Elektrolityczna blacha cynkowa o doskonałej odporności na korozję Blacha cynkowa dla pojemników
Szczegóły produktu
| Nazwa produktu:: | Elektrolityczna blacha cynkowa o doskonałej odporności na korozję Blacha cynkowa dla pojemników | Powłoka cynowa:: | 1.1/1.1,2.0/2.0,2.8/2.8,5.6/5.6 itd. Lub zindywidualizowane |
|---|---|---|---|
| Wykończenie powierzchni:: | Jasny, kamienny, matowy, srebrny, szorstki kamień | Używać:: | puszka na żywność, puszka na mięso, puszka na pomidory, puszka aerozolu, puszka nabiału itp |
| Szerokość:: | 600-1010 mm, 853 mm, 858 mm, 948 mm, dostosowane | Opakowanie:: | żelazna osłona z dymiącą drewnianą paletą lub na zamówienie |
| Grubość:: | 0,16 mm-0,45 mm | twardość:: | T49, T53, T57, T61, T65, TH520, TH550, TH580, TH620. |
| Podkreślić |
elektrolityczna blacha stalowa ocynowana,blacha stalowa ocynowana do kontaktu z żywnością,Żywność Elektrolityczna płytka cynowa |
||
Opis produktu
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Nazwa produktu | Elektrolityczna płytka cynowa o doskonałej odporności na korozję |
| Powierzchnia | 1.1/1.1, 2,0/2.0, 2.8/2.8, 5.6/5.6, itp. lub na zamówienie |
| Wykończenie powierzchni | Jasny, kamienny, matowy, srebrny, szorstki |
| Użycie | Pudełka z jedzeniem, puszka z mięsem, puszka z pomidorami, puszka z aerozolem, puszka z mlekiem itp. |
| Szerokość | 600-1010mm, 853mm, 858mm, 948mm, dostosowane |
| Pakiet | Żelazna osłona z palletą drewnianą lub na zamówienie |
| Gęstość | 0.16mm-0.45mm |
| Twardość | T49, T53, T57, T61, T65, TH520, TH550, TH580, TH620 |
- Struktura materiałuSubstrat ze stali niskotęglowej walcowanej na zimno z elektrolitycznym pokryciem cynowym po obu stronach, zawierający folie tlenową i olejową w celu zwiększenia ochrony.
- Odporność na korozję:Warstwa cyny zapewnia stabilność chemiczną i efekt mikrobaterii w celu ochrony podłoża stalowego przed działaniem czynników korozyjnych.
- Wydajność druku:Gładka powierzchnia umożliwia doskonałą adhezję atramentu dla wysokiej jakości, trwałych wzorów drukowanych.
- Wydajność przetwarzania:Doskonała elastyczność i zdolność do drukowania do formowania różnych kształtów pojemników bez pękania lub łuszczenia.
- Zastosowanie:Idealny do opakowań do żywności, napojów, produktów farmaceutycznych i kosmetyków wymagających odporności na korozję i atrakcyjności estetycznej.
| Gęstość | 0.12mm-0.55mm |
| Szerokość | 200 mm-1250 mm |
| Długość | Dostosowane do wymagań klienta lub cewki |
| Twardość | T1, T2, T2.5, T3, T4, T5, DR-8, DR-7M |
| Powierzchnia | 2.0/2.0, 2.2/2.2, 2.8/2.8, 5.6/5.6 |
| Waga powłoki cyny | 1.1g/m2-8.4g/m2 |
| Standardowy | JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI |
| Materiał | MR, SPCC |
| Skończ. | Kamień, jasny, złoty lakierowany |
| Zastosowanie | Pozostałe pojemniki chemiczne, pojemniki spożywcze, pojemniki do herbaty i inne rodzaje pojemników |
| Opakowanie | Standardowy pakiet eksportowy |
- Najwyższa jakość i rozsądna cena
- Szerokie doświadczenie z doskonałą obsługą posprzedażną
- Ścisła kontrola jakości na każdym etapie produkcji
- Profesjonalne zespoły pakowania zapewniające bezpieczny transport
- Rozkazy próbne zakończone w ciągu tygodnia
- Próbki na zamówienie dostępne na żądanie
Najważniejsze cechy produktu
Elektrolityczna płytka cynowa o doskonałej odporności na korozję Specyfikacja produktu Atrybut Wartość Nazwa produktu Elektrolityczna płytka cynowa o doskonałej odporności na korozję Powierzchnia 1.1/1.1, 2,0/2.0, 2.8/2.8, 5.6/5.6, itp. lub na zamówienie Wykończenie powierzchni Jasny, kamienny, ...
Blacha stalowa SPCC MR o grubości 0,5 mm, ocynowana, przeznaczona do kontaktu z żywnością, blacha elektrolytyczna 0,15 mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Powierzchnia T1 do T5 powierzchnia DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Cewka elektrolityczna DR8 o średnicy 0,28 mm do puszek na mleko w proszku dla niemowląt
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Blacha blaszana T4 0,28 mm 2,8 / 2,8 do puszek z owocami morza, cewka elektrolityczna z certyfikatem JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.