AZ100 Cewka ocynkowana wstępnie malowana Zielona Zamrażarka skrzyniowa Blacha powlekana kolorem Ppgl
Szczegóły produktu
| Nazwa produktu:: | Ppgi Galvanized Steel Coil Prepainted Ppgl Color Coated Pokrycia dachowe do zamrażarki skrzyniowej | Szerokość:: | 600mm-1250mm, 800~1250mm |
|---|---|---|---|
| Kolor: | Czerwony/niebieski/zielony/czarny/biały/szary/ral kolor | Obróbka powierzchniowa:: | Pokryty |
| Powierzchnia: | Z80, Z100, AZ100, AZ120, AZ150 | Usługa przetwarzania: | Spawanie, uderzenie, cięcie, zginanie, oddzielenie |
| Zastosowanie: | Budynek \ Construction \ Roofing \ faliste | Obsługa powierzchni: | Pokryty |
| Szczegóły pakowania:: | Dostosowane opakowanie | ||
| Podkreślić |
Cewka ocynkowana wstępnie malowana zielona,Blacha powlekana kolorem ppgl do zamrażarki skrzyniowej,AZ100 cewka ocynkowana wstępnie malowana |
||
Opis produktu
| Nazwa produktów: | PPGI ocynkowana stalowa cewka przygotowująca PPGL powlekana dachowa |
| Szerokość: | 600 mm-1250 mm, 800 ~ 1250 mm |
| Kolor: | Czerwony/niebieski/zielony/czarny/biały/szary/ral kolor |
| Obróbka powierzchni: | Pokryty |
| Powłoka cynku: | Z80, Z100, AZ100, AZ120, AZ150 |
| Usługa przetwarzania: | Spawanie, uderzenie, cięcie, zginanie, oddzielenie |
| Aplikacja: | Budynek/budownictwo/dachowe/faliste |
| Szczegóły opakowania: | Dostosowane opakowanie |
Cewka pokryta kolorami ma lekki, atrakcyjny wygląd i doskonałą wydajność antykorozyjną. Dostępne w standardowych kolorach, w tym szary, biały, morski i ceglany czerwony, cewki te są gotowe do bezpośredniego przetwarzania i szeroko stosowane w reklamie, budownictwie, urządzeniach domowych, urządzeniach elektrycznych, mebli i branżach transportowych.
Cewka stalowa ocynkowana jest szczególnie odpowiednia do zastosowań dachowych ze względu na powłokę odporną na pogodę. Naturalny odporność na rdzę i korozję sprawia, że jest idealny do użytku na zewnątrz. Dostępne w różnych wymiarach w celu spełnienia różnych wymagań projektu.
| Stopień | CGCC, CGCH, DX52D, DX53D, G550, DX51D |
| Termin płatności | 30% t/t jako depozyt, 70% saldo |
| Obróbka powierzchniowa | Powlekane/uporządkowane ocynkowane |
| Powłoka powierzchniowa | PE, SMP, ADP, PVDF |
| Powłoka cynku | 30G do 275 g/㎡ |
| Waga cewki | 3-8 ton |
| Grubość | 0,18-2,0 mm |
| Szerokość | 800 ~ 1250 mm |
| Kolor | Cały kod RAL lub jako próbka klienta |
| Długość | Cewka lub żądanie klienta |
| Szczegóły pakowania | Wodoodporny papier+folia plastikowa+pakowanie żelaza+pakowanie lub na żądanie klientów |
| Czas dostawy | 15-25 dni po otrzymaniu depozytu |
- Najwyższa jakość i rozsądna cena
- Szerokie doskonałe doświadczenia z usługą po sprzedaży
- Każdy proces sprawdzony przez odpowiedzialny QC w celu zapewnienia jakości produktu
- Profesjonalne zespoły pakowania w celu zapewnienia bezpiecznego transportu
- Zakończenie zamówienia próbnego w ciągu tygodnia
- Niestandardowe próbki dostępne na żądanie
Najważniejsze cechy produktu
PPGI ocynkowana stalowa cewka przygotowująca PPGL powlekana dachowa Specyfikacje produktu Nazwa produktów: PPGI ocynkowana stalowa cewka przygotowująca PPGL powlekana dachowa Szerokość: 600 mm-1250 mm, 800 ~ 1250 mm Kolor: Czerwony/niebieski/zielony/czarny/biały/szary/ral kolor Obróbka powierzchni: ...
Blacha stalowa SPCC MR o grubości 0,5 mm, ocynowana, przeznaczona do kontaktu z żywnością, blacha elektrolytyczna 0,15 mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Powierzchnia T1 do T5 powierzchnia DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Cewka elektrolityczna DR8 o średnicy 0,28 mm do puszek na mleko w proszku dla niemowląt
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Blacha blaszana T4 0,28 mm 2,8 / 2,8 do puszek z owocami morza, cewka elektrolityczna z certyfikatem JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.