Elektrolytische matte afwerking van staal blik 1.1 / 1.1 Voedsel en dranken Elektrolytische blikverpakking
Productdetails
| Productnaam:: | Premium elektrolytische matte afwerking van tinplate voor voedsel- en drankverpakkingen | Materiaal:: | M., SPCC, eerste blik/TFS |
|---|---|---|---|
| Tin Coating:: | 1.1/1.1, customerized 2.8/2.8, 5.6/5.6, enz. of | Oppervlak:: | Helder, Steen, Steen, Strook, ruwe steen |
| Dikte:: | 0.15-0.50 mm | Hardheid:: | TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 |
| Standaard: | JIS DIN ASTM GB ENGELSE AISI | ||
| Markeren |
Elektrolytische staal tinplate Voedseldranken,Matte finish staal tinplaat 1.1 / 1.1,Can Verpakking elektrolytisch tinplate |
||
Productomschrijving
| Attribuut | Waarde |
|---|---|
| Materiaal | MR, SPCC, Prime Tinplate / TFS |
| Splitsing | 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. of aangepast |
| Oppervlak | Helder, steen, mat, zilver, ruwe steen |
| Dikte | 0,15-0,50 mm |
| Hardheid | TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, Th415, Th435, Th520, Th550, Th580, Th620 |
| Standaard | Jis din astm gb en aisi |
Onze premium elektrolytische matte afwerking Tinplate -platen zijn speciaal ontworpen voor voedsel- en drankenverpakkingen, die superieure bescherming en conserveringskwaliteiten bieden.
- Voedselverpakking:Ideaal voor ingeblikt vlees, vis, groenten, fruit, koolzuurhoudende dranken, sappen, theedranken, chocolade, snoep en melkpoeder. Biedt een uitstekende barrière tegen lucht en vocht om frisheid en voedingswaarde te behouden.
- Medische verpakking:Geschikt voor verpakkingen met een klein volume, inclusief orale vloeistoffen en injecties. Zorgt voor stabiliteit en veiligheid van geneesmiddelen tijdens opslag en transport.
- Chemische verpakking:Gebruikt voor zwak corrosieve chemische reagentia en kleinpakte verven. Biedt betrouwbare corrosieweerstand om lekken en achteruitgang te voorkomen.
- Andere toepassingen:Effectief voor het verpakken van kleine hardware -onderdelen, elektronische componenten en gereedschappen. Biedt bescherming tegen impact en oxidatie tijdens transport en opslag.
| Dikte | 0,12 mm-0,55 mm |
| Breedte | 200 mm-1250 mm |
| Lengte | Aanpasbare of spoel |
| Hardheid | T1, T2, T2.5, T3, T4, T5, DR-8, DR-7M |
| Splitsing | 2.0/2.0, 2.2/2.2, 2.8/2.8, 5.6/5.6 |
| Tincoatinggewicht | 1.1G/m²-8.4G/m² |
| Finish | Steen, helder, goud gelakt |

- Producten van topkwaliteit tegen redelijke prijzen
- Uitgebreide ervaring met uitstekende after-sale-service
- Strikte kwaliteitscontrole bij elke productiefase
- Professionele verpakkingsteams die veilig transport zorgen voor veilig transport
- Proefopdrachten ingevuld binnen een week
- Aangepaste voorbeelden beschikbaar op aanvraag
Producthoogtepunten
Premium elektrolytische matte afwerking Tijnplaten voor voedseldrank blikverpakking Productspecificaties Attribuut Waarde Materiaal MR, SPCC, Prime Tinplate / TFS Splitsing 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. of aangepast Oppervlak Helder, steen, mat, zilver, ruwe steen Dikte 0,15-0,50 mm Hardheid TS230...
0.5mm MR SPCC Staal Tinplate Food Grade Can Prime Elektrolytisch Tinplate 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Anti-roest staal tinplate T1 tot en met T5 drankenblikken tinplate coating DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
0,28 mm DR8 elektrolytische blikspoel voor melkpoederblikken voor zuigelingenvoeding
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
0,28 mm T4 blikblad 2,8 / 2,8 voor zeevruchtenblikken, JIS-gecertificeerde elektrolytische blikrol
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.