bobin ağırlığı | 3-8 ton |
| Kalınlık | 0.18-2.0mm |
| Renk Seçenekleri | Tüm RAL kodları veya özel örnekler |
| Paketleme | Su geçirmez kağıt + plastik film + demir paketleme + paketleme |
- Rekabetçi fiyatlarla ana kaliteli ürünler
- Mükemmel satış sonrası hizmet ile kapsamlı deneyim
- Her üretim aşamasında katı kalite kontrolü
- Güvenli ulaşım sağlayan profesyonel paketleme ekipleri
- Deneme siparişleri bir hafta içinde tamamlandı
- Talep üzerine özel örnekler mevcuttur
Ürün Özellikleri
Prime Ral Renk Hazır Galvanizli Çelik Bobin (PPGI/PPGL) Ürün özellikleri Bağlanmak Detaylar Ürün adı Prime Ral Renk Yeni Hazır Galvanizli Çelik Bobin PPGI / PPGL Soğuk Haddelenmiş Çelik Sac Genişlik 600mm-1250mm, 800 ~ 1250mm Mevcut Renkler Kırmızı/mavi/yeşil/siyah/beyaz/gri/ral renkler Yüzey ...
0.5mm MR SPCC Çelik Teneke Gıda Sınıfı Teneke Kutu Astar Elektrolitik Teneke 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Paslanmaz çelik teneke T1'den T5'e kadar içecekler teneke kaplama DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Bebek Formülü Süt Tozu Kutuları için 0.28mm DR8 Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Deniz Ürünleri Kutuları için 0.28mm T4 Teneke Levha 2.8/2.8, JIS Sertifikalı Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.