JIS GB T3 Temper SPTE Blikspoel voor Voedselverpakking 0,15 mm - 0,7 mm Dikte
Productdetails
| Productnaam:: | JIS GB T3 Temper SPTE Tinplate voor voedselverpakkingen 0,15 mm-0,7 mm Dik | het met een laag bedekken:: | 2.8/2.8 5.6/2.8 5.6/5.6g/㎡ |
|---|---|---|---|
| Oppervlakte afwerking:: | B (helder) R (steen) S (zilver) | Dikte:: | 00,1-4,5 mm,0.2 mm~4.0 mm |
| Tolerantie:: | ±1% | Toepassing:: | Metalen verpakkingen, voedsel blikken, geverfde blikken, tin blik blik doos |
| Bui:: | T-2,T2.5 T-3, T-4, T-5, DR-7, DR8, DR9 | Port:: | haven van Shanghai |
| Markeren |
jis spte blik,jis blik rol,gb spte blik |
||
Productomschrijving
| Attribuut | Waarde |
|---|---|
| Productnaam: | Jis GB T3 Temper spte Tinplate voor voedselpakket 0,15 mm-0,7 mm dik |
| Coating: | 2.8/2.8 5.6/2.8 5.6/5.6G/㎡ |
| Oppervlakteafwerking: | B (Bright) R (Stone) S (zilver) |
| Dikte: | 0,1-4,5 mm, 0,2 mm ~ 4,0 mm |
| Tolerantie: | ± 1% |
| Sollicitatie: | Metalen verpakking, voedselblikken, geschilderde blikjes, tin blikje doos |
| Woedeaanval: | T-2, T2.5 T-3, T-4, T-5, DR-7, DR8, DR9 |
| Haven: | Shanghai -haven |
- 100% recyclebare metaaleigenschappen:Elektrolytische blik is een volledig recyclebare bron zonder materiaalafbraak tijdens het recyclen.
- Efficiënt recyclingproces:Vereist alleen magnetische scheiding met energieverbruik slechts 1/3-1/4 van de oorspronkelijke staalproductie, waardoor de koolstofemissies aanzienlijk worden verminderd.
- Materiële efficiëntie:Dunne specificaties (0,14-0,5 mm) voldoen aan de sterkte-eisen, terwijl het materiaalverbruik met 80% wordt verminderd in vergelijking met glasverpakkingen.
- Productievoordelen:Rijpe industrieel proces met uniforme blikken en goede lasafdichtingen, wat resulteert in 15% -20% lagere productiekosten van eenheid dan aluminium blikjes.
- Lange houdbaarheid:Uitstekende corrosieweerstand zorgt voor 2-3 jaar houdbaarheid voor ingeblikt voedsel, waardoor afval wordt verminderd.
- Recycling -economie:Gerecycled blik vervangt het ijzererts direct in staalproductie door stabiele marktprijzen.
- Voedselveiligheid:Tinplating -laag is veilig voor voedselcontact zonder materiële zuiverheidsproblemen tijdens het recyclen.
- Milieubalans:Superieur aan plastic verpakkingen in het risico van marien puin en stabiliteit op hoge temperatuur met lagere volledige levenscycluskosten.
| Naam | Jis GB T3 Temper spte Tinplate voor voedselpakket 0,15 mm-0,7 mm dik |
| Standaard | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS, ETC |
| Cijfer | SGCC, DX51D DX52D DX53D, CS G230-550, ETC |
| Dikte | 0,12-6,0 mm of aangepast |
| Breedte | 600-1500 mm of aangepast |
| Spoelgewicht | 3-10 ton of zoals vereist |
| Spoeldimensie | ID: 508 mm of 610 mm |
| Woedeaanval | T1, T2, T3, T4, T5, DR7, DR8, DR9, Th550, Th580, Th620, Th660 |
| Coating (G/M2) | 1.1/1, 2.0/2.0, 2.8/2.8, 2.8/5.6, 5.6/5.6, 8.4/8.4, 11.2/11.2 of aangepast |
| Oppervlakte -afwerking | Helder/steen/zilveren afwerking met passiveringsbehandeling, dosolie |
| Verpakking | Standaard exportpakking of aangepast |
| Betaling | T/T, D/A, D/P, L/C, Western Union, MoneyGram of Customized |
| Monsters | Beschikbaar op aanvraag |
| Levering | Meestal binnen 7 dagen (hangt af van de hoeveelheid) |
| Certificaat | ISO 9001-2008, CE, enz |
| Toepassingen | Voedselblikken, thee, olie, verven, chemicaliën, aerosol, geschenken, afdrukken |
- Redelijke prijsmet uitstekende kwaliteit
- Overvloedige voorraaden snelle levering
- Rijke voedingservaringMet oprechte service
✔Prime Quality tegen concurrerende prijzen
✔Strikte QC voor consistente prestaties
✔Snelle levering (5-7 dagen na de aanbetaling)
✔Aanpasbare maten en coatings
• ≤ $ 1000:100% vooraf betaling
•> $ 1000:30% storting, saldo voor verzending (T/T of LC bij zicht)
Producthoogtepunten
Jis GB T3 Temper Spte Tinplate Coil Food Pakket 0,15 mm - 0,7 mm dik Attribuut Waarde Productnaam: Jis GB T3 Temper spte Tinplate voor voedselpakket 0,15 mm-0,7 mm dik Coating: 2.8/2.8 5.6/2.8 5.6/5.6G/㎡ Oppervlakteafwerking: B (Bright) R (Stone) S (zilver) Dikte: 0,1-4,5 mm, 0,2 mm ~ 4,0 mm ...
0.5mm MR SPCC Staal Tinplate Food Grade Can Prime Elektrolytisch Tinplate 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Anti-roest staal tinplate T1 tot en met T5 drankenblikken tinplate coating DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
0,28 mm DR8 elektrolytische blikspoel voor melkpoederblikken voor zuigelingenvoeding
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
0,28 mm T4 blikblad 2,8 / 2,8 voor zeevruchtenblikken, JIS-gecertificeerde elektrolytische blikrol
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.