İçecek kutuları için elektrolitik teneke plaka için özelleştirilebilir kalay kaplama ve temper
Ürün Detayları
| Ürün Adı:: | İçecek kutuları için elektrolitik teneke plaka için özelleştirilebilir kalay kaplama ve temper | Kalay Kaplama:: | 1.1/1.1,2.0/2.0,2.8/2.8,5.6/5.6, vb. veya müşteriye özel |
|---|---|---|---|
| Yüzey:: | Parlak, Taş, Mat, Şerit, işlenmemiş taş | Kullanmak:: | yemek kutusu, et kutusu, domates kutusu, aerosol kutusu, süt kutusu vb. |
| Genişlik:: | 600-1010mm,853mm, 858mm, 948mm, özelleştirilmiş | Paket:: | dumanlı ahşap palet veya özelleştirilmiş demir koruma |
| Kalınlık:: | 0,16 mm-0,45 mm | sertlik:: | T49, T53, T57,T61, T65, TH520, TH550, TH580, TH620. |
| Vurgulamak |
elektrolitik çelik teneke plaka,kutular çelik teneke,kutular elektrolitik teneke plaka |
||
Ürün Tanımı
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Ürün Adı | İçecek Kutuları İçin Özelleştirilebilir Kalay Kaplama ve Temper |
| Kalay Kaplama | 1.1/1.1, 2.0/2.0, 2.8/2.8, 5.6/5.6, Vb. Veya Özelleştirilmiş |
| Yüzey İşlemi | Parlak, Taş, Mat, Gümüş, Kaba Taş |
| Kullanım | Gıda Kutusu, Et Kutusu, Domates Kutusu, Aerosol Kutusu, Süt Ürünleri Kutusu Vb. |
| Genişlik | 600-1010mm, 853mm, 858mm, 948mm, Özelleştirilmiş |
| Paket | Fümigasyonlu Ahşap Paletli Demir Koruma Veya Özelleştirilmiş |
| Kalınlık | 0.16mm-0.45mm |
| Sertlik | T49, T53, T57, T61, T65, TH520, TH550, TH580, TH620 |
Teneke, mükemmel özelliklere sahiptir ve bu da onu ihracat ürünlerinde yaygın olarak kullanılmasını sağlar. Teneke malzemelerin yaklaşık %70'i, bira kutuları ve gıda kutuları gibi gıda ve içecek ambalajları için kullanılır. Ayrıca kimyasal, ilaç, elektromekanik ve donanım endüstrileri için ortak ambalaj ve ham madde olarak hizmet vermektedir.
- Büyük Uluslararası Pazar Talebi: Küresel ticaretin gelişimi ile birlikte, teneke ambalaj talebi dünya çapında büyümeye devam ediyor. Çin, Amerika Birleşik Devletleri, Almanya ve diğer ülkelerdeki zanaat bira şirketleri, küresel tedarik zincirlerine uyum sağlamak için yaygın olarak teneke ambalaj kullanmaktadır.
- Özelleştirilmiş Ambalaj Avantajları:
- Ürün Koruması: Teneke, mükemmel nem geçirmezlik, anti-oksidasyon ve sızdırmazlık özelliklerine sahip, güçlü ve dayanıklıdır
- Çevresel Olarak Sürdürülebilir: %100 geri dönüştürülebilir ve küresel geri dönüşüm oranları %75'i aşmaktadır (bazı gelişmiş ülkelerde %90'ın üzerinde)
- Cam şişelere kıyasla daha enerji verimli geri dönüşüm süreci
| Parametre | Şartname |
|---|---|
| Kalınlık | 0.12mm-0.55mm |
| Genişlik | 200mm-1250mm |
| Uzunluk | Müşteri gereksinimine veya rulo halinde |
| Sertlik | T1, T2, T2.5, T3, T4, T5, DR-8, DR-7M |
| Kalay Kaplama | 2.0/2.0, 2.2/2.2, 2.8/2.8, 5.6/5.6 |
| Kalay Kaplama Ağırlığı | 1.1g/m2-8.4g/m2 |
| Standart | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| Malzeme | MR, SPCC |
| Yüzey | Taş, Parlak, altın laklı |
| Uygulama | Kimyasal kutular, gıda kutuları, çay kutuları ve diğer kaplar |
| Ambalaj | Standart ihracat paketi |
- Birinci sınıf kalite ve uygun fiyat
- Satış sonrası hizmet ile geniş mükemmel deneyimler
- Ürün kalitesini sağlamak için sorumlu QC tarafından kontrol edilen her işlem
- Güvenli ambalajı sağlamak için profesyonel paketleme ekipleri
- Deneme siparişleri bir hafta içinde tamamlandı
- Gereksinimlerinize göre sağlanan numuneler
Ürün Özellikleri
İçecek Kutuları İçin Özelleştirilebilir Kalay Kaplama ve Temper Ürün Özellikleri Özellik Değer Ürün Adı İçecek Kutuları İçin Özelleştirilebilir Kalay Kaplama ve Temper Kalay Kaplama 1.1/1.1, 2.0/2.0, 2.8/2.8, 5.6/5.6, Vb. Veya Özelleştirilmiş Yüzey İşlemi Parlak, Taş, Mat, Gümüş, Kaba Taş Kullanım G...
0.5mm MR SPCC Çelik Teneke Gıda Sınıfı Teneke Kutu Astar Elektrolitik Teneke 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Paslanmaz çelik teneke T1'den T5'e kadar içecekler teneke kaplama DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Bebek Formülü Süt Tozu Kutuları için 0.28mm DR8 Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Deniz Ürünleri Kutuları için 0.28mm T4 Teneke Levha 2.8/2.8, JIS Sertifikalı Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.