JIS GB T3 Temper SPTE طومار مواد غذایی 0.15mm - 0.7mm ضخامت
جزئیات محصول
| نام محصول:: | JIS GB T3 Temper SPTE Tinplate برای بسته بندی مواد غذایی 0.15mm-0.7mm ضخامت | پوشش:: | 2.8/2.8 5.6/2.8 5.6/5.6g/㎡ |
|---|---|---|---|
| پایان سطح:: | B(روشن) R(Stone) S(نقره ای) | ضخامت:: | 0.1-4.5mm، 0.2mm~4.0mm |
| تحمل:: | ±1% | کاربرد:: | بسته بندی فلزی، قوطی های مواد غذایی، قوطی های رنگ شده، جعبه قلع قوطی قلع |
| خلق و خوی:: | T-2 ، T2.5 T-3 ، T-4 ، T-5 ، DR-7 ، DR8 ، DR9 | بندر:: | بندر شانگهای |
| برجسته کردن |
فقط از قوطی,فقط طومار قلع,پلاک استین,jis tinplate roll,gb spte tinplate |
||
توضیحات محصول
| ویژگی | مقدار |
|---|---|
| نام محصول: | JIS GB T3 Temper SPTE Tinplate For Food Package 0.15mm-0.7mm Thick |
| پوشش: | 2.8/2.8 5.6/2.8 5.6/5.6g/㎡ |
| پایان سطح: | B(روشن) R(سنگی) S(نقره ای) |
| ضخامت: | 0.1-4.5mm,0.2mm~4.0mm |
| تلرانس: | ±1% |
| کاربرد: | بسته بندی فلزی، قوطی های مواد غذایی، قوطی های رنگ شده، جعبه های حلبی |
| تمپر: | T-2,T2.5 T-3, T-4, T-5, DR-7,DR8, DR9 |
| بندر: | بندر شانگهای |
- ویژگی های فلز 100٪ قابل بازیافت:ورق قلع الکترولیتی یک منبع کاملاً قابل بازیافت است که در طول بازیافت هیچ تخریبی در مواد ایجاد نمی شود.
- فرآیند بازیافت کارآمد:فقط به جداسازی مغناطیسی با مصرف انرژی فقط 1/3-1/4 تولید فولاد اصلی نیاز دارد که به طور قابل توجهی انتشار کربن را کاهش می دهد.
- بهره وری مواد:مشخصات نازک (0.14-0.5 میلی متر) الزامات استحکام را برآورده می کند در حالی که مصرف مواد را 80٪ در مقایسه با بسته بندی شیشه ای کاهش می دهد.
- مزایای تولید:فرآیند صنعتی بالغ با آبکاری قلع یکنواخت و مهر و موم های جوش خوب، که منجر به 15٪ -20٪ هزینه تولید واحد کمتر از قوطی های آلومینیومی می شود.
- ماندگاری طولانی:مقاومت در برابر خوردگی عالی، ماندگاری 2-3 ساله برای مواد غذایی کنسرو شده را امکان پذیر می کند و ضایعات را کاهش می دهد.
- اقتصاد بازیافت:ورق قلع بازیافتی مستقیماً جایگزین سنگ آهن در فولادسازی با قیمت گذاری پایدار بازار می شود.
- ایمنی مواد غذایی:لایه آبکاری قلع برای تماس با مواد غذایی ایمن است و هیچ مشکلی در خلوص مواد در طول بازیافت وجود ندارد.
- تعادل زیست محیطی:در خطر زباله های دریایی و پایداری در دمای بالا نسبت به بسته بندی پلاستیکی برتری دارد و هزینه های چرخه عمر کامل کمتری دارد.
| نام | JIS GB T3 Temper SPTE Tinplate For Food Package 0.15mm-0.7mm Thick |
| استاندارد | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS, و غیره |
| درجه | SGCC, DX51D DX52D DX53D, CS G230-550, و غیره |
| ضخامت | 0.12-6.0mm یا سفارشی |
| عرض | 600-1500mm یا سفارشی |
| وزن کویل | 3-10 تن یا در صورت نیاز |
| ابعاد کویل | شناسه: 508 میلی متر یا 610 میلی متر |
| تمپر | T1, T2, T3, T4, T5, DR7, DR8, DR9, TH550, TH580, TH620, TH660 |
| پوشش (g/m2) | 1.1/1, 2.0/2.0, 2.8/2.8, 2.8/5.6, 5.6/5.6, 8.4/8.4, 11.2/11.2 یا سفارشی |
| پایان سطح | پایان روشن/سنگی/نقره ای با عملیات غیرفعال سازی، روغن DOS |
| بسته بندی | بسته بندی صادراتی استاندارد یا سفارشی |
| پرداخت | T/T, D/A, D/P, L/C, Western Union, MoneyGram یا سفارشی |
| نمونه ها | در صورت درخواست در دسترس است |
| تحویل | معمولاً ظرف 7 روز (بستگی به مقدار دارد) |
| گواهی | ISO 9001-2008, CE, و غیره |
| برنامه های کاربردی | قوطی های مواد غذایی، چای، روغن، رنگ، مواد شیمیایی، آئروسل، هدایا، چاپ |
- قیمت مناسب با کیفیت عالی
- موجودی فراوان و تحویل سریع
- تجربه عرضه غنی با خدمات صمیمانه
✔ کیفیت عالی با قیمت های رقابتی
✔ کنترل کیفیت دقیق برای عملکرد ثابت
✔ تحویل سریع (5-7 روز پس از واریز)
✔ اندازه ها و پوشش های قابل تنظیم
• ≤ $1000: 100٪ پیش پرداخت
• > $1000: 30٪ سپرده، موجودی قبل از حمل و نقل (T/T یا LC در دید)
نکات برجسته محصول
JIS GB T3 Temper SPTE Tinplate Coil Food Package 0.15mm - 0.7mm Thick ویژگی مقدار نام محصول: JIS GB T3 Temper SPTE Tinplate For Food Package 0.15mm-0.7mm Thick پوشش: 2.8/2.8 5.6/2.8 5.6/5.6g/㎡ پایان سطح: B(روشن) R(سنگی) S(نقره ای) ضخامت: 0.1-4.5mm,0.2mm~4.0mm تلرانس: ±1% کاربرد: بسته بندی فلزی، قوطی ...
0.5mm MR SPCC فولاد ورق قلع اندود درجه غذایی قوطی ورق قلع اندود الکترولیتی اولیه 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
ضد زنگ استیل قوطی T1 تا T5 قوطی نوشیدنی قوطی DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
کویل حلبی الکترولیتی 0.28 میلی متری DR8 برای قوطی های شیر پودر شیر نوزادان
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
ورق حلبی 0.28 میلیمتری T4 2.8/2.8 برای قوطیهای غذاهای دریایی، کویل قلعدار الکترولیتی دارای گواهی JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
لطفا از فرم تماس آنلاین در زیر استفاده کنید اگر سوالی دارید، تیم ما در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت.