JIS GB T3 Temperature SPTE Zestaw żywności z cewki z cynku 0,15 mm - 0,7 mm grubości
Szczegóły produktu
| Nazwa produktu:: | JIS GB T3 TEMMER SPTE Tinplate dla pakietu żywności o grubości 0,15 mm-0,7 mm | Powłoka:: | 2,8/2,8 5,6/2,8 5,6/5,6 g/㎡ |
|---|---|---|---|
| Wykończenie powierzchni:: | B (jasny) R (kamienny) S (srebrny) | Grubość:: | 0,1-4,5 mm, 0,2 mm ~ 4,0 mm |
| Tolerancja:: | ± 1% | Zastosowanie:: | Opakowania metalowe, puszki na żywność, puszki malowane, puszka blaszana |
| Hartować:: | T-2, T2.5 T-3, T-4, T-5, DR-7, DR8, DR9 | Port:: | Port w Szanghaju |
| Podkreślić |
Złote blachy,tylko rolka z cyny,gb płytka cynowa |
||
Opis produktu
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Nazwa produktu: | JIS GB T3 Temper SPTE Płytka cynowa do pakowania żywności 0,15 mm-0,7 mm grubość |
| Powierzchnia: | 2.8/2.8 5.6/2.8 5.6/5.6g/m2 |
| Wykończenie powierzchni: | B (Bright) R (Stone) S (Silver) |
| Gęstość: | 00,1-4,5 mm,0.2mm~4.0mm |
| Tolerancja: | ± 1% |
| Zastosowanie: | Opakowania metalowe, puszki spożywcze, puszki pomalowane, puszki z cyny |
| Temperatura: | T-2,T2.5 T-3, T-4, T-5, DR-7, DR8, DR9 |
| Port: | Port Szanghaju |
- Właściwości metalu o 100% recyklingu:Elektrolityczny cynk jest zupełnie nadającym się do recyklingu surowcem bez degradacji materiału podczas recyklingu.
- Wydajny proces recyklingu:Wymaga tylko separacji magnetycznej przy zużyciu energii zaledwie 1/3-1/4 oryginalnej produkcji stali, znacząco zmniejszając emisję dwutlenku węgla.
- Wydajność materiału:Cienkie opakowania (0,14-0,5 mm) spełniają wymagania dotyczące wytrzymałości, przy jednoczesnym zmniejszeniu zużycia materiału o 80% w porównaniu z opakowaniami szklanymi.
- Zalety produkcji:Dojrzały proces przemysłowy z jednolitym pokryciem cyny i dobrymi uszczelnieniami spawalniczymi, co powoduje 15% -20% niższe koszty produkcji jednostkowej niż puszki aluminiowe.
- Długa żywotność:Doskonała odporność na korozję umożliwia 2-3 lata trwania żywności w puszkach, zmniejszając ilość odpadów.
- Ekonomia recyklingu:W związku z powyższym Komisja stwierdziła, że w odniesieniu do produktu objętego dochodzeniem nie ma żadnych istotnych podstaw do uznania, że przywóz produktu objętego dochodzeniem nie jest zgodny z rynkiem Unii.
- Bezpieczeństwo żywności:Warstwa blachy jest bezpieczna w kontakcie z żywnością i nie powoduje problemów z czystością materiału podczas recyklingu.
- Równowaga środowiskowa:W przypadku opakowań z tworzyw sztucznych istnieje większe ryzyko wystąpienia odpadów morskich i stabilność w wysokich temperaturach przy niższych kosztach całego cyklu życia.
| Nazwa | JIS GB T3 Temper SPTE Płytka cynowa do pakowania żywności 0,15 mm-0,7 mm grubość |
| Standardowy | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS itp. |
| Klasa | SGCC, DX51D DX52D DX53D, CS G230-550, itp. |
| Gęstość | 0.12-6.0 mm lub na zamówienie |
| Szerokość | 600-1500 mm lub na zamówienie |
| Waga cewki | 3-10 ton lub zgodnie z wymaganiami |
| Wymiar cewki | ID: 508 mm lub 610 mm |
| Temperatura | T1, T2, T3, T4, T5, DR7, DR8, DR9, TH550, TH580, TH620, TH660 |
| Powierzchnia (g/m2) | 1.1/1, 2.0/2.0, 2.8/2.8, 2,8/5.6, 5.6/5.6, 8.4/8.4, 11.2/11.2 lub na zamówienie |
| Wykończenie powierzchni | Jasny/kamień/srebrny wykończenie z obróbką pasywacyjną, olej DOS |
| Opakowanie | Standardowe opakowanie eksportowe lub dostosowane do potrzeb |
| Wypłata | T/T, D/A, D/P, L/C, Western Union, MoneyGram lub na zamówienie |
| Próbki | Dostępne na żądanie |
| Dostawa | Zazwyczaj w ciągu 7 dni (zależy od ilości) |
| Certyfikat | ISO 9001-2008, CE itp. |
| Wnioski | Pudełka spożywcza, herbata, olej, farby, chemikalia, aerozol, prezenty, drukowanie |
- Rozsądna cenaz doskonałą jakością
- Obfity zasóbi szybka dostawa
- Bogate doświadczenie w zakresie dostawz szczerą służbą
✔Najwyższa jakość w konkurencyjnych cenach
✔Ścisła kontrola jakości dla stałej wydajności
✔Szybka dostawa (5-7 dni po złożeniu depozytu)
✔Dostosowywalne rozmiary i powłoki
• ≤ 1000 USD:100% zaliczki
• > 1000 USD:30% depozytu, saldo przed wysyłką (T/T lub LC na widok)
Najważniejsze cechy produktu
JIS GB T3 Temperature SPTE Zestaw żywności z cewki z cynku 0,15 mm - 0,7 mm grubości Atrybut Wartość Nazwa produktu: JIS GB T3 Temper SPTE Płytka cynowa do pakowania żywności 0,15 mm-0,7 mm grubość Powierzchnia: 2.8/2.8 5.6/2.8 5.6/5.6g/m2 Wykończenie powierzchni: B (Bright) R (Stone) S (Silver) G...
Blacha stalowa SPCC MR o grubości 0,5 mm, ocynowana, przeznaczona do kontaktu z żywnością, blacha elektrolytyczna 0,15 mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Powierzchnia T1 do T5 powierzchnia DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Cewka elektrolityczna DR8 o średnicy 0,28 mm do puszek na mleko w proszku dla niemowląt
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Blacha blaszana T4 0,28 mm 2,8 / 2,8 do puszek z owocami morza, cewka elektrolityczna z certyfikatem JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.