Ηλεκτρολυτικό Ματ Φινίρισμα Χάλυβα Χάλυβα 1.1 / 1.1 Τροφίμων Ποτά Ηλεκτρολυτικό Χάλυβα Χάλυβα Κωνάδα Συσκευή
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Ονομασία του προϊόντος:: | Προνομιακά ηλεκτρολυτικά φύλλα από κασσίτερο για συσκευασία δοχείων τροφίμων και ποτών | Υλικό:: | Ο Κ., SPCC, πρωταρχικοί λευκοσίδηρος/TFS |
|---|---|---|---|
| Επίστρωμα κασσίτερου:: | 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, κ.λπ. ή | Επιφάνεια:: | Φωτεινός, πέτρινος, μεταλλίνη, αγκίδα, τραχιά πέτρα |
| Δάχος:: | 0.15-0.50mm | Σκληρότητα:: | TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 |
| Κανονισμός:: | JIS DIN ASTM ΜΒ EN AISI | ||
| Επισημαίνω |
Ηλεκτρολυτικό χάλυβα Τσιμέντο Τροφικό Ποτό,Ματ Φινίρισμα Χάλυβα Χάλυβα 1.1 / 1.1,Η συσκευασία είναι από ηλεκτρολυτικό κασσίτερο |
||
Περιγραφή προϊόντων
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Υλικό | MR, SPCC, prime Tinplate / TFS |
| Επιχρίσεις από κασσίτερο | 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, κλπ. ή προσαρμοσμένα |
| Επιφάνεια | Φωτεινή, πέτρα, ματ, ασημένια, σκληρή πέτρα |
| Δάχος | 0.15-0.50mm |
| Σκληρότητα | Ειδικότερα, οι τιμές που καθορίζονται στο παράρτημα I του κανονισμού (ΕΕ) αριθ. 575/2013 πρέπει να είναι χαμηλότερες από τις τιμές που καθορίζονται στο παράρτημα II του κανονισμού (ΕΕ) αριθ. 575/2013. |
| Τύπος | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
Τα κορυφαία ηλεκτρολυτικά φύλλα από κασσίτερο είναι ειδικά σχεδιασμένα για συσκευασία κονσέρβων τροφίμων και ποτών, προσφέροντας ανώτερη προστασία και ποιότητες διατήρησης.
- Συσκευασία τροφίμων:Ιδανικό για κονσερβοποιημένα κρέατα, ψάρια, λαχανικά, φρούτα, ανθρακούχα ποτά, χυμούς, ποτά τσαγιού, σοκολάτα, γλυκά και γάλα σε σκόνη.Παρέχει εξαιρετικό φράγμα κατά του αέρα και της υγρασίας για τη διατήρηση της φρεσκάδας και της θρεπτικής αξίας.
- Ιατρική συσκευασία:Κατάλληλο για συσκευασία μικρού όγκου φαρμάκων, συμπεριλαμβανομένων των στοματικών υγρών και των ενέσεων.
- Χημική συσκευασία:Χρησιμοποιείται για αδύναμα διαβρωτικά χημικά αντιδραστήρια και μικρά συσκευασμένα χρώματα. Προσφέρει αξιόπιστη αντοχή στη διάβρωση για την πρόληψη διαρροών και φθοράς.
- Άλλες εφαρμογές:Ενεργοποιείται για τη συσκευασία μικρών εξαρτημάτων υλικού, ηλεκτρονικών εξαρτημάτων και εργαλείων, παρέχει προστασία από τις επιπτώσεις και την οξείδωση κατά τη μεταφορά και την αποθήκευση.
| Δάχος | 0.12mm-0.55mm |
| Διάμετρο | 200 mm-1250 mm |
| Διάρκεια | Προσαρμόσιμες ή κυλινδρικές |
| Σκληρότητα | T1, T2, T2.5, T3, T4, T5, DR-8, DR-7M |
| Επιχρίσεις από κασσίτερο | 2.0/2.0, 2.2/2.2, 2.8/2.8, 5.6/5.6 |
| Βάρος επίστρωσης κασσίτερου | 1.1g/m2-8.4g/m2 |
| Τελείωσε. | Πέτρα, λαμπερή, χρυσαφιδωμένη |

- Προϊόντα υψηλής ποιότητας σε εύλογες τιμές
- Μεγάλη εμπειρία με εξαιρετική υπηρεσία μετά την πώληση
- Σκληρός έλεγχος ποιότητας σε κάθε στάδιο παραγωγής
- Επαγγελματικές ομάδες συσκευασίας που εξασφαλίζουν την ασφαλή μεταφορά
- Δοκιμαστικές εντολές ολοκληρώθηκαν εντός μιας εβδομάδας
- Δείγματα προσαρμοσμένα σε παραγγελία
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Προνομιακά ηλεκτρολυτικά φύλλα από κασσίτερο για συσκευασία δοχείων τροφίμων και ποτών Προδιαγραφές προϊόντος Ειδικότητα Αξία Υλικό MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Επιχρίσεις από κασσίτερο 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, κλπ. ή προσαρμοσμένα Επιφάνεια Φωτεινή, πέτρα, ματ, ασημένια, σκληρή πέτρα Δάχος 0.15...
0.5mm MR SPCC Χάλυβα Τσιμέντο Τροφίμων Κατηγορία Can Prime Ηλεκτρολυτική Τσιμέντο 0,15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Αντισκωριακό Ατσάλι Λευκοσιδήρου T1 έως T5 για Κονσέρβες Ποτών Επίστρωση DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Πηνίο 0,28 mm DR8 ηλεκτρολυτικό λευκοσίδηρο για δοχεία γάλακτος σε σκόνη βρεφικής φόρμουλα
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Φύλλο λευκοσίδηρου 0,28 mm T4 2,8/2,8 για κουτιά θαλασσινών, πιστοποιημένο ηλεκτρολυτικό πηνίο από λευκοσίδηρο JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.