JIS GB T3 Temper SPTE Tinplate Coil Gıda Paketi 0.15mm - 0.7mm Kalınlığı
Ürün Detayları
| Ürün Adı:: | JIS GB T3 TEPER SPTE TINPLATE Gıda Paketi 0.15mm-0.7mm kalınlığında | kaplama:: | 2,8/2,8 5,6/2,8 5,6/5,6 gr/㎡ |
|---|---|---|---|
| Yüzey:: | B(Parlak) R(Taş) S(Gümüş) | Kalınlık:: | 0,1-4,5 mm,0,2 mm~4,0 mm |
| Tolerans:: | ±1% | Uygulama:: | Metal Ambalaj, Gıda Kutuları, boyalı kutular, teneke kutu teneke kutu |
| öfke:: | T-2, T2.5 T-3, T-4, T-5, DR-7, DR8, DR9 | Liman:: | Şangay limanı |
| Vurgulamak |
jis spte teneke,jis teneke rulo,gb spte teneke |
||
Ürün Tanımı
| Bağlanmak | Değer |
|---|---|
| Ürün Adı: | JIS GB T3 TEPER SPTE TINPLATE Gıda Paketi 0.15mm-0.7mm kalınlığında |
| Kaplama: | 2.8/2.8 5.6/2.8 5.6/5.6g/㎡ |
| Yüzey kaplaması: | B (parlak) R (taş) s (gümüş) |
| Kalınlık: | 0.1-4.5mm, 0.2mm ~ 4.0mm |
| Tolerans: | ±% 1 |
| Başvuru: | Metal ambalaj, yiyecek kutuları, boyalı kutular, teneke kutu kutusu |
| Öfke: | T-2, T2.5 T-3, T-4, T-5, DR-7, DR8, DR9 |
| Liman: | Şangay Limanı |
- % 100 geri dönüştürülebilir metal özellikleri:Elektrolitik kalay, geri dönüşüm sırasında malzeme bozulması olmayan tamamen geri dönüştürülebilir bir kaynaktır.
- Verimli Geri Dönüşüm Süreci:Sadece 1/3-1/4 orijinal çelik üretiminin enerji tüketimi ile manyetik ayrım gerektirir ve karbon emisyonlarını önemli ölçüde azaltır.
- Malzeme Verimliliği:İnce spesifikasyonlar (0.14-0.5mm), malzeme tüketimini cam ambalajlara kıyasla% 80 azaltırken, mukavemet gereksinimlerini karşılamaktadır.
- Üretim Avantajları:Düzgün kalay kaplama ve iyi kaynak contaları ile olgun endüstriyel işlem, alüminyum kutulardan% 15-20 daha düşük birim üretim maliyeti ile sonuçlanır.
- Uzun raf ömrü:Mükemmel korozyon direnci, konserve gıda için 2-3 yıllık raf ömrü sağlar ve atıkları azaltır.
- Geri Dönüşüm Ekonomisi:Geri dönüştürülmüş tinplate doğrudan çelik yapımındaki demir cevherini istikrarlı pazar fiyatlandırmasıyla değiştirir.
- Gıda Güvenliği:Teneke kaplama katmanı, geri dönüşüm sırasında maddi saflık sorunu olmadan gıda teması için güvenlidir.
- Çevresel Denge:Deniz kalıntıları riskinde plastik ambalajdan daha üstün ve daha düşük tam yaşam döngüsü maliyetleri ile yüksek sıcaklık stabilitesi.
| İsim | JIS GB T3 TEPER SPTE TINPLATE Gıda Paketi 0.15mm-0.7mm kalınlığında |
| Standart | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS, vb. |
| Seviye | SGCC, DX51D DX52D DX53D, CS G230-550, vb. |
| Kalınlık | 0.12-6.0mm veya özelleştirilmiş |
| Genişlik | 600-1500mm veya özelleştirilmiş |
| Bobin ağırlığı | 3-10 ton veya gerektiği gibi |
| Bobin boyutu | Kimlik: 508mm veya 610mm |
| Temper | T1, T2, T3, T4, T5, DR7, DR8, DR9, TH550, TH580, TH620, TH660 |
| Kaplama (g/m2) | 1.1/1, 2.0/2.0, 2.8/2.8, 2.8/5.6, 5.6/5.6, 8.4/8.4, 11.2/11.2 veya özelleştirilmiş |
| Yüzey kaplaması | Pasivasyon tedavisi ile parlak/taş/gümüş kaplama, DOS yağı |
| Ambalajlama | Standart İhracat Paketleme veya Özelleştirilmiş |
| Ödeme | T/T, D/A, D/P, L/C, Western Union, MoneyGram veya Özelleştirilmiş |
| Örnekler | Talep üzerine mevcut |
| Teslimat | Genellikle 7 gün içinde (miktara bağlıdır) |
| Sertifika | ISO 9001-2008, CE, vb. |
| Başvuru | Gıda kutuları, çay, yağ, boyalar, kimyasallar, aerosol, hediyeler, baskı |
- Makul fiyatMükemmel kalitede
- Bol miktarve hızlı teslimat
- Zengin Tedarik Deneyimisamimi hizmetle
✔Rekabetçi fiyatlarla ana kalite
✔Tutarlı performans için katı QC
✔Hızlı teslimat (depozitodan 5-7 gün sonra)
✔Özelleştirilebilir boyutlar ve kaplamalar
• ≤ 1000 $:% 100 önceden ödeme
•> 1000 $:% 30 depozito, sevkiyattan önce bakiye (görüşte t/t veya lc)
Ürün Özellikleri
JIS GB T3 Temper SPTE Kin Plakası Bobin Gıda Paketi 0.15mm - 0.7mm kalınlığında Bağlanmak Değer Ürün Adı: JIS GB T3 TEPER SPTE TINPLATE Gıda Paketi 0.15mm-0.7mm kalınlığında Kaplama: 2.8/2.8 5.6/2.8 5.6/5.6g/㎡ Yüzey kaplaması: B (parlak) R (taş) s (gümüş) Kalınlık: 0.1-4.5mm, 0.2mm ~ 4.0mm Tolerans: ...
0.5mm MR SPCC Çelik Teneke Gıda Sınıfı Teneke Kutu Astar Elektrolitik Teneke 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Paslanmaz çelik teneke T1'den T5'e kadar içecekler teneke kaplama DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Bebek Formülü Süt Tozu Kutuları için 0.28mm DR8 Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Deniz Ürünleri Kutuları için 0.28mm T4 Teneke Levha 2.8/2.8, JIS Sertifikalı Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.