Mükemmel korozyon direnci olan elektrolitik teneke plaka konteynerler için başlıca teneke plaka
Ürün Detayları
| Ürün Adı:: | Mükemmel korozyon direnci olan elektrolitik teneke plaka konteynerler için başlıca teneke plaka | Kalay Kaplama:: | 1.1/1.1,2.0/2.0,2.8/2.8,5.6/5.6, vb. veya müşteriye özel |
|---|---|---|---|
| Yüzey:: | Parlak, Taş, Mat, Şerit, işlenmemiş taş | Kullanmak:: | yemek kutusu, et kutusu, domates kutusu, aerosol kutusu, süt kutusu vb. |
| Genişlik:: | 600-1010mm,853mm, 858mm, 948mm, özelleştirilmiş | Paket:: | dumanlı ahşap palet veya özelleştirilmiş demir koruma |
| Kalınlık:: | 0,16 mm-0,45 mm | sertlik:: | T49, T53, T57,T61, T65, TH520, TH550, TH580, TH620. |
| Vurgulamak |
elektrolitik çelik teneke plaka,Gıda çelik teneke plaka,Gıda Elektrolitik Teneke Plağı |
||
Ürün Tanımı
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Ürün Adı | Mükemmel Korozyon Direncine Sahip Elektrolitik Kalaylı Sac Konteynerler İçin Birinci Sınıf Kalaylı Sac |
| Kalay Kaplama | 1.1/1.1, 2.0/2.0, 2.8/2.8, 5.6/5.6, vb. veya özelleştirilmiş |
| Yüzey İşlemi | Parlak, Taş, Mat, Gümüş, Kaba Taş |
| Kullanım Alanları | Gıda Kutusu, Et Kutusu, Domates Kutusu, Aerosol Kutusu, Süt Kutusu vb. |
| Genişlik | 600-1010mm, 853mm, 858mm, 948mm, Özelleştirilmiş |
| Paket | Fümigasyonlu Ahşap Paletli Demir Koruma veya özelleştirilmiş |
| Kalınlık | 0.16mm-0.45mm |
| Sertlik | T49, T53, T57, T61, T65, TH520, TH550, TH580, TH620 |
- Malzeme Yapısı:Her iki tarafında elektrolitik kalay kaplamalı, gelişmiş koruma için bir oksit filmi ve yağ filmi içeren soğuk haddelenmiş düşük karbonlu çelik alt tabaka.
- Korozyon Direnci:Kalay tabakası, çelik alt tabakayı aşındırıcı elementlerden korumak için kimyasal kararlılık ve mikro pil etkisi sağlar.
- Baskı Performansı:Pürüzsüz yüzey, yüksek kaliteli, dayanıklı baskılı tasarımlar için mükemmel mürekkep yapışması sağlar.
- İşleme Performansı:Çatlama veya soyulma olmadan çeşitli konteyner şekilleri oluşturmak için mükemmel süneklik ve damgalama yeteneği.
- Uygulamalar:Korozyon direncine ve estetik çekiciliğe ihtiyaç duyan gıda, içecek, ilaç ve kozmetik ambalaj kapları için idealdir.
| Kalınlık | 0.12mm-0.55mm |
| Genişlik | 200mm-1250mm |
| Uzunluk | Müşteri gereksinimlerine veya rulo halinde özelleştirilmiş |
| Sertlik | T1, T2, T2.5, T3, T4, T5, DR-8, DR-7M |
| Kalay Kaplama | 2.0/2.0, 2.2/2.2, 2.8/2.8, 5.6/5.6 |
| Kalay Kaplama Ağırlığı | 1.1g/m²-8.4g/m² |
| Standart | JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI |
| Malzeme | MR, SPCC |
| Bitiş | Taş, Parlak, Altın Laklı |
| Uygulama | Kimyasal kutular, gıda kutuları, çay kutuları ve diğer konteyner türleri |
| Ambalaj | Standart ihracat paketi |
- Birinci sınıf kalite ve uygun fiyat
- Mükemmel satış sonrası hizmet ile geniş deneyim
- Her üretim aşamasında sıkı kalite kontrol
- Güvenli nakliyeyi sağlayan profesyonel paketleme ekipleri
- Bir hafta içinde tamamlanan deneme siparişleri
- Talep üzerine özel numuneler mevcuttur
Ürün Özellikleri
Mükemmel Korozyon Direncine Sahip Elektrolitik Kalaylı Sac Konteynerler İçin Birinci Sınıf Kalaylı Sac Ürün Özellikleri Özellik Değer Ürün Adı Mükemmel Korozyon Direncine Sahip Elektrolitik Kalaylı Sac Konteynerler İçin Birinci Sınıf Kalaylı Sac Kalay Kaplama 1.1/1.1, 2.0/2.0, 2.8/2.8, 5.6/5.6, vb. ...
0.5mm MR SPCC Çelik Teneke Gıda Sınıfı Teneke Kutu Astar Elektrolitik Teneke 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Paslanmaz çelik teneke T1'den T5'e kadar içecekler teneke kaplama DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Bebek Formülü Süt Tozu Kutuları için 0.28mm DR8 Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Deniz Ürünleri Kutuları için 0.28mm T4 Teneke Levha 2.8/2.8, JIS Sertifikalı Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.