Elektrolitik Mat Finish Çelik Teneke 1.1 / 1.1 Gıda İçecek Elektrolitik Teneke Kutu Paketleme
Ürün Detayları
| Ürün Adı:: | Gıda İçecek Kutusu Ambalajı İçin Premium Elektrolitik Mat Yüzeyli Teneke Levhalar | Malzeme:: | MR,SPCC,prime teneke / TFS |
|---|---|---|---|
| Kalay Kaplama:: | 1.1/1.1, 2.8/2.8,5.6/5.6 vb. veya müşteriye özel | Yüzey:: | Parlak, Taş, Mat, Şerit, işlenmemiş taş |
| Kalınlık:: | 0,15-0,50 mm | sertlik:: | TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 |
| Standart:: | JIS DIN ASTM GB EN AISI | ||
| Vurgulamak |
Elektrolitik çelik teneke yemek içeceği,Mat Finish Steel Tinplate 1.1 / 1.1,Kutusu Paketleme elektrolitik teneke |
||
Ürün Tanımı
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Malzeme | MR, SPCC, başlıca Tinplate / TFS |
| Teneke kaplama | 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, vb. veya özel |
| Yüzey | Parlak, Taş, Mat, Gümüş, Kaba Taş |
| Kalınlığı | 0.15-0.50mm |
| Sertlik | TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 |
| Standart | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
Üst düzey elektrolitik mat finişli teneke levhalarımız özellikle gıda ve içecek kutularının ambalajlanması için tasarlanmıştır. Üst düzey koruma ve koruma özellikleri sunar.
- Gıda ambalajı:Konserve et, balık, sebze, meyve, karbonatlı içecekler, meyve suyu, çay içecekler, çikolata, şeker ve süt tozu için idealdir.Tazeliğini ve besleyici değerini korumak için hava ve nem karşısında mükemmel bir bariyer sağlar.
- Tıbbi Paketleme:Ağızdan alınan sıvılar ve enjeksiyonlar da dahil olmak üzere küçük hacimli ilaç ambalajları için uygundur.
- Kimyasal ambalaj:Zayıf koroziv kimyasal reaktifler ve küçük paketli boyalar için kullanılır. Sızıntı ve bozulmayı önlemek için güvenilir korozyon direnci sağlar.
- Diğer Uygulamalar:Küçük donanım parçalarını, elektronik bileşenleri ve araçları ambalajlamak için etkilidir. Taşıma ve depolama sırasında darbe ve oksidasyona karşı koruma sağlar.
| Kalınlığı | 0.12mm-0.55mm |
| Genişliği | 200mm-1250mm |
| Uzunluk | Özelleştirilebilir veya sarmal |
| Sertlik | T1, T2, T2.5, T3, T4, T5, DR-8, DR-7M |
| Teneke kaplama | 2.0/2.0, 2.2/2.2, 2.8/2.8, 5.6/5.6 |
| Teneke kaplama ağırlığı | 1.1g/m2-8.4g/m2 |
| Bitir. | Taş, Parlak, Altın Laklı |

- Makul fiyatlarla kaliteli ürünler
- Mükemmel satış sonrası hizmetle geniş deneyim
- Her üretim aşamasında sıkı kalite kontrolü
- Güvenli nakliyeyi sağlayan profesyonel paketleme ekipleri
- Deneme emirleri bir hafta içinde tamamlandı.
- İsteğe bağlı olarak özel örnekler
Ürün Özellikleri
Gıda içecek kutuları için yüksek kaliteli elektrolitik mat finiş teneke levhalar Ürün Özellikleri Özellik Değer Malzeme MR, SPCC, başlıca Tinplate / TFS Teneke kaplama 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, vb. veya özel Yüzey Parlak, Taş, Mat, Gümüş, Kaba Taş Kalınlığı 0.15-0.50mm Sertlik TS230, TS245, TS260, ...
0.5mm MR SPCC Çelik Teneke Gıda Sınıfı Teneke Kutu Astar Elektrolitik Teneke 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Paslanmaz çelik teneke T1'den T5'e kadar içecekler teneke kaplama DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Bebek Formülü Süt Tozu Kutuları için 0.28mm DR8 Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Deniz Ürünleri Kutuları için 0.28mm T4 Teneke Levha 2.8/2.8, JIS Sertifikalı Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.