Aanpasbare tincoating en -temperatuur voor elektrolytische tinplaten voor drankenblikken
Productdetails
| Productnaam:: | Aanpasbare tincoating en -temperatuur voor elektrolytische tinplaten voor drankenblikken | Tin Coating:: | 1.1/1.1, customerized 2.0/2.0, 2.8/2.8, 5.6/5.6, enz. of |
|---|---|---|---|
| Oppervlakte afwerking:: | Helder, Steen, Steen, Strook, ruwe steen | Gebruik:: | voedselblik, vleesblik, tomatenblik, spuitbus, zuivelblik enz |
| Breedte:: | 600-1010 mm, 853 mm, 858 mm, 948 mm, aangepast | Verpakking:: | ijzeren bewaker met rokende houten pallet of als aangepast |
| Dikte:: | 0.16mm0.45mm | Hardheid:: | T49, T53, T57, T61, T65, TH520, TH550, TH580, TH620. |
| Markeren |
elektrolytisch vertind staal,blikjes van staal,Blikken Elektrolytisch Tin Plate |
||
Productomschrijving
| Kenmerk | Waarde |
|---|---|
| Productnaam | Aanpasbare Tin Coating en Temper voor Elektrolytisch Vertind Plaatstaal voor Drankblikjes |
| Tin Coating | 1.1/1.1, 2.0/2.0, 2.8/2.8, 5.6/5.6, Etc. Of Aangepast |
| Oppervlakteafwerking | Helder, Steen, Mat, Zilver, Ruwe Steen |
| Gebruik | Voedselblik, Vleesblik, Tomatenblik, Spuitbus, Zuivelblik, Etc. |
| Breedte | 600-1010mm, 853mm, 858mm, 948mm, Aangepast |
| Verpakking | IJzeren Bescherming Met Berokingshouten Pallet Of Op Maat |
| Dikte | 0.16mm-0.45mm |
| Hardheid | T49, T53, T57, T61, T65, TH520, TH550, TH580, TH620 |
Blik heeft uitstekende eigenschappen, waardoor het veel wordt gebruikt in exportproducten. Ongeveer 70% van de blikmaterialen wordt gebruikt voor voedsel- en drankverpakkingen, zoals bierblikjes en voedselblikken. Het dient ook als gemeenschappelijke verpakking en grondstof voor de chemische, farmaceutische, elektromechanische en hardware-industrie.
- Grote Internationale Marktvraag: Met de ontwikkeling van de wereldhandel blijft de vraag naar blikverpakkingen wereldwijd groeien. Ambachtelijke bierbedrijven in China, de Verenigde Staten, Duitsland en andere landen gebruiken uitgebreid blikverpakkingen om zich aan te passen aan de wereldwijde toeleveringsketens.
- Voordelen van Aangepaste Verpakkingen:
- Productbescherming: Blik is sterk en duurzaam met uitstekende vochtbestendige, anti-oxidatie en afdichtingseigenschappen
- Milieuvriendelijk: 100% recyclebaar met wereldwijde recyclingpercentages van meer dan 75% (meer dan 90% in sommige ontwikkelde landen)
- Energie-efficiënter recyclingproces in vergelijking met glazen flessen
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Dikte | 0.12mm-0.55mm |
| Breedte | 200mm-1250mm |
| Lengte | Als klantvereiste of spoel |
| Hardheid | T1, T2, T2.5, T3, T4, T5, DR-8, DR-7M |
| Tin Coating | 2.0/2.0, 2.2/2.2, 2.8/2.8, 5.6/5.6 |
| Tin Coating Gewicht | 1.1g/m2-8.4g/m2 |
| Standaard | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| Materiaal | MR, SPCC |
| Afwerking | Steen, Helder, geverfd goud |
| Toepassing | Chemische blikken, voedselblikken, theeblikken en andere containers |
| Verpakking | Standaard exportverpakking |
- Eersteklas kwaliteit en redelijke prijs
- Uitgebreide uitstekende ervaringen met after-sales service
- Elk proces gecontroleerd door verantwoordelijke QC om de productkwaliteit te waarborgen
- Professionele verpakkingsteams om een veilige verpakking te garanderen
- Proefbestellingen voltooid binnen een week
- Monsters verstrekt volgens uw vereisten
Producthoogtepunten
Aanpasbare Tin Coating en Temper voor Elektrolytisch Vertind Plaatstaal voor Drankblikjes Productspecificaties Kenmerk Waarde Productnaam Aanpasbare Tin Coating en Temper voor Elektrolytisch Vertind Plaatstaal voor Drankblikjes Tin Coating 1.1/1.1, 2.0/2.0, 2.8/2.8, 5.6/5.6, Etc. Of Aangepast ...
0.5mm MR SPCC Staal Tinplate Food Grade Can Prime Elektrolytisch Tinplate 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Anti-roest staal tinplate T1 tot en met T5 drankenblikken tinplate coating DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
0,28 mm DR8 elektrolytische blikspoel voor melkpoederblikken voor zuigelingenvoeding
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
0,28 mm T4 blikblad 2,8 / 2,8 voor zeevruchtenblikken, JIS-gecertificeerde elektrolytische blikrol
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.