Προσαρμόσιμη Επίστρωση Κασσίτερου και Βαθμός Σκληρότητας για Ηλεκτρολυτική Λευκοσιδηροδοσία για Κουτιά Ποτών
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Ονομασία του προϊόντος:: | Προσαρμόσιμη Επίστρωση Κασσίτερου και Βαθμός Σκληρότητας για Ηλεκτρολυτική Λευκοσιδηροδοσία για Κουτ | Επίστρωμα κασσίτερου:: | 1.1/1.1, 2.0/2.0, 2.8/2.8, 5.6/5.6, κ.λπ. ή |
|---|---|---|---|
| Επιφάνεια:: | Φωτεινός, πέτρινος, μεταλλίνη, αγκίδα, τραχιά πέτρα | Χρήση:: | κουτί φαγητού, κονσέρβα κρέατος, κονσέρβα ντομάτας, κουτί αεροζόλ, κουτί γαλακτοκομικών κ.λπ |
| Πλάτος:: | 600-1010mm, 853mm, 858mm, 948mm, προσαρμοσμένο | Συσκευή:: | σιδερένιο προστατευτικό με ατμισμένη ξύλινη παλέτα ή σύμφωνα με τις ανάγκες σας |
| Δάχος:: | 0.16mm0.45mm | Σκληρότητα:: | T49, T53, T57, T61, T65, TH520, TH550, TH580, TH620. |
| Επισημαίνω |
Ελικολυπτικό χάλυβα,δοχεία χάλυβα από λευκοσίδηρο,Ηλεκτρολυτικό πιάτο κασσίτερου δοχείων |
||
Περιγραφή προϊόντων
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Προσαρμόσιμη επίστρωση κασσίτερου και θερμοκρασία για ηλεκτρολυτική πλακέτα κασσίτερου για κονσέρβες ποτών |
| Επιχρίσεις από κασσίτερο | 1.1/1.12,0/2.0, 2.8/2.8, 5.6/5.6, κλπ. Ή προσαρμοσμένα |
| Τελεία επιφάνειας | Φωτεινή, πέτρα, ματ, ασημένια, σκληρή πέτρα |
| Χρήση | Κονσέρβες τροφίμων, Κονσέρβες κρέατος, Κονσέρβες ντομάτας, Κονσέρβες αερολύματος, Κονσέρβες γαλακτοκομικών κλπ. |
| Διάμετρο | 600-1010mm, 853mm, 858mm, 948mm, Προσαρμοσμένο |
| Πακέτο | Σιδερένιο φύλακα με φούσκωμα ξύλινη παλέτα ή όπως έχει προσαρμοστεί |
| Δάχος | 0.16mm-0.45mm |
| Σκληρότητα | Τ49, T53, T57, T61, T65, TH520, TH550, TH580, TH620 |
Το κασσίτερο έχει εξαιρετικές ιδιότητες, γεγονός που το καθιστά ευρέως χρησιμοποιούμενο σε εξαγωγικά προϊόντα.Επίσης χρησιμεύει ως κοινή συσκευασία και πρώτη ύλη για χημικά, φαρμακευτική, ηλεκτρομηχανική και υλικοτεχνική βιομηχανία.
- Μεγάλη διεθνής ζήτηση:Με την ανάπτυξη του παγκόσμιου εμπορίου, η ζήτηση για συσκευασίες από κασσίτερο συνεχίζει να αυξάνεται παγκοσμίως.Η Γερμανία και άλλες χώρες χρησιμοποιούν εκτενώς συσκευασίες από κασσίτερο για να προσαρμοστούν στις παγκόσμιες αλυσίδες εφοδιασμού.
- Προνομιούχα Συσκευάσματα
- Προστασία προϊόντος: Η κασσίτερος είναι ισχυρή και ανθεκτική με εξαιρετικές ιδιότητες ανθεκτικότητας στην υγρασία, αντιοξειδωτικότητας και σφραγίδωσης
- Περιβαλλοντικά βιώσιμη: 100% ανακυκλώσιμη με παγκόσμιο ποσοστό ανακύκλωσης που υπερβαίνει το 75% (πάνω από 90% σε ορισμένες ανεπτυγμένες χώρες)
- Πιο ενεργειακά αποδοτική διαδικασία ανακύκλωσης σε σύγκριση με τα γυάλινα μπουκάλια
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Δάχος | 0.12mm-0.55mm |
| Διάμετρο | 200 mm-1250 mm |
| Διάρκεια | Ως απαίτηση του πελάτη ή σπείρα |
| Σκληρότητα | T1, T2, T2.5, T3, T4, T5, DR-8, DR-7M |
| Επιχρίσεις από κασσίτερο | 2.0/2.0, 2.2/2.2, 2.8/2.8, 5.6/5.6 |
| Βάρος επίστρωσης κασσίτερου | 1.1g/m2-8.4g/m2 |
| Τύπος | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| Υλικό | MR, SPCC |
| Τελείωσε. | Πέτρα, λαμπερή, χρυσαφένια |
| Εφαρμογή | Χημικά δοχεία, δοχεία τροφίμων, δοχεία τσαγιού και άλλα δοχεία |
| Συσκευή | Τυπικό πακέτο εξαγωγής |
- Υψηλή ποιότητα και λογική τιμή
- Μεγάλη εξαιρετική εμπειρία με την υπηρεσία μετά την πώληση
- Κάθε διαδικασία ελέγχεται από υπεύθυνο QC για να εξασφαλιστεί η ποιότητα του προϊόντος
- Επαγγελματικές ομάδες συσκευασίας για την εξασφάλιση ασφαλούς συσκευασίας
- Δοκιμαστικές εντολές ολοκληρώθηκαν εντός μιας εβδομάδας
- Δείγματα που παρέχονται σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Προσαρμόσιμη επίστρωση κασσίτερου και θερμοκρασία για ηλεκτρολυτική πλακέτα κασσίτερου για κονσέρβες ποτών Προδιαγραφές προϊόντος Ειδικότητα Αξία Ονομασία του προϊόντος Προσαρμόσιμη επίστρωση κασσίτερου και θερμοκρασία για ηλεκτρολυτική πλακέτα κασσίτερου για κονσέρβες ποτών Επιχρίσεις από κασσίτερο ...
0.5mm MR SPCC Χάλυβα Τσιμέντο Τροφίμων Κατηγορία Can Prime Ηλεκτρολυτική Τσιμέντο 0,15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Αντισκωριακό Ατσάλι Λευκοσιδήρου T1 έως T5 για Κονσέρβες Ποτών Επίστρωση DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Πηνίο 0,28 mm DR8 ηλεκτρολυτικό λευκοσίδηρο για δοχεία γάλακτος σε σκόνη βρεφικής φόρμουλα
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Φύλλο λευκοσίδηρου 0,28 mm T4 2,8/2,8 για κουτιά θαλασσινών, πιστοποιημένο ηλεκτρολυτικό πηνίο από λευκοσίδηρο JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.