Elektrolitik Pre Tin Plated Steel 5.6 / 5.6 Korozyona Dirençli Elektro Tin Plating
Ürün Detayları
| Ürün Adı:: | Gıda Kutuları için Yüksek Kaliteli Elektrolitik Kalaylı Saclar Korozyona Dayanıklı Gıda Güvenli | Malzeme:: | MR,SPCC,prime teneke / TFS |
|---|---|---|---|
| Kalay Kaplama:: | 1.1/1.1, 2.8/2.8,5.6/5.6 vb. veya müşteriye özel | Yüzey:: | Parlak, Taş, Mat, Şerit, işlenmemiş taş |
| Kalınlık:: | 0,15-0,50 mm | sertlik:: | TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 |
| Standart:: | JIS DIN ASTM GB EN AISI | ||
| Vurgulamak |
Elektrolitik pre tin kaplama çelik,Pre tin plated çelik 5.6 / 5.6,Korrozyona dayanıklı elektro teneke kaplama |
||
Ürün Tanımı
| Ürün Adı: | Gıda Kutuları için Yüksek Kaliteli Elektrolitik Kalay Levhalar Korozyona Dayanıklı Gıda Güvenli |
|---|---|
| Malzeme: | MR, SPCC, birincil Kalaylı Sac / TFS |
| Kalay Kaplama: | 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, Veya Özelleştirilmiş |
| Yüzey: | Parlak, Taş, Mat, Gümüş, Kaba Taş |
| Kalınlık: | 0.15-0.50mm |
| Sertlik: | TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 |
| Standart: | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
Mükemmel korozyon direnci ve gıda güvenli özelliklere sahip, Gıda Kutuları için Yüksek Kaliteli Elektrolitik Kalay Levhalar.
Gıda Ambalaj Alanı
- Konserve yiyecekler: Et, balık, sebze ve meyveler için yaygın ambalaj malzemesi. Lezzet ve besin değerini korumak için hava ve nemi etkili bir şekilde izole eder.
- İçecek ambalajı: Gazlı içecekler, meyve suları ve çay içecekleri için kullanılır. Mükemmel korozyon direnci ve baskı yüzeyi sağlar.
- Diğer gıdalar: Çikolata, şeker, süt tozu ve diğer neme duyarlı ürünler kalaylı sac ambalajdan faydalanır.
Tıbbi Ambalaj Alanı
Oral sıvılar ve enjeksiyonlar gibi küçük hacimli ilaç ambalajları için idealdir. İlaçların depolama ve taşıma sırasında stabilitesini ve güvenliğini sağlamak için mükemmel bariyer özellikleri sağlar.
Kimyasal Ambalaj Alanı
Zayıf korozif kimyasal reaktifler ve küçük paketlenmiş boyalar için uygundur. Depolama ve taşıma sırasında sızıntıyı ve bozulmayı önler.
Diğer Ambalaj Alanları
Küçük donanım parçaları, elektronik bileşenler ve alet kapları için kullanılır. Taşıma ve depolama sırasında çarpışma ve oksidasyona karşı koruma sağlar.
| Kalınlık | 0.12mm-0.55mm |
| Genişlik | 200mm-1250mm |
| Uzunluk | Müşteri gereksinimine veya rulo |
| Sertlik | T1, T2, T2.5, T3, T4, T5, DR-8, DR-7M |
| Kalay kaplama | 2.0/2.0, 2.2/2.2, 2.8/2.8, 5.6/5.6 |
| Kalay Kaplama ağırlığı | 1.1g/m2-8.4g/m2 |
| Standart | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| Malzeme | MR, SPCC |
| Bitiş | Taş, Parlak, altın laklı |
| Uygulama | Kimyasal kutular, gıda kutuları, çay kutuları ve diğer kaplar |
| Ambalaj | Standart ihracat paketi |
- Birinci sınıf kalite ve uygun fiyat
- Satış sonrası hizmet ile geniş mükemmel deneyimler
- Her işlem kalite kontrol tarafından kontrol edilir
- Profesyonel paketleme ekipleri
- Deneme siparişinin bir hafta içinde tamamlanması
- Gereksinimlere göre sağlanan numuneler
Ek sorularınız için lütfen doğrudan bizimle iletişime geçin.
Ürün Özellikleri
Elektrolitik Ön Kalaylı Çelik 5.6 / 5.6 Korozyona Dayanıklı Elektro Kalay Kaplama Ürün Özellikleri Ürün Adı: Gıda Kutuları için Yüksek Kaliteli Elektrolitik Kalay Levhalar Korozyona Dayanıklı Gıda Güvenli Malzeme: MR, SPCC, birincil Kalaylı Sac / TFS Kalay Kaplama: 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, Veya ...
0.5mm MR SPCC Çelik Teneke Gıda Sınıfı Teneke Kutu Astar Elektrolitik Teneke 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Paslanmaz çelik teneke T1'den T5'e kadar içecekler teneke kaplama DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Bebek Formülü Süt Tozu Kutuları için 0.28mm DR8 Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Deniz Ürünleri Kutuları için 0.28mm T4 Teneke Levha 2.8/2.8, JIS Sertifikalı Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.