صفحه قلع الکترولیتی با مقاومت بسیار عالی در برابر خوردگی صفحه قلع اصلی برای ظروف
جزئیات محصول
| نام محصول:: | صفحه قلع الکترولیتی با مقاومت بسیار عالی در برابر خوردگی صفحه قلع اصلی برای ظروف | پوشش قلع:: | 1.1/1.1،2.0/2.0،2.8/2.8،5.6/5.6، و غیره یا مشتری |
|---|---|---|---|
| پایان سطح:: | درخشان، سنگ، مات، برش، سنگ ناهموار | استفاده کنید:: | قوطی غذا، قوطی گوشت، قوطی گوجه فرنگی، قوطی آئروسل، قوطی لبنیات و غیره |
| عرض:: | 600-1010mm، 853mm، 858mm، 948mm، سفارشی | بسته بندی:: | حفاظ آهنی با پالت چوبی دود یا به صورت سفارشی |
| ضخامت:: | 0.16mm-0.45mm | سختی:: | T49، T53، T57، T61، T65، TH520، TH550، TH580، TH620. |
| برجسته کردن |
فلز استیل الکترولیتی,فلز استیل مواد غذایی,مواد غذایی پلاکت قلع الکترولیتی,food steel tinplate,food electrolytic tin plate |
||
توضیحات محصول
| ویژگی | ارزش |
|---|---|
| نام محصول | صفحه قلع الکترولیتی با مقاومت در برابر خوردگی عالی قلع اصلی برای ظروف |
| روکش قلع | 1.1/1.1 ، 2.0/2.0 ، 2.8/2.8 ، 5.6/5.6 و غیره یا سفارشی |
| پایان سطح | روشن ، سنگ ، مات ، نقره ، سنگ خشن |
| استفاده کردن | قوطی غذا ، قوطی گوشت ، قوطی گوجه فرنگی ، آئروسل قوطی ، لبنیات و غیره |
| عرض | 600-1010 میلی متر ، 853 میلی متر ، 858 میلی متر ، 948 میلی متر ، سفارشی |
| بسته بندی کردن | نگهبان آهنی با پالت چوبی یا سفارشی |
| ضخامت | 0.16mm-0.45mm |
| سختی | T49 ، T53 ، T57 ، T61 ، T65 ، Th520 ، Th550 ، Th580 ، Th620 |
- ساختار مادی:بستر فولادی کم کربن با کربن با آبکاری قلع الکترولیتیک در هر دو طرف ، دارای یک فیلم اکسید و فیلم روغن برای محافظت پیشرفته است.
- مقاومت در برابر خوردگی:لایه قلع پایداری شیمیایی و اثر میکرو باتری را برای محافظت از بستر فولادی در برابر عناصر خورنده فراهم می کند.
- عملکرد چاپ:سطح صاف اجازه می دهد چسبندگی جوهر عالی برای طرح های چاپی با کیفیت بالا و با کیفیت بالا باشد.
- عملکرد پردازش:انعطاف پذیری عالی و قابلیت تمبر برای تشکیل اشکال مختلف ظروف بدون ترک خوردگی یا لایه برداری.
- برنامه ها:ایده آل برای مواد غذایی ، نوشیدنی ، دارویی و ظروف بسته بندی آرایشی و بهداشتی که نیاز به مقاومت در برابر خوردگی و جذابیت زیبایی دارند.
| ضخامت | 0.12mm-0.55mm |
| عرض | 200 میلی متر -1250 میلی متر |
| طول | سفارشی به نیازهای مشتری یا سیم پیچ |
| سختی | T1 ، T2 ، T2.5 ، T3 ، T4 ، T5 ، DR-8 ، DR-7M |
| روکش قلع | 2.0/2.0 ، 2.2/2.2 ، 2.8/2.8 ، 5.6/5.6 |
| وزن روکش قلع | 1.1g/m²-8.4g/m² |
| استاندارد | جیس ، دین ، ASTM ، GB ، EN ، AISI |
| مادی | آقای ، SPCC |
| پایان | سنگ ، روشن ، لاک طلایی |
| کاربرد | قوطی های شیمیایی ، قوطی های غذایی ، قوطی های چای و سایر انواع ظروف |
| بسته بندی | بسته صادر کننده استاندارد |
- کیفیت برتر و قیمت مناسب
- تجربه گسترده با خدمات عالی پس از فروش
- کنترل کیفیت دقیق در هر مرحله تولید
- تیم های بسته بندی حرفه ای اطمینان از حمل و نقل ایمن
- سفارشات آزمایشی طی یک هفته به پایان رسید
- نمونه های سفارشی در صورت درخواست موجود است
نکات برجسته محصول
صفحه قلع الکترولیتی با مقاومت در برابر خوردگی عالی قلع اصلی برای ظروف مشخصات محصول ویژگی ارزش نام محصول صفحه قلع الکترولیتی با مقاومت در برابر خوردگی عالی قلع اصلی برای ظروف روکش قلع 1.1/1.1 ، 2.0/2.0 ، 2.8/2.8 ، 5.6/5.6 و غیره یا سفارشی پایان سطح روشن ، سنگ ، مات ، نقره ، سنگ خشن استفاده کردن قوطی ...
0.5mm MR SPCC فولاد ورق قلع اندود درجه غذایی قوطی ورق قلع اندود الکترولیتی اولیه 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
ضد زنگ استیل قوطی T1 تا T5 قوطی نوشیدنی قوطی DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
کویل حلبی الکترولیتی 0.28 میلی متری DR8 برای قوطی های شیر پودر شیر نوزادان
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
ورق حلبی 0.28 میلیمتری T4 2.8/2.8 برای قوطیهای غذاهای دریایی، کویل قلعدار الکترولیتی دارای گواهی JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
لطفا از فرم تماس آنلاین در زیر استفاده کنید اگر سوالی دارید، تیم ما در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت.