AZ100 Çinko önceden boyanmış galvanizli bobin Yeşil sandık dondurucu Ppgl Renkli kaplı levha
Ürün Detayları
| Ürün adı:: | Göğüs Dondurucu için Ppgi Galvanizli Çelik Rulo Boyalı Ppgl Renk Kaplı Çatı | Genişlik:: | 600mm-1250mm, 800~1250mm |
|---|---|---|---|
| Renk: | Kırmızı/mavi/yeşil/siyah/beyaz/gri/ral renk | Yüzey İşlem:: | Kaplanmış |
| Çinko Kaplama: | Z80, Z100, AZ100, AZ120, AZ150 | İşleme hizmeti: | Kaynak, delme, kesme, bükme, boşaltma |
| Uygulama: | Bina \ Construction \ Roofing \ oluklu | Yüzey Tedavisi: | Kaplanmış |
| Paketleme Detayları:: | Özelleştirilmiş Ambalaj | ||
| Vurgulamak |
önceden boyanmış galvanizli sarmal yeşil,göğüs dondurucusu ppgl renkli kaplama tabakası,az100 önceden boyalı galvanizli bobin |
||
Ürün Tanımı
| Ürünler Adı: | PPGI galvanizli çelik bobin hazırlanmış PPGL renk kaplı çatı, göğüs dondurucu için |
| Genişlik: | 600mm-1250mm, 800 ~ 1250mm |
| Renk: | Kırmızı/mavi/yeşil/siyah/beyaz/gri/ral renk |
| Yüzey Tedavisi: | Kaplanmış |
| Çinko kaplama: | Z80, Z100, AZ100, AZ120, AZ150 |
| İşleme Hizmeti: | Kaynak, delme, kesme, bükme, boşaltma |
| Başvuru: | Bina/inşaat/çatı/oluklu |
| Ambalaj Detayları: | Özelleştirilmiş ambalaj |
Renk kaplı bobin hafif, çekici görünüm ve mükemmel korozyon önleme performansı içerir. Gri, beyaz, deniz mavisi ve tuğla kırmızısı dahil olmak üzere standart renklerde bulunan bu bobinler doğrudan işlenmeye hazırdır ve reklam, inşaat, ev aletleri, elektrikli ekipmanlar, mobilyalar ve ulaşım endüstrilerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Galvanizli çelik bobin, hava koşullarına dayanıklı kaplaması nedeniyle özellikle çatı uygulamaları için uygundur. Doğal pas ve korozyon direnci onu dış mekan kullanımı için ideal hale getirir. Farklı proje gereksinimlerini karşılamak için çeşitli boyutlarda mevcuttur.
| Seviye | CGCC, CGCH, DX52D, DX53D, G550, DX51D |
| Ödeme süresi | % 30 t/t depozit olarak,% 70 denge |
| Yüzey tedavisi | Kaplamalı/hazırlıklı galvanizli |
| Yüzey kaplama | PE, SMP, ADP, PVDF |
| Çinko kaplama | 30g ila 275g/㎡ |
| Bobin ağırlığı | 3-8 ton |
| Kalınlık | 0.18-2.0mm |
| Genişlik | 800 ~ 1250mm |
| Renk | Tüm RAL kodu veya müşterinin örneği olarak |
| Uzunluk | Bobin veya müşterinin isteği olarak |
| Paketleme detayları | Su geçirmez kağıt+plastik film+demir paketleme+paketleme veya müşteri isteğine göre |
| Teslimat süresi | Depozito aldıktan 15-25 gün sonra |
- Asal kalite ve makul fiyat
- Satış sonrası hizmet ile geniş mükemmel deneyimler
- Ürün kalitesini sağlamak için sorumlu QC tarafından kontrol edilen her işlem
- Güvenli ulaşım sağlamak için profesyonel paketleme ekipleri
- Bir hafta içinde deneme siparişi tamamlanması
- Talep üzerine özel örnekler mevcuttur
Ürün Özellikleri
PPGI galvanizli çelik bobin hazırlanmış PPGL renk kaplı çatı, göğüs dondurucu için Ürün özellikleri Ürünler Adı: PPGI galvanizli çelik bobin hazırlanmış PPGL renk kaplı çatı, göğüs dondurucu için Genişlik: 600mm-1250mm, 800 ~ 1250mm Renk: Kırmızı/mavi/yeşil/siyah/beyaz/gri/ral renk Yüzey Tedavisi: ...
0.5mm MR SPCC Çelik Teneke Gıda Sınıfı Teneke Kutu Astar Elektrolitik Teneke 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Paslanmaz çelik teneke T1'den T5'e kadar içecekler teneke kaplama DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Bebek Formülü Süt Tozu Kutuları için 0.28mm DR8 Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Deniz Ürünleri Kutuları için 0.28mm T4 Teneke Levha 2.8/2.8, JIS Sertifikalı Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.