Ηλεκτρολυτική κασσίτερος με εξαιρετική αντοχή στη διάβρωση
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Ονομασία του προϊόντος:: | Ηλεκτρολυτική κασσίτερος με εξαιρετική αντοχή στη διάβρωση | Επίστρωμα κασσίτερου:: | 1.1/1.1, 2.0/2.0, 2.8/2.8, 5.6/5.6, κ.λπ. ή |
|---|---|---|---|
| Επιφάνεια:: | Φωτεινός, πέτρινος, μεταλλίνη, αγκίδα, τραχιά πέτρα | Χρήση:: | κουτί φαγητού, κονσέρβα κρέατος, κονσέρβα ντομάτας, κουτί αεροζόλ, κουτί γαλακτοκομικών κ.λπ |
| Πλάτος:: | 600-1010mm, 853mm, 858mm, 948mm, προσαρμοσμένο | Συσκευή:: | σιδερένιο προστατευτικό με ατμισμένη ξύλινη παλέτα ή σύμφωνα με τις ανάγκες σας |
| Δάχος:: | 0.16mm0.45mm | Σκληρότητα:: | T49, T53, T57, T61, T65, TH520, TH550, TH580, TH620. |
| Επισημαίνω |
Ελικολυπτικό χάλυβα,Τσιμέντο από χάλυβα τροφίμων,Τροφίμων Ηλεκτρολυτική πλακέτα από κασσίτερο |
||
Περιγραφή προϊόντων
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Ηλεκτρολυτική κασσίτερος με εξαιρετική αντοχή στη διάβρωση |
| Επιχρίσεις από κασσίτερο | 1.1/1.12,0/2.0, 2.8/2.8, 5.6/5.6, κλπ. ή προσαρμοσμένα |
| Τελεία επιφάνειας | Φωτεινή, πέτρα, ματ, ασημένια, σκληρή πέτρα |
| Χρήση | Κάντες τροφίμων, Κάντες κρέατος, Κάντες ντομάτας, Κάντες αερολύματος, Κάντες γαλακτοκομικών προϊόντων κλπ. |
| Διάμετρο | 600-1010mm, 853mm, 858mm, 948mm, Προσαρμοσμένο |
| Πακέτο | Σιδερένιο Φρουρό Με Φουγάρισμα ξύλινη παλέτα ή όπως έχει προσαρμοστεί |
| Δάχος | 0.16mm-0.45mm |
| Σκληρότητα | Τ49, T53, T57, T61, T65, TH520, TH550, TH580, TH620 |
- Η δομή του υλικού:Υπόστρωμα από χαμηλού άνθρακα χάλυβα, έλασης ψυχρού κυλίνδρου, με ηλεκτρολυτική επίστρωση από κασσίτερο και στις δύο πλευρές, με οξείδιο και λάδι για ενισχυμένη προστασία.
- Αντίσταση στη διάβρωση:Το στρώμα κασσίτερου παρέχει χημική σταθερότητα και επίδραση μικρο-μπαταρίας για την προστασία του υποστρώματος χάλυβα από διαβρωτικά στοιχεία.
- Επιδόσεις εκτύπωσης:Η ομαλή επιφάνεια επιτρέπει εξαιρετική προσκόλληση μελάνης για υψηλής ποιότητας, ανθεκτικά τυπωμένα σχέδια.
- Απόδοση επεξεργασίας:Εξαιρετική ευελιξία και ικανότητα σφράγισης για το σχηματισμό διαφόρων μορφών δοχείων χωρίς ρωγμές ή ξεφλούδωση.
- Εφαρμογές:Ιδανικό για συσκευασίες τροφίμων, ποτών, φαρμάκων και καλλυντικών προϊόντων που απαιτούν ανθεκτικότητα στη διάβρωση και αισθητική ελκυστικότητα.
| Δάχος | 0.12mm-0.55mm |
| Διάμετρο | 200 mm-1250 mm |
| Διάρκεια | Προσαρμοσμένο στις απαιτήσεις του πελάτη ή σπείρα |
| Σκληρότητα | T1, T2, T2.5, T3, T4, T5, DR-8, DR-7M |
| Επιχρίσεις από κασσίτερο | 2.0/2.0, 2.2/2.2, 2.8/2.8, 5.6/5.6 |
| Βάρος επίστρωσης κασσίτερου | 1.1g/m2-8.4g/m2 |
| Τύπος | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ |
| Υλικό | MR, SPCC |
| Τελείωσε. | Πέτρα, λαμπερή, χρυσαφιδωμένη |
| Εφαρμογή | Χημικές κονσέρβες, κονσέρβες τροφίμων, κονσέρβες τσαγιού και άλλοι τύποι δοχείων |
| Συσκευή | Τυπικό πακέτο εξαγωγής |
- Υψηλή ποιότητα και λογική τιμή
- Μεγάλη εμπειρία με εξαιρετική υπηρεσία μετά την πώληση
- Σκληρός έλεγχος ποιότητας σε κάθε στάδιο παραγωγής
- Επαγγελματικές ομάδες συσκευασίας που εξασφαλίζουν την ασφαλή μεταφορά
- Δοκιμαστικές εντολές ολοκληρώθηκαν εντός μιας εβδομάδας
- Δείγματα προσαρμοσμένα σε παραγγελία
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Ηλεκτρολυτική κασσίτερος με εξαιρετική αντοχή στη διάβρωση Προδιαγραφές προϊόντος Ειδικότητα Αξία Ονομασία του προϊόντος Ηλεκτρολυτική κασσίτερος με εξαιρετική αντοχή στη διάβρωση Επιχρίσεις από κασσίτερο 1.1/1.12,0/2.0, 2.8/2.8, 5.6/5.6, κλπ. ή προσαρμοσμένα Τελεία επιφάνειας Φωτεινή, πέτρα, ματ, α...
0.5mm MR SPCC Χάλυβα Τσιμέντο Τροφίμων Κατηγορία Can Prime Ηλεκτρολυτική Τσιμέντο 0,15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Αντισκωριακό Ατσάλι Λευκοσιδήρου T1 έως T5 για Κονσέρβες Ποτών Επίστρωση DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Πηνίο 0,28 mm DR8 ηλεκτρολυτικό λευκοσίδηρο για δοχεία γάλακτος σε σκόνη βρεφικής φόρμουλα
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Φύλλο λευκοσίδηρου 0,28 mm T4 2,8/2,8 για κουτιά θαλασσινών, πιστοποιημένο ηλεκτρολυτικό πηνίο από λευκοσίδηρο JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.