800mm ~ 1250mm Προβαμμένο Γαλβανισμένο Πηνίο 2.0mm Γαλβανισμένο Πηνίο Εμβάπτισης εν θερμώ
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Τα προϊόντα ονομάζουν:: | Πρωταρχικό χρώμα RAL νέος Προχρωματισμένος Ζυγισμένος Σιδηρουργικός Σωλήνας PPGI / PPGL Χάλυβα Χάλυβ | Πλάτος:: | 600mm-1250mm, 800~1250mm |
|---|---|---|---|
| Χρώμα: | Κόκκινο/Μπλε/Πράσινο/Μαύρο/Λευκό/Γκρι/Χρώμα Ral | Επεξεργασία επιφάνειας:: | Με επικάλυψη |
| Επικάλυψη ψευδαργύρου: | Z80,Z100,Az100,Az120,Az150 | Υπηρεσία επεξεργασίας: | Έλξη, Ποντίκι, Κόψιμο, Σκύλισμα, Αποστροφή |
| Εφαρμογή: | Κτίριο \ Κατασκευή \ Σκεπή | Επεξεργασία επιφάνειας: | Με επικάλυψη |
| Πληροφορίες συσκευασίας:: | Προσαρμοσμένη συσκευασία | ||
| Επισημαίνω |
1250mm προβαμμένο γαλβανισμένο πηνίο,προβαμμένο γαλβανισμένο πηνίο 2.0mm,2.0mm γαλβανισμένο πηνίο εμβάπτισης εν θερμώ |
||
Περιγραφή προϊόντων
| Ειδικότητα | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Πρωταρχικό χρώμα RAL νέος Προχρωματισμένος Ζυγισμένος Σιδηρουργικός Στυλοκύλινδρος PPGI / PPGL Χάλυβα Χάλυβα Χάλυβα Χάλυβα Χάλυβα |
| Διάμετρο | 600 mm-1250 mm, 800~1250 mm |
| Διαθέσιμα χρώματα | Κόκκινο/μπλε/πράσινο/μαύρο/λευκό/γκρι/χρώματα RAL |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Με επικάλυψη |
| Επιχρισμός ψευδαργύρου | Z80, Z100, AZ100, AZ120, AZ150 |
| Υπηρεσίες επεξεργασίας | Ζύγιση, τριβή, κοπή, κάμψη, αποσύνδεση |
| Εφαρμογές | Κτίριο, κατασκευή, οροφή, κυματοειδή |
| Συσκευή | Προσαρμοσμένη συσκευασία διαθέσιμη |
Οι χρωματιστές περιστροφές μας έχουν ελαφριά κατασκευή, ελκυστική εμφάνιση και εξαιρετικές ιδιότητες κατά της διάβρωσης.και κόκκινο τούβλο, αυτές οι σπείρες είναι έτοιμες για άμεση επεξεργασία και ιδανικές για τη διαφήμιση, την κατασκευή, τις οικιακές συσκευές, τα έπιπλα και τις βιομηχανίες μεταφορών.
Οι κυλίνδροι από γαλβανισμένο χάλυβα είναι ιδιαίτερα κατάλληλοι για εφαρμογές στέγης λόγω της ανθεκτικής σε καιρικές συνθήκες επίστρωσής τους.Διατίθεται σε διάφορες διαστάσεις για να ανταποκρίνεται σε διαφορετικές απαιτήσεις έργου.
| Αξία | Επικαιροποίηση των στοιχείων που περιλαμβάνονται στο παράρτημα I του κανονισμού (ΕΚ) αριθ. 45/2001 |
| Επιφανειακή επικάλυψη | ΠΕ, SMP, ADP, PVDF |
| Επιχρισμός ψευδαργύρου | 30 έως 275 g/m2 |
| Βάρος της τροχιάς | 3-8 τόνοι |
| Δάχος | 0.18-2.0mm |
| Επιλογές χρώματος | Όλοι οι κωδικοί RAL ή τα προσαρμοσμένα δείγματα |
| Συσκευή | Αδιάβροχο χαρτί + πλαστική ταινία + σιδερένια συσκευασία + δέσμη |
- Προϊόντα υψηλής ποιότητας σε ανταγωνιστικές τιμές
- Μεγάλη εμπειρία με εξαιρετική υπηρεσία μετά την πώληση
- Σκληρός έλεγχος ποιότητας σε κάθε στάδιο παραγωγής
- Επαγγελματικές ομάδες συσκευασίας που εξασφαλίζουν την ασφαλή μεταφορά
- Δοκιμαστικές εντολές ολοκληρώθηκαν εντός μιας εβδομάδας
- Δείγματα προσαρμοσμένα σε παραγγελία
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Πρωτότυπη RAL χρώμα Προχρωματισμένη Ζυγισμένη Σιδηροτροχιά (PPGI/PPGL) Προδιαγραφές προϊόντος Ειδικότητα Λεπτομέρειες Ονομασία του προϊόντος Πρωταρχικό χρώμα RAL νέος Προχρωματισμένος Ζυγισμένος Σιδηρουργικός Στυλοκύλινδρος PPGI / PPGL Χάλυβα Χάλυβα Χάλυβα Χάλυβα Χάλυβα Διάμετρο 600 mm-1250 mm, 800...
0.5mm MR SPCC Χάλυβα Τσιμέντο Τροφίμων Κατηγορία Can Prime Ηλεκτρολυτική Τσιμέντο 0,15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Αντισκωριακό Ατσάλι Λευκοσιδήρου T1 έως T5 για Κονσέρβες Ποτών Επίστρωση DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Πηνίο 0,28 mm DR8 ηλεκτρολυτικό λευκοσίδηρο για δοχεία γάλακτος σε σκόνη βρεφικής φόρμουλα
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Φύλλο λευκοσίδηρου 0,28 mm T4 2,8/2,8 για κουτιά θαλασσινών, πιστοποιημένο ηλεκτρολυτικό πηνίο από λευκοσίδηρο JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.