فولاد فلزي فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز
جزئیات محصول
| نام محصول:: | ورق های قوطی الکترولیتیکی با کیفیت بالا برای قوطی های مواد غذایی مقاوم به خوردگی | ماده:: | MR، SPCC، ورق قلع اول / TFS |
|---|---|---|---|
| پوشش قلع:: | 1.1/1.1، 2.8/2.8،5.6/5.6، و غیره یا مشتری | سطح:: | درخشان، سنگ، مات، برش، سنگ ناهموار |
| ضخامت:: | 0.15-0.50 میلی متر | سختی:: | TS230، TS245، TS260، TS275، TS290، TH415، TH435، TH520، TH550، TH580، TH620 |
| استاندارد:: | JIS DIN ASTM GB EN AISI | ||
| برجسته کردن |
فولاد فلز شده برقی,فولادی که از پنبه پوشیده شده 5.6 / 5.6,پوشش ضد خوردگی الکترو استین,pre tin plated steel 5.6 / 5.6,Corrosion Resistant electro tin plating |
||
توضیحات محصول
| نام محصول: | ورق های قلع اندود الکترولیتی با کیفیت بالا برای قوطی های مواد غذایی مقاوم در برابر خوردگی و ایمن برای مواد غذایی |
|---|---|
| جنس: | MR, SPCC, prime Tinplate / TFS |
| پوشش قلع: | 1.1/1.1، 2.8/2.8، 5.6/5.6 و غیره یا سفارشی |
| سطح: | براق، سنگی، مات، نقره ای، سنگ خشن |
| ضخامت: | 0.15-0.50 میلی متر |
| سختی: | TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 |
| استاندارد: | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
ورق های قلع اندود الکترولیتی با کیفیت بالا برای قوطی های مواد غذایی با مقاومت عالی در برابر خوردگی و خواص ایمن برای مواد غذایی.
زمینه بسته بندی مواد غذایی
- غذای کنسرو شده: ماده بسته بندی رایج برای گوشت، ماهی، سبزیجات و میوه ها. به طور موثر هوا و رطوبت را جدا می کند تا طعم و تغذیه را حفظ کند.
- بسته بندی نوشیدنی: برای نوشیدنی های گازدار، آب میوه ها و نوشیدنی های چای استفاده می شود. مقاومت عالی در برابر خوردگی و سطح چاپ را فراهم می کند.
- سایر غذاها: شکلات، آب نبات، پودر شیر و سایر محصولات حساس به رطوبت از بسته بندی قلع اندود بهره مند می شوند.
زمینه بسته بندی پزشکی
ایده آل برای بسته بندی داروهای با حجم کم مانند مایعات خوراکی و تزریقات. خواص مانع عالی را فراهم می کند تا از پایداری و ایمنی دارو در حین نگهداری و حمل و نقل اطمینان حاصل شود.
زمینه بسته بندی شیمیایی
مناسب برای معرف های شیمیایی ضعیف خورنده و رنگ های بسته بندی شده کوچک. از نشت و خراب شدن در حین نگهداری و حمل و نقل جلوگیری می کند.
سایر مناطق بسته بندی
برای قطعات سخت افزاری کوچک، قطعات الکترونیکی و ظروف ابزار استفاده می شود. محافظت در برابر برخورد و اکسیداسیون در حین حمل و نقل و نگهداری را فراهم می کند.
| ضخامت | 0.12mm-0.55mm |
| عرض | 200mm-1250mm |
| طول | به عنوان نیاز مشتری یا کویل |
| سختی | T1, T2, T2.5, T3, T4, T5, DR-8, DR-7M |
| پوشش قلع | 2.0/2.0, 2.2/2.2, 2.8/2.8, 5.6/5.6 |
| وزن پوشش قلع | 1.1g/m2-8.4g/m2 |
| استاندارد | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| جنس | MR, SPCC |
| پایان | سنگی، براق، لاک زده شده با طلا |
| کاربرد | قوطی های مواد شیمیایی، قوطی های مواد غذایی، قوطی های چای و سایر ظروف |
| بسته بندی | بسته بندی صادراتی استاندارد |
- کیفیت عالی و قیمت مناسب
- تجربیات عالی گسترده با خدمات پس از فروش
- هر فرآیند توسط کنترل کیفیت بررسی می شود
- تیم های بسته بندی حرفه ای
- تکمیل سفارش آزمایشی در عرض یک هفته
- نمونه ها طبق الزامات ارائه می شوند
برای هر سوال اضافی، لطفا مستقیما با ما تماس بگیرید.
نکات برجسته محصول
فولاد قلع اندود الکترولیتی 5.6 / 5.6 مقاوم در برابر خوردگی آبکاری الکترو قلع مشخصات محصول نام محصول: ورق های قلع اندود الکترولیتی با کیفیت بالا برای قوطی های مواد غذایی مقاوم در برابر خوردگی و ایمن برای مواد غذایی جنس: MR, SPCC, prime Tinplate / TFS پوشش قلع: 1.1/1.1، 2.8/2.8، 5.6/5.6 و غیره یا سفار...
0.5mm MR SPCC فولاد ورق قلع اندود درجه غذایی قوطی ورق قلع اندود الکترولیتی اولیه 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
ضد زنگ استیل قوطی T1 تا T5 قوطی نوشیدنی قوطی DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
کویل حلبی الکترولیتی 0.28 میلی متری DR8 برای قوطی های شیر پودر شیر نوزادان
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
ورق حلبی 0.28 میلیمتری T4 2.8/2.8 برای قوطیهای غذاهای دریایی، کویل قلعدار الکترولیتی دارای گواهی JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
لطفا از فرم تماس آنلاین در زیر استفاده کنید اگر سوالی دارید، تیم ما در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت.