2.2 / 2.2 Ηλεκτρολυτικό κασσίτερο πλάκας περιστροφής Πικραμένα κονσέρβες T2 T3 T3.5 T4 Κασσίτερο επιχρισμένο χάλυβα
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Όνομα προϊόντος:: | 2.2/2.2 Σκληρότητα Ηλεκτρολυτικής Λευκοσιδηρής Σπείρας Για Βαμμένα Δοχεία T2 T3 T3.5 T4 Λευκοσιδηρός | Επένδυση:: | 2.8/2.8 5.6/2.8 5.6/5.6g/㎡ |
|---|---|---|---|
| Βάρος πηνίου:: | 3-5 τόνους ή κατά παραγγελία | Πάχος:: | 00,1-4,5 mm,0.2mm~4.0mm |
| Ανοχή:: | ± 1% | Εφαρμογή:: | Μεταλλική συσκευασία, κονσέρβες τροφίμων, βαμμένες κονσέρβες, κονσέρβες κονσέρβων |
| Ιδιοσυγκρασία:: | T-2, T2.5, T-3, T-4, T-5, DR-7, DR-8, DR-9 | Λιμάνι:: | Λιμάνι της Σαγκάης |
| Επισημαίνω |
t4 χάλυβας κασσίτερου,2.2 / 2.2 ηλεκτρολυτική πλάκα από κασσίτερο,Χάλυβας ηλεκτρολυτικού τύπου |
||
Περιγραφή προϊόντων
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | 2.2/2.2 Σκληρότητα Ηλεκτρολυτική τροχιά από κασσίτερο για βαμμένες κονσέρβες T2 T3 T3.5 T4 Κασσίτερο |
| Επικάλυψη: | 2.8/2.8 5.6/2.8 5.6/5.6g/m2 |
| Βάρος της τροχιάς: | 3-5 τόνοι ή σύμφωνα με τις απαιτήσεις |
| Δάχος: | 00,1-4,5 mm,0.2mm~4.0mm |
| Συναισθησία: | ± 1% |
| Εφαρμογή: | Μεταλλική συσκευασία, κονσέρβες τροφίμων, βαμμένες κονσέρβες, κονσέρβες κονσέρβων |
| Θερμοκρασία: | Τ-2, Τ2.5 Τ-3, Τ-4, Τ-5, DR-7, DR8, DR9 |
| Λιμάνι: | Λιμάνι της Σαγκάης |
- Εξαιρετικό φυσικό φραγμό:Το μεταλλικό υπόστρωμα είναι ισχυρό και μπορεί να αντισταθεί στην εκτόξευση και την σύγκρουση.,Ιδιαίτερα κατάλληλο για κρέας, ψάρι, κονσέρβες και άλλα τρόφιμα που πρέπει να αποθηκεύονται για μεγάλο χρονικό διάστημα.
- Αντοχή σε υψηλές θερμοκρασίες και χημική σταθερότητα:Το στρώμα κασσίτερου έχει σταθερές χημικές ιδιότητες και δεν αντιδρά με οξέα,άλατα και άλλα συστατικά τροφίμων, αποφεύγοντας τη μετανάστευση ιόντων μετάλλων και διασφαλίζοντας την ασφάλεια των τροφίμων.
- Ακριβής απόδοση σφράγισης:Η σφραγισμένη συσκευασία επιτυγχάνεται μέσω διεργασιών όπως το πλέξιμο και η συγκόλληση για να σχηματιστεί ένα "περιβάλλον κενού", παρατείνοντας τη διάρκεια ζωής των τροφίμων και αποτρέποντας τη διαρροή του περιεχομένου.Είναι κατάλληλο για υγρά και ημι- στερεά τρόφιμα (όπως τα ποτά και οι σάλτσες).
- Περιβαλλοντικά φιλικό βασικό υλικό:Τα ατελείωτα ανακυκλώσιμα μεταλλικά χαρακτηριστικά, 100% ανακυκλώσιμη ικανότητα και μηδενικός κύκλος απώλειας.Και τα δύο είναι εντελώς ανακυκλώσιμα υλικά..
- Απόδοση ανακύκλωσης και εξοικονόμηση ενέργειας:Η κατανάλωση ενέργειας της ανακυκλωμένης κασσίτερου είναι μόνο 30%-40% από εκείνη του αρχικού χάλυβα.Μείωση κατά 60% της ατμοσφαιρικής ρύπανσης και 40% της κατανάλωσης νερού.
| Ονομασία | 2.2/2.2 Σκληρότητα Ηλεκτρολυτική τροχιά από κασσίτερο για βαμμένες κονσέρβες T2 T3 T3.5 T4 Κασσίτερο |
| Τύπος | ΑISI, ASTM, bs, DIN, GB, JIS κλπ. |
| Αξία | SGCC, DX51D DX52D DX53D, CS G230-550, κλπ. |
| Δάχος | 0.12-6.0mm ή σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
| Διάμετρο | 600-1500mm ή σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
| Βάρος της τροχιάς | 3-10 τόνους ή ανάλογα με την ανάγκη |
| Μέγεθος τροχιάς | ΙΔ: 508mm ή 610mm |
| Θερμότητα | Τ1, Τ2, Τ3, Τ4, Τ5, DR7, DR8, DR9, TH550, TH580, TH620, TH660 |
| Επιχρισμός ((g/m2) | 1.1/1, 2.0/2.0, 2.8/2.8, 2.8/5.6, 5.6/5.6, 8.4/8.4, 11.2/11.2 ((g/m2), κλπ. ή σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
| Τελεία επιφάνειας | Λάμψη φωτεινή/πετράδι/ασημένιο με επεξεργασία πασίβωσης, λάδι DOS |
| Συσκευή | Τυπική συσκευασία εξαγωγής ή σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
| Πληρωμή | T/T, D/A, D/P, L/C, Western Union, MoneyGram ή σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
| Δείγματα | Μπορεί να παράσχει δείγματα |
| Παράδοση | Συνήθως εντός 7 ημερών, ο χρόνος εξαρτάται από τον αριθμό των προϊόντων |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001-2008, CE κλπ. |
| Εφαρμογές | Χρησιμοποιείται ευρέως στη βιομηχανία συσκευασίας μετάλλων, όπως η κατασκευή κονσέρβων για τρόφιμα, τσάι, λάδι, χρώματα, χημικά, αερολύματα, δώρα, εκτύπωση |
| Πλεονεκτήματα |
|

✔ Υψηλής ποιότητας σε ανταγωνιστικές τιμές
✔ Απαραίτητος έλεγχος ποιότητας για σταθερή απόδοση
✔ Γρήγορη παράδοση (5-7 ημέρες μετά την κατάθεση)
✔ Προσαρμόσιμα μεγέθη και επικάλυψη
-≤ $1000:100% προκαταβολή
-> 1000 δολάρια30% προκαταβολή, υπόλοιπο πριν από την αποστολή (T/T ή LC κατά την επίσκεψη)
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
2.2 / 2.2 Ηλεκτρολυτικά κασσίτερα από κασσίτερο Πίνακας περιστροφής Ζωγραφισμένες κονσέρβες T2 T3 T3.5 T4 Κασσίτερος καλυμμένος χάλυβας Χαρακτηριστικά του προϊόντος Ειδικότητα Αξία Ονομασία του προϊόντος: 2.2/2.2 Σκληρότητα Ηλεκτρολυτική τροχιά από κασσίτερο για βαμμένες κονσέρβες T2 T3 T3.5 T4 Κασσ...
0.5mm MR SPCC Χάλυβα Τσιμέντο Τροφίμων Κατηγορία Can Prime Ηλεκτρολυτική Τσιμέντο 0,15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Αντισκωριακό Ατσάλι Λευκοσιδήρου T1 έως T5 για Κονσέρβες Ποτών Επίστρωση DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Πηνίο 0,28 mm DR8 ηλεκτρολυτικό λευκοσίδηρο για δοχεία γάλακτος σε σκόνη βρεφικής φόρμουλα
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Φύλλο λευκοσίδηρου 0,28 mm T4 2,8/2,8 για κουτιά θαλασσινών, πιστοποιημένο ηλεκτρολυτικό πηνίο από λευκοσίδηρο JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.