Elektrolytisch pre-tin geplatte staal 5.6 / 5.6 Corrosiebestendige elektro-tin-plating
Productdetails
| Productnaam:: | Hoogwaardige elektrolytisch vertinde plaat voor voedselblikken, corrosiebestendig, voedselveilig | Materiaal:: | M., SPCC, eerste blik/TFS |
|---|---|---|---|
| Tin Coating:: | 1.1/1.1, customerized 2.8/2.8, 5.6/5.6, enz. of | Oppervlak:: | Helder, Steen, Steen, Strook, ruwe steen |
| Dikte:: | 0.15-0.50 mm | Hardheid:: | TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 |
| Standaard: | JIS DIN ASTM GB ENGELSE AISI | ||
| Markeren |
Elektrolytisch geplatte staal,met voorstenafgeplatte staal 5.6 / 5.6,Korrosiebestendig elektrostinplaat |
||
Productomschrijving
| Productnaam: | Hoogwaardige elektrolytische tinplaten voor voedselblikken Corrosiebestendig voedselveilig |
|---|---|
| Materiaal: | MR, SPCC, prima Tinplate / TFS |
| met een gewicht van niet meer dan 10 kg | 1.1/1.1, 2,8/2.8, 5.6/5.6Of aangepast. |
| Oppervlak: | Helder, steen, mat, zilver, ruw steen |
| Dikte: | 0.15-0.50 mm |
| Hardheid: | TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 |
| Standaard | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
Hoogwaardige elektrolytische tinplaten voor voedselblikken met uitstekende corrosiebestendigheid en voedselveiligheids eigenschappen.
Voedselverpakkingsgebied
- Geladen voedsel:Gewoon verpakkingsmateriaal voor vlees, vis, groenten en fruit.
- Verpakking van dranken:Gebruikt voor koolzuurhoudende dranken, sappen en thee dranken.
- Andere levensmiddelen:Chocolade, snoep, melkpoeder en andere vochtgevoelige producten hebben baat bij een blikverpakking.
Medisch verpakkingsgebied
Ideaal voor kleine verpakkingen van geneesmiddelen zoals orale vloeistoffen en injecties.
Gebied chemische verpakkingen
Geschikt voor zwak corrosieve chemische reagentia en verf in kleine verpakkingen.
Andere verpakkingsgebieden
Gebruikt voor kleine hardwareonderdelen, elektronische componenten en gereedschapscontainers. Biedt bescherming tegen botsingen en oxidatie tijdens transport en opslag.
| Dikte | 0.12mm-0.55mm |
| Breedte | 200 mm-1250 mm |
| Lange | Als klantvereiste of spoel |
| Hardheid | T1, T2, T2.5, T3, T4, T5, DR-8, DR-7M |
| met een breedte van niet meer dan 15 mm | 2.0/2.0, 2.2/2.2, 2,8/2.8, 5.6/5.6 |
| Gewicht van de tincoating | 1.1g/m2-8.4g/m2 |
| Standaard | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| Materiaal | MR, SPCC |
| Afmaken. | Steen, helder, goud gelakt |
| Toepassing | chemische blikken, voedselblikken, theeblikken en andere verpakkingen |
| Verpakking | Standaardpakket voor uitvoer |
- Topkwaliteit en redelijke prijs
- Uitstekende ervaringen met de after-sale service
- Elk proces wordt gecontroleerd door kwaliteitscontrole
- Professionele verpakkingsteams
- Voltooiing van de proefopdracht binnen een week
- Monsters verstrekt volgens de voorschriften
Voor aanvullende vragen kunt u rechtstreeks contact met ons opnemen.
Producthoogtepunten
Elektrolytisch pre-tin geplatte staal 5.6 / 5.6 Corrosiebestendige elektro-tin-plating Productspecificaties Productnaam: Hoogwaardige elektrolytische tinplaten voor voedselblikken Corrosiebestendig voedselveilig Materiaal: MR, SPCC, prima Tinplate / TFS met een gewicht van niet meer dan 10 kg 1.1/1...
0.5mm MR SPCC Staal Tinplate Food Grade Can Prime Elektrolytisch Tinplate 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Anti-roest staal tinplate T1 tot en met T5 drankenblikken tinplate coating DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
0,28 mm DR8 elektrolytische blikspoel voor melkpoederblikken voor zuigelingenvoeding
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
0,28 mm T4 blikblad 2,8 / 2,8 voor zeevruchtenblikken, JIS-gecertificeerde elektrolytische blikrol
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.