2.2 / 2.2 Cewka blachy elektrolytycznej w puszkach malowanych T2 T3 T3.5 T4 Blacha stalowa ocynowana
Szczegóły produktu
| Nazwa produktu:: | 2.2/2.2 Stwardność elektrolityczna cewka blaszania do pomalowanych puszek T2 T3 T3.5 T4 Tin Stael | Powłoka:: | 2,8/2,8 5,6/2,8 5,6/5,6 g/㎡ |
|---|---|---|---|
| Waga cewki:: | 3-5 ton lub jako wymaganie | Grubość:: | 0,1-4,5 mm, 0,2 mm ~ 4,0 mm |
| Tolerancja:: | ± 1% | Aplikacja:: | Opakowania metalowe, puszki na żywność, puszki malowane, puszka blaszana |
| Hartować:: | T-2, T2.5 T-3, T-4, T-5, DR-7, DR8, DR9 | Port:: | Port Szanghaju |
| Podkreślić |
blacha stalowa ocynowana t4,2.2 / 2.2 blacha elektrolytyczna,Włókna z żeliwa lub stali |
||
Opis produktu
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Nazwa produktu: | 2.2/2.2 Twardość Elektrolityczna cewka z cyny do malowanych puszek T2 T3 T3.5 T4 Stal cynowana |
| Powierzchnia: | 2.8/2.8 5.6/2.8 5.6/5.6g/m2 |
| Masę cewki | 3-5 ton lub zgodnie z wymaganiami |
| Gęstość: | 00,1-4,5 mm,0.2mm~4.0mm |
| Tolerancja: | ± 1% |
| Zastosowanie: | Opakowania metalowe, puszki spożywcze, puszki pomalowane, puszki z cyny |
| Temperatura: | T-2, T2,5 T-3, T-4, T-5, DR-7, DR8, DR9 |
| Port: | Port Szanghaju |
- Doskonała bariera fizyczna:Powierzchnia cynkowa tworzy gęstą warstwę izolacyjną w celu izolacji tlenu, wilgoci, światła i mikroorganizmów, zapobiegając utlenianiu żywności,Jest szczególnie odpowiedni do mięsa, ryb, przetworów i innych produktów spożywczych, które muszą być przechowywane przez długi czas.
- Wysoka odporność na temperaturę i stabilność chemiczna:Warstwa cyny ma stabilne właściwości chemiczne i nie reaguje z kwasami,sole i inne składniki żywności, zapobiegając migracji jonów metalowych i zapewniając bezpieczeństwo żywności.
- Dokładna wydajność uszczelniająca:Opakowania zamknięte osiąga się poprzez procesy takie jak krympowanie i spawanie, tworząc "środowisko próżniowe", wydłużając okres trwałości żywności i zapobiegając wyciekom zawartości.Odpowiednie dla pokarmów płynnych i półstałych (takich jak napoje i sosy).
- Środowiskowo przyjazny materiał podstawowy:Nieskończenie podlegające recyklingowi właściwości metalowe, 100% podlegające recyklingowi i zerowy cykl strat.Oba materiały są całkowicie podlegające recyklingowi..
- Efektywność recyklingu i oszczędność energii:Wykorzystanie energii z odzyskanej blachy jest tylko 30%-40% w porównaniu z oryginalną stalą.jednocześnie zmniejszając 60% zanieczyszczenia powietrza i 40% zużycia wody.
| Nazwa | 2.2/2.2 Twardość Elektrolityczna cewka z cyny do malowanych puszek T2 T3 T3.5 T4 Stal cynowana |
| Standardowy | AISI, ASTM, bs, DIN, GB, JIS itp. |
| Klasa | SGCC, DX51D DX52D DX53D, CS G230-550, itp. |
| Gęstość | 0.12-6.0 mm lub zgodnie z wymaganiami klienta |
| Szerokość | 600-1500 mm lub zgodnie z wymaganiami klienta |
| Waga cewki | 3-10 ton lub zgodnie z wymaganiami |
| Wymiar cewki | ID: 508 mm lub 610 mm |
| Temperatura | T1, T2, T3, T4, T5, DR7, DR8, DR9, TH550, TH580, TH620, TH660 |
| Powieka ((g/m2) | 1.1/1, 2.0/2.0, 2.8/2.8, 2,8/5.6, 5.6/5.6, 8.4/8.4, 11.2/11.2 ((g/m2), itp. lub zgodnie z wymaganiami klienta |
| Wykończenie powierzchni | Jasny/kamień/srebrny wykończenie z obróbką pasywacyjną, olej DOS |
| Opakowanie | Standardowe opakowanie eksportowe lub zgodnie z wymaganiami klienta |
| Wypłata | T/T, D/A, D/P, L/C, Western Union, MoneyGram lub zgodnie z wymaganiami klienta |
| Próbki | Może dostarczyć próbki |
| Dostawa | Zazwyczaj w ciągu 7 dni, czas zależy od liczby produktów |
| Certyfikat | ISO 9001-2008, CE itp. |
| Wnioski | Szeroko stosowane w przemyśle opakowaniowym metalowym, np. do produkcji puszek do jedzenia, herbaty, oleju, farb, chemikaliów, aerozoli, prezentów, druku |
| Zalety |
|

✔ Najwyższa jakość w konkurencyjnych cenach
✔ Ścisła kontrola jakości dla stałej wydajności
✔ Szybka dostawa (5-7 dni po złożeniu depozytu)
✔ Dostosowywalne rozmiary i powłoki
-≤ 1000 USD:100% zaliczki
-> 1000 USD:30% depozytu, saldo przed wysyłką (T/T lub LC na widok)
Najważniejsze cechy produktu
2.2 / 2.2 Elektrolityczne cewki z płytki cynowej Wlewki malowane puszki T2 T3 T3.5 T4 Stal platerowana cynową Atrybuty produktu Atrybut Wartość Nazwa produktu: 2.2/2.2 Twardość Elektrolityczna cewka z cyny do malowanych puszek T2 T3 T3.5 T4 Stal cynowana Powierzchnia: 2.8/2.8 5.6/2.8 5.6/5.6g/m2 Mas...
Blacha stalowa SPCC MR o grubości 0,5 mm, ocynowana, przeznaczona do kontaktu z żywnością, blacha elektrolytyczna 0,15 mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Powierzchnia T1 do T5 powierzchnia DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Cewka elektrolityczna DR8 o średnicy 0,28 mm do puszek na mleko w proszku dla niemowląt
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Blacha blaszana T4 0,28 mm 2,8 / 2,8 do puszek z owocami morza, cewka elektrolityczna z certyfikatem JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.