الکترولیتی مات پایان فولاد قوطی 1.1 / 1.1 مواد غذایی نوشیدنی الکترولیتی قوطی بسته بندی
جزئیات محصول
| نام محصول:: | ورقهای تینپلیت با روکش مات الکترولیتی ممتاز برای بستهبندی قوطیهای مواد غذایی و نوشیدنی | ماده:: | MR، SPCC، ورق قلع اول / TFS |
|---|---|---|---|
| پوشش قلع:: | 1.1/1.1، 2.8/2.8،5.6/5.6، و غیره یا مشتری | سطح:: | درخشان، سنگ، مات، برش، سنگ ناهموار |
| ضخامت:: | 0.15-0.50 میلی متر | سختی:: | TS230، TS245، TS260، TS275، TS290، TH415، TH435، TH520، TH550، TH580، TH620 |
| استاندارد:: | JIS DIN ASTM GB EN AISI | ||
| برجسته کردن |
نوشیدنی های غذایی از فلز الکترولیتی,فولاد مت فینیش 1.1.11,می تواند بسته بندی الکترولیتی استین,Matte Finish Steel Tinplate 1.1 / 1.1,Can Packaging electrolytic tinplate |
||
توضیحات محصول
| ویژگی | مقدار |
|---|---|
| جنس | MR, SPCC, Tinplate / TFS درجه یک |
| پوشش قلع | 1.1/1.1، 2.8/2.8، 5.6/5.6 و غیره یا سفارشی |
| سطح | براق، سنگی، مات، نقرهای، سنگ خشن |
| ضخامت | 0.15-0.50 میلیمتر |
| سختی | TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 |
| استاندارد | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
ورقهای قلعاندود با روکش مات الکترولیتی ممتاز ما بهطور ویژه برای بستهبندی قوطیهای مواد غذایی و نوشیدنی طراحی شدهاند و محافظت و حفظ کیفیت بالایی را ارائه میدهند.
- بستهبندی مواد غذایی: ایدهآل برای گوشتهای کنسرو شده، ماهی، سبزیجات، میوهها، نوشیدنیهای گازدار، آبمیوهها، نوشیدنیهای چای، شکلات، آب نبات و پودر شیر. مانع عالی در برابر هوا و رطوبت برای حفظ تازگی و ارزش غذایی فراهم میکند.
- بستهبندی پزشکی: مناسب برای بستهبندی داروهای با حجم کم از جمله مایعات خوراکی و تزریقات. پایداری و ایمنی دارو را در حین نگهداری و حمل و نقل تضمین میکند.
- بستهبندی شیمیایی: برای معرفهای شیمیایی ضعیف خورنده و رنگهای بستهبندی شده کوچک استفاده میشود. مقاومت در برابر خوردگی قابل اعتمادی را برای جلوگیری از نشت و تخریب ارائه میدهد.
- سایر کاربردها: برای بستهبندی قطعات سختافزاری کوچک، قطعات الکترونیکی و ابزارها مؤثر است. محافظت در برابر ضربه و اکسیداسیون در حین حمل و نقل و ذخیرهسازی را فراهم میکند.
| ضخامت | 0.12mm-0.55mm |
| عرض | 200mm-1250mm |
| طول | قابل تنظیم یا کویل |
| سختی | T1, T2, T2.5, T3, T4, T5, DR-8, DR-7M |
| پوشش قلع | 2.0/2.0, 2.2/2.2, 2.8/2.8, 5.6/5.6 |
| وزن پوشش قلع | 1.1g/m²-8.4g/m² |
| پایان | سنگی، براق، لاکزده طلایی |

- محصولات با کیفیت عالی با قیمتهای مناسب
- تجربه گسترده با خدمات پس از فروش عالی
- کنترل کیفیت دقیق در هر مرحله از تولید
- تیمهای بستهبندی حرفهای که حمل و نقل ایمن را تضمین میکنند
- سفارشات آزمایشی در عرض یک هفته تکمیل میشوند
- نمونههای سفارشی بنا به درخواست در دسترس هستند
نکات برجسته محصول
ورقهای قلعاندود با روکش مات الکترولیتی ممتاز برای بستهبندی قوطیهای مواد غذایی و نوشیدنی مشخصات محصول ویژگی مقدار جنس MR, SPCC, Tinplate / TFS درجه یک پوشش قلع 1.1/1.1، 2.8/2.8، 5.6/5.6 و غیره یا سفارشی سطح براق، سنگی، مات، نقرهای، سنگ خشن ضخامت 0.15-0.50 میلیمتر سختی TS230, TS245, TS260, TS275...
0.5mm MR SPCC فولاد ورق قلع اندود درجه غذایی قوطی ورق قلع اندود الکترولیتی اولیه 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
ضد زنگ استیل قوطی T1 تا T5 قوطی نوشیدنی قوطی DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
کویل حلبی الکترولیتی 0.28 میلی متری DR8 برای قوطی های شیر پودر شیر نوزادان
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
ورق حلبی 0.28 میلیمتری T4 2.8/2.8 برای قوطیهای غذاهای دریایی، کویل قلعدار الکترولیتی دارای گواهی JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
لطفا از فرم تماس آنلاین در زیر استفاده کنید اگر سوالی دارید، تیم ما در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت.