AZ100 Zink Voorgelakte Gegalvaniseerde Spoel Groen Borstvriezer Ppgl Kleur Gecoate Plaat
Productdetails
| De producten noemen:: | Ppgi gegalvaniseerde stalen spoel voorgelakte Ppgl kleur gecoate dakbedekking voor diepvrieskist | Breedte:: | 600mm-1250mm, 800~1250mm |
|---|---|---|---|
| Kleur: | Rode/blauwe/groene/zwarte/witte/grijze/roze kleur | Surface Treatment:: | Oppervlaktebehandeling: |
| Zinkcoating: | Z80,Z100,Az100,Az120,Az150 | Verwerkingsdienst: | Lassen |
| Toepassing: | Gebouw\Constructie\Dakbedekking\Gorrelvormig | Oppervlaktebehandeling: | Oppervlaktebehandeling: |
| Verpakking:: | Persoonlijke verpakking | ||
| Markeren |
voorgelakte gegalvaniseerde spoel groen,borstvriezer ppgl kleur gecoate plaat,az100 voorgelakte gegalvaniseerde spoel |
||
Productomschrijving
| Productnaam: | PPGI gegalvaniseerd stalen spoel voorgeschilderd PPGL-kleurbedekt dak voor koelkast |
| Breedte: | 600 mm-1250 mm, 800~1250 mm |
| Kleur: | Rode/blauwe/groene/zwarte/witte/grijze/RAL-kleur |
| Oppervlaktebehandeling: | Gecoate |
| Zinkcoating: | Z80,Z100,AZ100,AZ120,AZ150 |
| Verwerkingsdienst: | Lassen, steken, snijden, buigen, afspelen |
| Toepassing: | Gebouw/Bouwwerk/Dakbedekking/Gorelvormig |
| Verpakking: | Persoonlijke verpakking |
De kleur coil heeft een licht gewicht, een aantrekkelijk uiterlijk en een uitstekende anti-corrosie prestaties.Deze spoelen zijn klaar voor directe verwerking en worden veel gebruikt in reclame., bouw, huishoudelijke apparatuur, elektrische apparatuur, meubels en vervoer.
Gegalvaniseerde stalen spoel is vooral geschikt voor dakbedekking toepassingen vanwege zijn weerbestendige coating.Verkrijgbaar in verschillende afmetingen om aan verschillende projectvereisten te voldoen.
| Graad | CGCC, CGCH, DX52D, DX53D, G550, DX51D |
| Betalingsduur | 30% T/T als borg, 70% saldo |
| Oppervlaktebehandeling | Gecoat/voorgeverfd gegalvaniseerd |
| Oppervlaktecoating | PE, SMP, ADP, PVDF |
| Zinkcoating | 30 tot 275 g/m2 |
| Gewicht van de spoel | 3-8 ton |
| Dikte | 0.18-2.0 mm. |
| Breedte | 800 tot 1250 mm |
| Kleur | Alle RAL-codes of als monster van de klant |
| Lange | Coil of op verzoek van de klant |
| Verpakkingsgegevens | Waterdicht papier+plastiekfolie+ijzeren verpakking+binding of op verzoek van de klant |
| Leveringstermijn | 15-25 dagen na ontvangst van de borg |
- Topkwaliteit en redelijke prijs
- Uitstekende ervaringen met de after-sale service
- Elk proces wordt gecontroleerd door verantwoorde QC om de kwaliteit van het product te waarborgen.
- Professionele verpakkingsteams zorgen voor veilig vervoer
- Voltooiing van de proefopdracht binnen een week
- Op aanvraag beschikbaar
Producthoogtepunten
PPGI gegalvaniseerd stalen spoel voorgeschilderd PPGL-kleurbedekt dak voor koelkast Productspecificaties Productnaam: PPGI gegalvaniseerd stalen spoel voorgeschilderd PPGL-kleurbedekt dak voor koelkast Breedte: 600 mm-1250 mm, 800~1250 mm Kleur: Rode/blauwe/groene/zwarte/witte/grijze/RAL-kleur ...
0.5mm MR SPCC Staal Tinplate Food Grade Can Prime Elektrolytisch Tinplate 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Anti-roest staal tinplate T1 tot en met T5 drankenblikken tinplate coating DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
0,28 mm DR8 elektrolytische blikspoel voor melkpoederblikken voor zuigelingenvoeding
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
0,28 mm T4 blikblad 2,8 / 2,8 voor zeevruchtenblikken, JIS-gecertificeerde elektrolytische blikrol
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.