2.2 / 2.2 Elektrolitik teneke plaka bobini Boyalı Konserve T2 T3 T3.5 T4 Teneke kaplama çelik
Ürün Detayları
| Ürün Adı:: | 2.2/2.2 Sertlik Elektrolitik teneke bobin Boyalı kutular için T2 T3 T3.5 T4 Teneke Kaplama Çelik | Kaplama:: | 2,8/2,8 5,6/2,8 5,6/5,6 gr/㎡ |
|---|---|---|---|
| Bobin Ağırlığı:: | 3-5 Ton veya gereği olarak | Kalınlık:: | 0,1-4,5 mm,0,2 mm~4,0 mm |
| Tolerans:: | ±% 1 | Başvuru:: | Metal Ambalaj, Gıda Kutuları, boyalı kutular, teneke kutu teneke kutu |
| Öfke:: | T-2, T2.5 T-3, T-4, T-5, DR-7, DR8, DR9 | Liman:: | Şangay Limanı |
| Vurgulamak |
t4 teneke kaplamalı çelik,2.2 / 2.2 elektrolitik teneke plaka,Elektrolitik katranla kaplanmış çelik |
||
Ürün Tanımı
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Ürün Adı: | 2.2/2.2 Sertlik Boyalı konserveler için elektrolitik teneke bobin T2 T3 T3.5 T4 Teneke kaplama çelik |
| Kaplama: | 2.8/2.8 5.6/2.8 5.6/5.6g/m2 |
| Bobin ağırlığı: | 3-5 ton veya gereksinim olarak |
| Kalınlığı: | 0.1-4.5mm,0.2mm~4.0mm |
| Tolerans: | ±1% |
| Uygulama: | Metal ambalaj, yiyecek konserveleri, boyalı konserveler, teneke kutu |
| Sıcaklık: | T-2, T2.5 T-3, T-4, T-5, DR-7, DR8, DR9 |
| Liman: | Şangay Limanı |
- Mükemmel fiziksel engel:Metal substrat dayanıklıdır ve ekstrüzyona ve çarpışmaya karşı dayanıklıdır.,Özellikle uzun süre saklanması gereken et, balık, konserve ve diğer gıdalar için uygundur.
- Yüksek sıcaklığa dayanıklılık ve kimyasal istikrar:Yüksek sıcaklıkta sterilizasyon işlemlerine dayanabilir (konzerve sterilizasyon gibi).Tuzlar ve diğer gıda bileşenleri, metal iyon göçünü önlemek ve gıda güvenliği sağlamak.
- Keskin mühürleme performansı:Kapalı ambalajlama, gıdaların raf ömrünü uzatmak ve içindekilerin sızmasını önlemek için "vakum ortamı" oluşturmak için crimping ve kaynak gibi süreçlerle elde edilir.Sıvı ve yarı katı gıdalar (içecekler ve soslar gibi) için uygundur..
- Çevre dostu temel malzeme:Sonsuza kadar geri dönüştürülebilir metal özellikleri,% 100 geri dönüştürülebilirlik ve sıfır kayıp döngüsü.İkisi de tamamen geri dönüştürülebilir malzemeler..
- Geri dönüşüm verimliliği ve enerji tasarrufu:Geri dönüştürülmüş teneke tabakasının enerji tüketimi, orijinal çelikten sadece %30-40'dır.Hava kirliliğinin %60'ını ve su tüketiminin %40'ını azaltırken.
| Adı | 2.2/2.2 Sertlik Boyalı konserveler için elektrolitik teneke bobin T2 T3 T3.5 T4 Teneke kaplama çelik |
| Standart | AISI, ASTM, bs, DIN, GB, JIS vb. |
| Sınıf | SGCC, DX51D DX52D DX53D, CS G230-550, vb. |
| Kalınlığı | 0.12-6.0mm veya müşteri gereksinimlerine göre |
| Genişliği | 600-1500mm veya müşteri gereksinimlerine göre |
| Bobin Ağırlığı | 3-10 ton veya gerekirse |
| Bobin Boyutu | ID: 508mm veya 610mm |
| Temperatör | T1, T2, T3, T4, T5, DR7, DR8, DR9, TH550, TH580, TH620, TH660 |
| Kaplama ((g/m2) | 1.1/1, 2.0/2.0, 2.8/2.8, 2.8/5.6, 5.6/5.6, 8.4/8.4, 11.2/11.2 ((g/m2), vb. veya müşteri gereksinimlerine göre |
| Yüzey Dönüşümü | Parlak / Taş / Passivasyon tedavisi ile Gümüş finiş, DOS yağı |
| Paketleme | Standart ihracat ambalajı veya müşteri gereksinimlerine göre |
| Ödeme | T/T, D/A, D/P, L/C, Western Union, MoneyGram veya müşteri gereksinimlerine göre |
| Örnekler | Örnek verebilir. |
| Teslimat | Genellikle 7 gün içinde, zaman ürün sayısına bağlıdır |
| Sertifika | ISO 9001-2008, CE vb. |
| Başvurular | Yemek, çay, yağ, boya, kimyasal, aerosol, hediye, baskı için kutular yapmak gibi. |
| Avantajlar |
|

✔ Rekabetçi fiyatlarla kaliteli
✔ Sürekli performans için sıkı bir kalite kontrolü
✔ Hızlı teslimat (depozito sonrası 5-7 gün)
✔ Kişiselleştirilebilir boyutlar ve kaplamalar
-≤ $1000:% 100 avans ödemesi
-> 1000 dolar:%30 teminat, gönderimden önce bakiye (T/T veya LC görme)
Ürün Özellikleri
2.2 / 2.2 Elektrolitik teneke plaka bobini Boyalı konserveler T2 T3 T3.5 T4 Teneke kaplama çelik Ürün Özellikleri Özellik Değer Ürün Adı: 2.2/2.2 Sertlik Boyalı konserveler için elektrolitik teneke bobin T2 T3 T3.5 T4 Teneke kaplama çelik Kaplama: 2.8/2.8 5.6/2.8 5.6/5.6g/m2 Bobin ağırlığı: 3-5 ton ...
0.5mm MR SPCC Çelik Teneke Gıda Sınıfı Teneke Kutu Astar Elektrolitik Teneke 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Paslanmaz çelik teneke T1'den T5'e kadar içecekler teneke kaplama DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Bebek Formülü Süt Tozu Kutuları için 0.28mm DR8 Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Deniz Ürünleri Kutuları için 0.28mm T4 Teneke Levha 2.8/2.8, JIS Sertifikalı Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.